Woohoobox’un Tasarım Çorapları – Bir Çoraptan Çok Daha Fazlası

Sözlükte, bir şeye olan yoğun ilgi veya insan hayatına giren güncel ve yeni olan unsurlar şeklinde ifade edilen moda kavramı, her kıyafet türünde olduğu gibi çorap seçimlerini de etkilemiş durumda. Eskiden sadece bir ihtiyaç olarak olarak giyilen ve genelde soğuğa karşı önlem olarak gördüğümüz çoraplar, artık insanların genel anlamda tarzını, kişiliğini, yaşam biçimi ve hatta hayat görüşünü dahi ifade eder hale geldi. Bunu mevcut erkek çorap ya da kadın çorap çeşitlerine baktığımız zaman rahatlıkla görebiliriz. Öyle ki, şimdilerde moda olan özel tasarım çorap çeşitleri, muhtemelen 5 – 10 yıl kadar önce giyilseydi toplumda asla kabul görmeyecekti. Zira o yıllara baktığımız zaman erkek ya da bayan çorap modellerinin genelde tek renkte ve düz olduğunu görürüz. Kurumsal bir firma çalışanı olarak işe mor renkte ve üzerinde kuş resimleri olan bir çorap ile gittiğinizi düşünsenize! Ya da pembe renkli ve üzerinde karpuz resmi olan bir çorap ile mahalle bakkalına gittiğinizi… Herkes size çok şaşkın ve tuhaf bakardı büyük ihtimalle.

Tabii ki de bu tarz düz renk çoraplar şimdilerde giyilmiyor demiyoruz, ama artık insanların zevkinin çok değiştiğini, renkli ve desenli çorapların çok fazla sevildiğini belirtmekte fayda var. Hatta insanlar, özellikle ayaklarını sıcak tutmak için aldığı termal çorap çeşitlerinde bile bu tarz hareketli bir tasarımı bulunan çorap modellerini tercih etmeye başladı.

Tasarım Çorap

İnsanların değişen moda tercihlerine her zaman en iyi çözümleri sunmayı amaçlayan Woohoobox, ürün gamını tasarım çorap modelleri ile genişletmiştir. Bu tarz çorapların kadın ya da erkek farketmeksizin herkes tarafından çok beğenilmesinin en büyük nedeni, insanların giydikleri bu çoraplar ile içindeki düşüncelerini dışarı yansıtabilmesidir. Çünkü artık iş ya da okul hayatı olsun, günlük hayatta veya bir davete gittiğiniz zaman, sizi bir bakıma sınırlayan düz ve tek renk çorap giyme zorunluluğu ortadan kalkmış durumda. Woohoobox’un tasarım çorap seçenekleri de toplumda hemen her yaş grubu tarafından yoğun ilgi görmektedir. İnternet sitemize girip baktığınız zaman, birbirinden güzel, dinamik, renkli, romantik ya da esprili, duygusal ya da eğlenceli; hatta üzerinde güneş sistemi, ev manzarası, hayvan ya da meyve figürleri bulunan harika erkek çorap veya kadın çorap modelleri görebilmeniz mümkündür. Bu çoraplar ile artık düşüncelerinizi, duygusal modunuzu ve zevklerinizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Woohoobox’un tasarım çorap modelleri arasında en fazla ilgiyi gören çeşitleri şüphesiz bayan çorap seçenekleri olmuştur. Bunun yanında birbirinden güzel ve oldukça farklı tasarımı bulunan soket çorap modelleri ile de kıyafet kombininizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ne varsa bu çoraplar arasında bulabiliyorsunuz. Mesela, eğer kız kulesi sizin için de İstanbul’un en güzel yapılarından biriyse Woohoobox’un kız kulesi figürlü çoraplarını giyebilir; ya da bir Darth Wader hayranıysanız, Darth Wader temalı soket çorap modelimizi deneyebilirsiniz.

Erkek Çorap

Woohoobox’un çorap kategorisinin bu kadar çok sevilmesinin bir diğer nedeni de oldukça kaliteli ürünler barındırmasıdır. Birçoğu %100 veya %86 oaranında pamuktan imal edilen çoraplar, özel bir örgü tekniği ile dikilmiştir. Bu sayede ayakları terletmez ve ayak bileklerinde herhangi sıkma yapmaz. Woohoobox’un ayak sağlığına dost çorapları ile ayağınız gün boyu rahat eder. Böylelikle akşam eve gittiğiniz zaman ‘Keşke bu çorabı giymeseydim!” veya “Ayağımı mahvetti!’ tarzında cümleler kurmazsınız.

Kadın Çorap

Gelelim bu dilimizden düşürmediğimiz ve her geçen gün daha fazla insan tarafından giyilen tasarım çorap modellerinin fiyatlarına. Erkek çorap ya da kadın çorap modeli olması farketmeksizin bu çoraplar fiyatları ile de sizi memnun ediyor. Zira, özel olarak tasarlanmış olmasına rağmen fiyatları gayet cebinize uygun. Hatta bu Woohoobox’un tasarım çorap sayfasına gidip ürün fiyatlarına baktığınız zaman kesinlikle bir tane almak ile yetinmek istemeyeceksiniz. Öyle ki, Woohoobox’un ’75 TL üzeri alışverşlerde ücretsiz kargo’ kampanyasından faydalanmak için alışveriş sepetinizi bir hayli doldurmak isteyeceksiniz. Bu arada eğer özel olarak termal çorap arıyorsanız, Woohoobox’un internet sitesinde size özel birbirinden güzel çoraplar mevcut.

Woohoobox’un tüm ürünlerini olduğu gibi erkek çorap veya kadın çorap modellerini site üzerinden kredi kartı ya da banka havalesi şeklinde güvenle satın alabilirsiniz (Woohoobox internet sistesi 256 BIT SSL ile koruma altındadır). Bunun yanında 20 TL ve üzeri alışverilerinizde bu çoraplara sadece 5 TL ilave ücret ödeyerek kapıda ödeme seçeneği ile de sahip olabilirsiniz. Woohoobox’tan yaptığınız alışverişlerde kargo konusunda da sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ürünleriniz MNG Kargo güvencesi ile en kısa sürede size ulaştırılıyor. Bunun yanında, eğer ürünü beğenmez ya da memnun kalmazsanız herhangi bir koşul ya da şart belirtmeden ve bir ücret ödemesi yapmadan aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler