WOOHOOBOX’UN EN UYGUN FİYATLI KIRTASİYE ÜRÜNLERİNİ SİZİN IÇİN DERLEDİK

Eğitim veya iş hayatınızda kırtasiye ürünleri işlerinizin niteliğini etkileyen faktörlerin başında yer alıyor. Gerekli özelliklere sahip kırtasiye ürünleri motivasyonunuzu artıracak ve daha başarılı olmanız için size yardımcı olacaktır. Kırtasiye ürünlerinin doğru seçimi başarılı olmanız için ne kadar yardımcı olacaksa ürünlerin yanlış seçimi iş ve eğitim hayatınızı bir o kadar olumsuz etkileyecektir. Kırtasiye ürünleri geniş bir ürün yelpazesi olduğundan ürün seçerken ürünün fiyatının yanı sıra  kalitesine de  bakmanız hem sizin için hem de  sağlığınız için daha iyi bir seçim olacaktır. Maalesef  merdiven altı üretim olan kırtasiye ürünleri de mevcut bu konuda daha dikkatli olmalı ve bilinen marka ürünler tercih etmelisiniz. Haydi şimdi hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Woohoobox kırtasiye ürünlerine göz atalım!

1-Çantalı Motto Silgi Seti

4 adet motto silgiden oluşan bu çantalı set hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir ürün konumundadır. Bu silgilerin her birinin üzerinde, kullanırken sizi motive edecek mottoların bulunması çalışmanız esnasında motivasyonunuzu artıracak ve başarıya bir adım daha yaklaşırken size eşlik edecektir. Ayrıca silgilerin çantalı olması estetik açıdan göze hitap etmesinin yanında silgilerin kaybolma durumunu da en aza indiriyor.

2-Not Defteri

Hepimizin hayatında not defteri kullandığı bir dönem vardır. Not tutmak, öğrendiğimiz bilgileri ve  aklımıza gelen fikirleri unutmamamız için kısa cümleler halinde yazılı olarak kayıt altına almaktır. Rengârenk tasarımlarıyla motivasyonunuzu ve not tutma isteğinizi artıracak Woohoobox ‘un uygun fiyatlı not defterleri bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir.

3-Artline 200 Fineliner

Fineliner kalemler hayatımızın her evresinde ihtiyacımız olabilecek kırtasiye ürünlerinin arasında yer alıyor. Woohoobox’un Artline 200 Fineliner kalemleri fineliner bir kalemden beklenen tüm nitelikleri fazlasıyla karşılıyor. Uygun fiyatlı oluşu, su bazlı mürekkep içermesi, hızlı kuruması ve ergonomik uçlu oluşu da Artline 200 Fineliner kalemlerin özelliklerinden sadece birkaçı.

4-Planlayıcı Sticker

Defterinizi, telefonunuzu veya bilgisayarınızı bu uygun fiyatlı planlayıcı stickerlerle renklendirebilirsiniz. Ayrıca planlayıcı stickerlerin üzerindeki mottolarda motivasyonunuzu artıracaktır.  Ürünler sağlığa zararlı madde içermediğinden gönül rahatlığıyla da kullanılabilir.

5-Çanta Hediyeli Fosforlu Kalemler

Fosforlu kalemler okul hayatında öğrenilen bilgileri akılda tutmak için kullanılan kırtasiye malzemelerinin başında geliyor. Woohoobox’un çanta hediyeli ve uygun fiyatlı fosforlu kalem seti de okul veya iş hayatınızda kullanmak için uygun. Ayrıca çanta hediyeli oluşu da diğer alternatiflere göre bir adım önde olmasını sağlıyor. 

6-Desen Baskılı Kalemlikler

Geniş iç hacimli dilediğiniz desen tarzını seçebileceğiniz uygun fiyatlı Woohoobox kalemlikleri hayatınızın her döneminde düzenli olmanız için iyi bir seçenek olacaktır. Kalemliğin kaliteli kumaş yapısına sahip olması da uzun süre kullanmanıza olanak sağlayacak nitelikte. 

7-Aynalı Not Setler

Her sayfası farklı renkte olan 5 bölmeli aynalı notluklar ders esnasında motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı olacaktır. Not kağıtlarının renkli dizaynından dolayı unutmak istemeyeceğiniz notları duvarınıza asabilir böylece güzel bir görüntüde elde edebilirsiniz.

8-Kalın Sert Kapaklı Defter Geometrik

Birbirinden güzel tasarımlarıyla kalın kapaklı Woohoobox defterler de uygun fiyatlı kırtasiye ürünleri arasında yer alıyor. Okulda veya iş yerinde dilediğiniz notları bu kalın kapaklı deftere alabilirsiniz. Kapağının kalın ve sert yapıda olması da sayfalarının yıpranmasını engelleyeceğinden daha uzun süre kullanmanızı ve daha ekonomik olmasını sağlayacaktır.

9-Be Happy Çiçek Unicorn Kalemlik

Bir başka uygun fiyatlı kalemlik de çiçek ve unicorn tasarımlı Woohoobox kalemliği. Geniş iç hacmi, kaliteli fermuarı ve dayanıklı kumaşı sayesinde uzun süre keyifle kullanabileceğiniz ekonomik kırtasiye ürünleri arasında yerini alıyor.

10-Serve Bold Metallix Versatil Kalem 0,7mm Metalik Gümüş

Birçok kişi versatil kalemleri basmalı/uçlu kalem olarak biliyor.Hem yazı yazarken hem de çizim yaparken kullanabileceğiniz serve bold metallix versatil kalem sunduğu işlevlerine oranla oldukça uygun fiyatlı versatil kalemlerin başında yer alıyor.

 

Temel kırtasiye ürünleri ve ihtiyaçları günlük hayatımız ve iş yaşantımızda oldukça öneme sahipler.Bu sebeple kırtasiye ürünlerine ilgi küçük yaşlarda başlar ve yaşamımız boyunca devam eder.Woohoobox kırtasiye alışverişlerinde standarttan uzak özel ve niş kırtasiye ürünleriyle fark yaratmayı hedeflemektedir.Kırtasiye alışverişinizi Woohoobox’tan kapıda ödeme,koşulsuz şartsız iade garantisiyle yapabilirsiniz.

Diğer tüm kırtasiye ile ilgili içeriklerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler