WooHoobox Yılbaşı Süsleri ile Evine Işıltı Kat

Yılbaşı süsleri ile evinde, odanda ışıltılı bir atmosfer mi yakalamak istiyorsun?  WooHoo’nun birbirinden güzel ışıklı ve dekoratif ürünlerine mutlaka göz at!

Yeni yıla girerken kimse karanlıkta olmak istemez. Belki biraz şansımız varsa yıldızlı bir gökyüzü ya da bembeyaz kar yağışı hepimizi mutlu eder. Yılın en coşkulu ve eğlenceli gecesinde senin de aydınlıkta, adeta ışıklarla şölene dönen bir ortamda keyifli vakit geçirmek istediğini biliyoruz. Bu yüzden yılbaşı süsleri olarak da kullanabileceğin birbirinden eğlenceli tasarımlarımızı senin için derledik! 🙂

Birbirinden Güzel Yılbaşı Süsleri

400 Ledli Perde Işık

“Her yer ışıl ışıl olsun” diyenler için 400 Ledli Perde Işık birebir! 2 metre eni ve 2 metre boyu sayesinde odanın bir duvarı tümüyle aydınlık olacak. Tabii sadece ışıkları yakıp bırakmak zorunda değilsin. Belki minik ışıkların arasına birkaç tane el yapımı kağıt süslemeyi asarak daha fazla renk katabilirsin. 

ledli perdeler

 

Beyaz Kartopu Led Işık

Karlar yağmasa bile kar taneleri seninle olabilir; hem de ışıl ışıl parlayarak. Yılbaşı duvar süsleri olarak seçebileceğin Beyaz Kartopu Led Işık ile kar tanelerinin sevimli görünümleri odandaki bir duvarı hareketlendirebilirsin. Duvar dışında masaları, merdivenleri ya da kapıları da süsleyebilirsin.

 

Beyaz Kar Topu Led Lambalar

 

Meşe Palamutlu Gümüş Led Işık

Sevimli sincapların aşığı olduğu palamutlarla evini süslemek de harika bir fikir olabilir. Belki koca man bir yılbaşı ağacı üzerinde, belki duvarında kullanabileceğin Meşe Palamutu Gümüş Led Işık sayesinde yılbaşında görenlerin imreneceği bir süsleme kullanabilirsin.

 

Meşe Palamudu Led Lambalar

Gümüş Telli Geyikler Led Işık

gümüş telli led lambalarYılbaşında evin her yeri renk renk olurken masaların ya da sehpaların üzeri de boş kalmamalı. Evin hem ışıl ışıl hem de çok şık aksesuarlarla dekore edilmiş olduğunu davet ettiğin tüm arkadaşlarına göstermelisin. Gümüş Telli Geyikler sana yılbaşı masa süslemeleri konusunda ne kadar zevk sahibi olduğunu göstermende yardımcı olacak. 

Sen de yeni yılda evini ya da odanı ışıl ışıl parlatmak istiyorsan hemen WooHoobox’ın birbirinden güzel led ışıklarından birini seç ve hazırlıklara başla. Eğer bunlar sana yetmediyse çok daha fazlası için hemen sitemizi ziyaret et! 🙂

Bir önceki yazımızda yılbaşı hediye önerileri konusunu inceledik. Okumak için hemen ziyaret edin!

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler