Woohoobox 2021 Okula Dönüş Kırtasiye Kutuları

Uzun bir yaz tatilinin daha sonuna gelirken milyonlarca öğrencinin okula başladığı, okul için yapılan hazırlıklarının hız kazandığı “okula dönüş” olarak bilinen döneme girdik. Okula dönüş dönemleri stresli bir zaman dilimi olarak görülse de rengarenk kalemler, çeşit çeşit çantalar ve daha birçok yönüyle aynı zamanda heyecan verici bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler ve aileler okula dönüş alışverişi için listeler oluşturur ve alışverişlerini tamamlamak için gayret ederler. Okula dönüş için gerekli olan birçok okul kırtasiye malzemesi vardır ve bu malzemeleri tek tek araştırıp bir uyum yakalamak biraz zor olabilir. Woohoobox tam da bu noktada devreye girerek sizler için özel olarak hazırlanan özgün tasarımlı kırtasiye ürünlerinden oluşan kutularla bu dönemdeki tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamayı hedefliyor. Böylece okula dönüş dönemindeki stresinizi en aza indirmek için size yardımcı oluyor. Aynı zamanda farklı ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik oluşturduğu kutularla her kesimden öğrenciye hitap ediyor. Haydi şimdi Woohoobox’ın hazırladığı birbirinden özel okula dönüş kutularına göz atalım!

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu (Basic)

İlk okula dönüş kutumuz ihtiyacımız olabilecek özgün ve sevimli tasarımlı temel kırtasiye ürünlerinden oluşuyor. Kutu içeriğin de kapak tasarımlarıyla dikkat çeken ve spiralli oluşu nedeniyle kullanım kolaylığı sağlayan iki adet çizgili iki adet kareli A4 boyutunda okul defteri bulunuyor. Tasarımları sayesinde bu defterleri kullanarak not almanızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Haftalarınızı ve günlerinizi planlamak sizi başarıya bir adım daha yaklaştıracak faktörlerin başın yer alıyor. Bu faktör göz önünde bulundurularak kutu içeriğinde haftalık ve günlük planlamalarınızı yapabileceğiniz bir haftalık planlayıcı ve to do list bulunuyor. Okul döneminde motivasyonunuzu üst seviyelerde tutmakta daha başarılı olmanız için gerekli olan faktörlerden. Kutu içeriğinde bulunan iki adet motivasyon kartını ister duvarınıza asarak isterseniz defterlerinizin kapağında kullanarak motivasyonunuzu en üst seviyede tutabilirsiniz. Okul ihtiyaçlarının en başında şüphesiz kalemler yer alır. Kutu içeriğindeki galaksi tasarımlı 10’lu fineliner, tasarım uçlu kalem ve lolipop tasarımlı fosforlu kalem setiyle kalem ihtiyacınız fazlasıyla karşılanıyor. Ayrıca kalemlerinizi muhafaza edebileceğiniz silikon kaktüs tasarımlı bir kalemlikte kutu içeriğinde yer alıyor. Ödevlerinizi yazarken ve sunum yaparken kullanabileceğiniz sekreterlik ve mottolu stickerlarda sizin için özel hazırlanan okula dönüş kutusunun içerisinde yerini alıyor. Eğer sadece temel kırtasiye ürünleri satın almak istiyorsanız basic Woohoobox okula dönüş kutusunu tercih edebilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu Basic modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu ( XL )

metin içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

İkinci okula dönüş kutumuzun içeriği temel kırtasiye ürünlerinden biraz daha fazlasını içeriyor. Kutu içeriğinde iki adet çizgili ve iki adet kareli özgün tasarımlı okul defteri bulunuyor. Bu okul defterleri de daha kolay kullanılabilmesi için spiralli olarak tasarlanmış. Kırtasiye alışverişinin olmazsa olmazlarından olan kalemlerde kutu içeriğinde sevimi ve havalı tasarımlarıyla yerlerini alıyor. Galaksi 10’lu fineliner kalem seti ve tasarımlı uçlu kalem ile keyifli notlar alabilir, lolipop fosforlu kalem setiyle önemli gördüğünüz notları işaretleyerek başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu setin içerisinde de kalemlerinizi muhafaza edebileceğiniz silikon kaktüs tasarımlı kalemlik bulunuyor. Kutuda haftanızı ve gününüzü planlayabileceğiniz haftalık planlayıcı ve to do listin haricinde bir de renkli tasarımlı A4 planlayıcı defter bulunuyor. Bu özgün ve özel tasarımlı ürünlerle motivasyonunuzu en üst seviye tutabilirsiniz fakat motivasyonunuz için özel olarak tasarlanan mottolu kartlar her zaman kendinizi motive hissetmeniz için yanınızda olacak. Ödevlerinizi her ortamda yapmanız için kolaylık sağlayan tasarımıyla gözünüze hitap eden sekreterlikte kutu içerinde bulunuyor. Zorlandığınız bir konuda küçük notlar almak için veya hemen hızlıca bir not almanız gerekince kutu içerisindeki rengarenk bloknotları kullanabilirsiniz. Okula dönüş kutusunun içerisindeki tasarımlı masa lambasıyla masanıza da renk katabilir akşamki ders çalışma rutinlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Eğer temel kırtasiye ürünlerinin yanı sıra masanıza da renk katmak istiyorsanız Woohoobox XL okula dönüş kutusunu tercih edebilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu XL modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu (Premium)

metin, kaplı, farklı, öğeler içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Diğer bir okula dönüş kutumuz ise temel kırtasiye ürünlerinden farklı olarak daha kapsamlı ürünler içeriyor. Not almanız için gerekli olan iki adet kareli ve iki adet çizgili defter bu setin içerisinde de yer alıyor. Not almanız için gerekli olan bir başka ürün ise kalemlerdir. Okula dönüş kutusu bu ihtiyacınıza karşılık 12’li fineliner uçlu inek desenli kalem seti, özel tasarımlı uçlu kalem ve lolipop desenli fosforlu kalem içeriyor. Ayrıca okulda sağlıklı beslenmekte önemli bir faktördür. Bu faktör göz önünde bulundurarak kendi sağlıklı içeceğinizi evden getirmenize olanak sağlayan özel tasarım çelik termosta kutudaki yerini alıyor. Plan yapmak her sınıfta ve hayatın her alanında gerekli olan bir davranıştır. Kutudaki haftalık planlayıcı, to do list ve A4 renkli tasarımlı planlayıcı defter ile yıl boyunca planlı bir şekilde ilerleyebilir mottolu kartlarla motivasyonunuzu en üst seviyede tutabilirsiniz. Tasarımıyla yaz aylarını anımsatan sekterlik ile de harika sunumlar hazırlayarak öğretmeninizi ve arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Yeni bir okul yılı başlarken masanızda farklılık yapmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi karşılayacak masa lambası ve renkli bloknotlarda kutu içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda farklı tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan defter üstü kalemlikle kalemlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kalem üstü kalemliğin takılır çıkarılabilir olması defteri ve kalemliği ayrı bir şekilde kullanmanız için de olanak sağlıyor. Son olarak kutu içeriğindeki çok amaçlı keçe organizer çanta ile defterlerinizi, kalemlerinizi ve tabletinizi rahatça okula götürebilirsiniz. Eğer temel kırtasiye ürünlerinden daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Woohoobox’ın Premium okula dönüş kutusunu tercih edebilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu Premium modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu (Exclusive)

metin, pek çok, öğeler, farklı içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Son okula dönüş kutumuz ise okul döneminizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri içeriyor. Okul için vazgeçilmez olan tasarım defterler iki adet çizgili, iki adet kareli olmak üzere kutu içerisinde yer alıyor. İnek desenli 12’li kalem seti, tasarım uçlu kalem ve lolipop fosforlu kalem seti de keyifli not almanız için kutu içerisinde bulunuyor. İşinizi baştan planlı tutmak yıl boyunca daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Haftalık planlayıcı, to do list ve A4 planlayıcı defter ile okul yılı boyunca planlı ilerleyebilirsiniz. Okul dönemi uzun bir dönemdir ve bu dönemde motivasyonunuz bazen düşebilir. Bu düşüşü en aza indirmek için bu eğlenceli kırtasiye ürünlerini kullanırken aynı zamanda kutuda bulunan motivasyon kartlarıyla da motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Özel tasarım organizer keçe çanta ile okul malzemelerinizi rahatça taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı içeceklerinizi de özel tasarım çelik termosla yanınıza alabilirsiniz. Bunların yanı sıra diğer kutulardaki tasarımından farklı olan masa lambası ve renkli bloknotlar ile masanıza eğlence katabilirsiniz. STAEDLER TRIPLUS 15 ‘li FINELINER kalem seti ve sekreterlik okul döneminiz boyunca ödevlerinizde ve proje ödevlerinizde kullanmanız için set içerisinde yer alıyor. Eğer okul dönemi boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere sahip olmak istiyorsanız Woohoobox’un Exclusive okula dönüş kutusunu tercih edebilirsiniz.

Woohoobox Back To School Box- Okula Dönüş Kutusu Exclusive modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki okula dönüş kutuları hakkında daha fazla bilgi almak, ürün görsellerini detaylı incelemek ve bu harika kutulara sahip olmak için Woohoobox’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler