Woohoo Yılbaşı Hediye Kutusu Modellerini İftiharla Sunar!

Koca bir yılı geride bıraktık ve 2019 yılına girmeye çok az zaman kaldı. Bu yazımızda sizlere 2019 yılında yıl başı için örnek hediye kutularımızın içeriğinden bahsetmek istedik. Özellikle öğretmenlerimiz için yılbaşı hediye kutusu, sevgiliye hediye kutusu ve en iyi arkadaşlarınıza hediye kutusu hediye etmek için bir birinden güzel hediye kutularımızından bahsediyor olacağız. Hediye kutularımızdan bahsederken önceliğimize öğretmenlerimize vermek istedik.

Yılbaşı Hediye Kutusu Modelleri

Öğretmene Yılbaşı Hediye Kutusu

öğretmene hediye kutusuDeğerli öğretmenlerimize yılbaşı için çok güzel bir hediye kutusu verebilirsiniz. Bakalım kutu içinde neler var. Öğretmenlere özel olarak tasarlanmış ” Best Teacher In The World ” yazılı TERMOS KUPA  bulunmakta. Artık ne zaman sıcak bir içecek içse hediyeniz öğretmeninizin elini ısıtacak. Gün içinde öğretmenlerimizde yorgun olabiliyor belki öğretmenler odasında dinlenmeye ihtiyacı olabilir, hediye kutumuz içinde mini bir yastık da bulunuyor. Ayrıca notlarını tutacağı Made With Love tasarımlı noktalı planlayıcı defterde hediyeler arasında. Kutumuzun içindeki en ilginç hediye ise kır çiçekleri bitki yetiştirme kiti  ve bitkinin yetişme koşulları kutuda yer almaktadır.

En İyi Arkadaşıma Yılbaşı Hediye Kutusu

arkadaşa hediye kutusuEn iyi arkadaşlar iyi günde ve kötü günlerde sürekli yanımızdadır. Hadi gelin yıl başı için en iyi arkadaşımıza çok güzel bir hediye kutusu gönderelim. Kutumuzun içine bakacak olursak dört parçadan oluşuyor. Instagram’da bir çok fotoğrafınız yada selfileriniz olabilir, bu fotoğraflardan birini 3 boyutlu panda temalı çerçevenin için ekleyip hediye edebilirsiniz, düşünsenize Instagram haricinde çalışma masasının üstünde ikinizin resmi olacak J . Kış aylarında en iyi arkadaşınızın elini ısıtacak ” Best Friends Forever ” yazılı termos kupada ‘da bulunuyor. Bunun yanıda çok güzel ufak bir Best Friends Forever yazılı yastık da var, artık uzun yolculuklarda siz olmazsanız başını yaslayacak bir yastığı var J. Hediye kutumuz içinde arkadaşınız için farklı bir hobi olacak kır çiçekleri bitki yetiştirme kiti de bulunuyor.

Sevgiliye Yılbaşı Hediye Kutusu

sevgiliye hediye kutusuYılbaşında sevgilinize sizi her zaman hatırlatacak bir hediye kutusu vermek ister misiniz? Aradığınız hediye tam olarak bu hediye kutusunun içinde 🙂 bakalım içinde hangi sürprizler var. Bazı fotoğrafların çok güzel anlamları vardır, bu fotoğrafları hediye kutumuzun içinde bulunan 3 boyutlu figürleri ile kaliteli ahşap malzemeden yapılmış tamamen el yapımı ve el boyaması resim çerçevesinin içinde düşündüğünüzde ne kadar tatlı duracak değil mi?  Hediye kutumuzun içinde Sevgililere özel tasarlanmış sevgili penguen yastık bulunuyor. Neden mi penguen? Penguenler tek başlarına çıktıkları 300 kilometrelik gibi uzun yolculuktan döndükten sonra bile aynı eşini bulabiliyor ayrıca penguenlerin birçoğu tek eşli, ama yılın büyük bir kısmını birbirlerinden ayrı geçiriyorlar. Yani penguenlerin birbirlerine olan sevgi bağları oldukça kuvvetli.Bu hediyeyi verirken kısa bir penguen hikâyesi anlatmanız çok güzel olur. 🙂 Diğer hediye paketlerimizde olduğu gibi bu hediye kutumuzun içinde de paslanmaz termos ve kır çiçekleri için yetiştirme kiti bulunuyor.

Bir önceki yazıda şeffaf çanta neden bu kadar seviliyor bu konuyu irdeledik.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler