Woohoo Dedirtecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Aşk, dünyanın en güzel duygusudur. Bu güzel duyguyu hakkını vererek yaşamak, paylaştığın kişiye yaşatmak, aranızdaki her ana gerçek bir anlam yüklemek aşkın getirilerinden biridir. Bu anlam yükleme bazen tek bir söz ya da bakışla gerçekleşirken bazen de küçük sürprizleri, hediyeleri ardında getirir. 14 Şubat Sevgililer Günü de insanların birbirine karşı olan sevgilerini daha çok göstermesi ve birbirine hediye almasını hatırlaması için kutlanan bir gündür. Sevginizi göstermek için özel günlere ihtiyaç duymadığınız bir ilişkiniz de olabilir. Özel günleri beklemeden birbirine hediyeler ve küçük sürprizler yapan harika bir çift…. Ancak yine de 14 Şubat’ta sevginizi daha fazla göstermek için ona sevgililer günü hediyesi almak istemez misiniz? Cevabınız “evet”se Woohoobox olarak 14 Şubat için  Woohoo Dedirtecek Sevgililer Günü Hediyeleri listesi çıkardık.

Sevgiliye Hediye Kutusu

14 Şubat geldi çattı ve sevgilinize hala ne alacağınızı bulamadınız mı? Ona kendini özel hissettirecek, bu özel günü daha da anlamlı kılacak özel bir hediye… Woohobox Sevgiliye Hediye Kutusu ile hem kısa sürede hem de çok şık bir sevgililer günü hediyesine sahip olmanız mümkün. Kutunun içindeki; Toprağı ve sevgiliye özel baskılı saksısıyla birlikte kır çiçekleri bitki yetiştirme kiti, sevgiliye özel tasarlanmış kalp tutan kediler termos kupa, 380 ml içi paslanmaz çelik dışı darbelere karşı dayanıklı plastik love temalı çerçeve, 3 boyutlu figürleri ile kaliteli ahşap malzemeden yapılmış tamamen el yapımı ve  el boyaması resim çerçevesi ve sevgililere özel tasarlanmış sevgili penguenler yastık hediyeleriyle ona en güzel sevgililer gününü yaşatabilirsiniz.

sevgililer günü hediyesi

 

Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu

Hareketli, kıpır kıpır, her durumda pozitifliğini koruyan, içindeki çocuğu hala yaşatan bir sevgiliniz mi var? O zaman Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu onu havalara uçuracak. Onun, içindeki çocuğa cesaret vermenin, çocukluk anılarını canlandırmanın sizce de tam zamanı değil mi? Renk seçenekleri ve model çeşitleriyle Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

sevgililer günü hediyesi

sevgililer günü hediyesi

Şeffaf Çantalar

Son dönemlerde moda olan ve kullanım alanı çoğalan şeffaf sırt çantaları bu 14 Şubat’ta sevgilinizi mutlu edecek hediyelerimizden biri. Desen çeşitliliği ile seçeneklerini çoğaltan şeffaf sırt çantalarının hem şık hem de kolay kullanımı göz dolduruyor.İster uzay motifi, ister çiçek, ister meyve… Onun ruhuna hangisi hitap ediyorsa! Bir tasarım harikası olan, patentli olan bu şeffaf sırt çantası tasarımları harika bir sevgililer günü hediyesi olmaya aday.

sevgililer günü hediyesi

sevgililer günü hediyesi

Premium Şeffaf Çantalı Motivasyon Kırtasiye Seti

Bir kırtasiye tutkununa mı aşıksınız? Ona Sevgililer Günü hediyesi almak için en doğru adres Woohoobox! Premium Şeffat Çantalı Motivasyon Kırtasiye seti, seçeceğiniz çanta ile en trend kırtasiye malzemelerinden oluşuyor. Setin içindeki;  Be Happy Tasarım Kalemlik, 2 Adet Sevimli Jel Kalem, 2 Adet Versatil Kalem, Woohooshop’ta bulunan sürpriz silgi, Siyah Yapraklı Etiket- Renkli Kalem hediyesi ile birlikte, Tasarım A4 Sekreterlik, 3 Adet Tasarım A4 Defter ve daha birçok hediye sevgilinizi mutlu etmek için hazır!

sevgililer günü hediyesi

sevgililer günü hediyesi

Bir önceki yazımızda bayan spor taytları hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler