Uygun Fiyatlı Kalem Seti Önerileri

Ofiste, okulda ve evde en sık kullanılan yazı araçlarının başında şüphesiz ki kalemler geliyor. Kalem seçimi basit bir işmiş gibi görünse de kalem satın alırken birkaç noktaya dikkat etmek ihtiyacınıza göre kalem tercih etmenizi sağlayacaktır. Kalemler farklı uç kalınlıkları ve renk seçenekleriyle birbirinden ayrılırlar. En sık tercih edilen kalem renkleri siyah, mavi ve kırmızıdır. Bu renkte kalemleri hemen her alanda kullanmanız mümkündür. Bu renklerin dışındaki renkleri ise kişisel notlarınızda kullanabilirsiniz. Renklerdeki farklılıklar gibi kalemlerin uç yapılarında da farklılıklar mevcuttur. Öncelikle kalem satın alırken nerede ve nasıl kullanacağınızı belirleyerek ona göre uç seçimi yapmanız daha sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Örneğin hızlı not almak istiyorsanız fazla kalın uçlu kalemler tercih etmemelisiniz. Siz de önereceğimiz Woohoobox’un kalem setlerinden kendinize uygun olanları inceleyerek dilediğiniz seti satın alabilirsiniz. Şimdi her alanda kullanabileceğiniz Woohoobox’un özel tasarımlı kalem setlerine bir göz atalım!

Zebra Sarasa Milk Color 8’li Jel Kalem Seti

Pastel renklerin hakim olduğu Zebra Sarasa Milk Color 8’li jel kalem seti not almanızı daha keyifli hale getirecek şekilde tasarlandı. Kalem seçerken birçok kişinin göz önünde bulundurduğu özelliklerden biri kullanım rahatlığıdır. Zebra Sarasa Milk Color kalem seti tutma bölümündeki silikon sayesinde kullanım rahatlığını en üst seviyede sağlıyor. Böylece uzun süreli kullanımlarda bile elinizi herhangi bir şekilde rahatsız etmiyor. Özel formülasyonu sayesinde daha akıcı ve estetik yazıma da olanak sağlıyor. Zebra Sarasa Milk Color kalem seti tükenmez kalem ciddiyetinden uzak durmak, daha akıcı ve parlak yazı tecrübesini sevimli kalemlerle deneyimlemek isteyenler için harika bir seçenek olacaktır.

Şeker 6’lı Pastel İşaretleyici Kalem Seti

Şeker 6’lı Pastel işaretleyici kalem seti ile yazdığınız yazıların belli bölümlerine canlılık ve parlaklık katmak için kullanabilirsiniz. İşaretleme kalemleri bir metinde kullanıldığı zaman direkt dikkati o bölüme çekmek için kullanılmaktadır. Genellikle kitapta önemli bölümleri çizmek ve belirtmek amacıyla kullanılan bu kalem türü kişilerin özellikle iş ve eğitim hayatında ihtiyaç duyduğu ürünlerden birisidir. Bu kalem seti tasarım olarak da şeker formunda oluşuyla oldukça sevimli görünüyor. Ayrıca şeker kalemlerin küçük ve kullanışlı çantasıyla birlikte gönderilmesi daha kolay taşınabilmesini sağlıyor. Bu uygun fiyatlı şeker kalemler ders çalışırken size ayrı bir motivasyon katmak için satın alınmayı bekliyor.

Sharpie Özel Seri 28’li Markör Balık

Çoğu yüzeyde kullanılabilen Sharpie kalemleri ister evde ister okulda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sharpie kalemler ile karton, deri, metal, folyo ve plastik gibi ürünlerin üzerlerine istediğinizi yazabilir ve not alabilirsiniz. Bu set içerisinde farklı model sharpie kalemlerin bulunması da seti daha kullanışlı hale getiren etkenler arasında yer alıyor. Kalemlerin opaklık özelliğinin bulunması boyayı yüzeye istenen şekilde aktarmayı daha kolay hale getiriyor. Sharpie kalemler kalıcı ve hoş renklerinin yanı sıra dayanıklı ve sağlam yuvarlak uçlara sahip olmalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca mürekkebinin solma ve suya karşı dayanıklı olması da daha uzun süreli kullanıma olanak sağlıyor.

Eğlenceli Squishyler 5’li Kalem Seti

Okul bazen stresli bir ortam haline geliyor olabilir. Bu squishy kalemler ile kendinizi stres altında hissettiğinizde yumuşak yapıları sayesinde istediğiniz kadar oynayarak sterinizden kurtulabilirsiniz. Beş farklı tasarımıyla eğlenceli görünen bu kalem seti sadece stres atmanıza yardımcı olmakla kalmıyor aynı zamanda kalem oluş özelliğiyle de not almanızı daha keyifli hale getiriyor. Ayrıca arkadaşlarınıza eğlenceli bir hediye arayışındaysanız bu squishy kalemler güzel bir tercih olabilir.

Staedtler Triplus Color Brillant Colours Keçeli Kalem 50’li Metal Kutu

metin, yazı gereçleri, sabit, kalem içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Çok eskilerden beri hayatımızda olan keçeli kalemler ile çeşitli çizimler yapabiliyor ve çizimlerimizi renklendirebiliyoruz. Keçeli kalemler özellikle okullarda sıkça tercih edilen kalemler arasında yer alıyor. Staedtler Triplus Color Brillant Colours keçeli kalem seti de kullanıcılarına bir keçeli kalemden beklenen performanstan daha fazlasını sunuyor. Daha rahat yazılabilmesi ve renklendirme yapılabilmesi için ergonomik üçgen yapıda tasarlanmış. Darbelere karşı dayanıklı uç yapısına sahip olması da daha uzun süreli kullanım için olanak sağlıyor. Uzun süre kapağının açık kalmasında bile kuruma yapmaması daha küçük yaştaki kullanıcıları içinde kalemleri uygun kılıyor. Ayaklı STAEDTLER kutusu ise her zaman her yerde kullanmanız için özel olarak tasarlanmış. Ayrıca bu setteki kalemler kullanıcılarına farklı uç kalınlıklarında renk tonu değişmeden kullanım imkanı da sağlıyor.

Tatlı Figürler 10’lu Renkli Kalem Seti

metin, yazı gereçleri, iç mekan, sabit içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

10 Farklı renkte tatlı desenli bu renkli kalem seti uygun fiyatlı ve kaliteli oluşuyla da adeta tercih etmeniz için bütün özellikleri bir arada toplamış. Her kalemin üzerindeki desenin farklı ve sevimli olması kalem kutunuza ayrı bir eğlence katacaktır. Bu sevimli desenler yazı yazarken motivasyonunuzu en üst seviyede tutmanız için de yardımcı olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm kalem setlerine ve daha fazlasına göz atmak için tatlı, kaliteli ve özgün tasarımların adresi olan Woohoobox’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler