Ücretsiz İndirilebilir Bullet Journal Sayfası I Noktalı Defter İndirin

Bu yazımızda ücretsiz indirebileceğiniz bullet journal sayfalarını bulabilirsiniz!

white printer paper on brown wooden table
Görsel: Unsplash

Herkese merhaba! Bullet journal yapmak son derece keyifli, kabul ediyoruz. Üstelik yaratıcılığı geliştirdiği ve düzenli olmaya teşvik ettiği de biliniyor. Bazen hata yaptığınızda sayfayı yırtıp atmak isteseniz de kabul edelim ki noktalı defter kullanımı büyük bir tutku.

Ancak maalesef bazı bullet journal ürünleri pahalı olabiliyor, veya bütçemize uymayabiliyor. Bu sebeple herkesin ulaşabilmesi adına Woohoobox olarak noktalı bir sayfa tasarladık. İsterseniz çoklu baskı alabilirsiniz ve kendi bullet journalınızı yapabilirsiniz! İndirmek için resme sağ tıklayıp “resmi kaydet” seçeneğine tıklamanız yeterli.

Büyük bir noktalı defter sayfası için sağ tıklayın ve indirin:

Bullet Journal

Evet, artık hazır gibisiniz. Ancak bu çok büyük oldu diyorsanız başka bir seçeneğimiz de var. Dilerseniz çıktısını aldıktan sonra ikiye bölebileceğiniz ve küçük boyutlarda kullanabileceğiniz sayfamız aşağıda. Çıktısını alın ve bir makas yardımı ile sayfayı yatay olarak ortadan ikiye kesin. şimdi iki küçük bullet journal sayfanız olmuş oldu. İstediğiniz sayıda çıktı alabilir, sekreterliğinizin içine yerleştirebilirsiniz.

Küçük noktalı defter sayfası için sağ tıklayın ve indirin:

Evde baskısını alabileceğiniz bu sayfalarla istediğiniz gibi günlük tutabilirsiniz. Kendi renkli kalemleriniz ve süslü bantlarınızla eminiz ki harika bir tasarım çıkaracaksınız ortaya. Hadi, Bullet Journal keyfi başlasın! Eğer ilham almak istiyorsanız aşağıdaki yazılarımıza mutlaka göz atın:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler