Türkiye’nin En Çok Çeşitli Defter Mağazası : Woohoobox

Okul hayatı denildiğinde akla ilk gelen ihtiyaçların başında defterler ve kalemler gelir. Ancak bu ihtiyaçlar yalnızca okul hayatı ile sınırlı değil aynı zamanda günlük yaşamda ve iş dünyasında da sıklıkla kullanılan kırtasiye malzemeleridir. Bugün bakıldığında pek çok kırtasiyede ya da web mağazalarında çeşitli defterlere rastalayabilirsiniz. Ancak rastladığınız defterlere şöyle bir göz attığınızda her birinin benzer niteliklerde, neredeyse birbirinin aynı olduklarını hemen fark edebilirsiniz. Oysa ki yaşadığımız dönemde farklılığın oldukça gözde olduğu, tarzını yansıtmanın ve sıradışılığın ilgi çekici olduğu bu zamanlarda bunu defterlerde de görmek istersiniz.

Sıradan bir defter düşünün hiçbir hediyelik niteliği olmayan oldukça sıkıcı ve cezbetmeyen bir defter… Bir de Woohoobox ‘ın sınırsız tasarımda, renkli, çarpıcı ve göz alıcı özelliklerdeki defterlerini… Hem kendiniz hem de en yakın arkadaşınız için harika bir hediyelik eşya olmaz mıydı?

Defterler içinde en değerli notlarımızı, bilgilerimizi, bize ait olan kıymetleri verileri sakladığımız özel alanlardır. Onların içini bu denli özen yapan kişiselleştirmenin aynısını dış kapağında ve dizaynında da isteriz. Ancak buna günümüzde şartlarında Woohoobox ‘sız ulaşmak ne yazık ki çok zor. Yüzlerce çeşidi ile Türkiye ‘nin en çok çeşitli defter mağazası olan Woohoobox her geçen gün ürün gamını genişletiyor ve sizlere sunuyor. Her biri birbirinden farklı, özel ve özgün tasarımlardaki bu defterler ile diğer herkesten sıyrılmanız hiç de zor olmayacak.

Yalnızca dış kapak tasarımı ile değil işlevsellik ve kullanım kolaylığı bakımından da arayacağınız tüm defter çeşitlerini Woohoobox ‘ta bulabilirsiniz. Organizer defterlerden en klasik modellerden spiralli defterlere, gündelik için muhteşem özelliklere sahip ajandalardan yırtılmaz kapaklı okul defterlerine kadar onlarca kategori ve yüzlerce çeşidi bir arada görebilirsiniz. Hem şıklık hem kalite hem de kullanım kolaylığı bir arada olabilir mi diye tereddüte düşenler, sizler için en beğenilen birkaç modelimizi incelemeye ne dersiniz? İşte görenleri kendine hayran bırakacak şıklık ve tasarımdaki birkaç defter modellerimiz;

Çanta ve Dosya Kapaklı Defter 

 

Evet bu başlığı doğru okuyorsunuz. Hem defter hem de aynı zamanda çanta ve dosya. Bir arada bunlar nasıl oluyor demeyin, Woohoobox ile her şey mümkün. Çok eşya taşımayı sevmeyen, tertip ve düzen tutkunları için ya da diğer bir türde olan her eşyam bir arada olsun’cular bu çanta ve dosya kapaklı defter modelleri tamamen sizin için üretildi. O kadar kullanışlı ki, en çok satanlar arasında her zaman ilk sıralarda. Biz sizler için üretmeyi ve tasarlamayı durdurmuyor her geçen gün bir yenilerini ekliyoruz. Siz en iyileri arasından birkaçını almak istemez misiniz?

 

Yırtılmaz PP Kapaklı Defter

 

Ben defterimi hoyrat kullanırım var mı bana dayanacak güçte bir defter diyenleri buraya alabilir miyiz? Çünkü var. Woohoobox ‘ta size göre de harika tasarımlarda üstelik üstün kalitede defterler var. Hem PP kapağı hem iç kısımda kalan özel renkli ve tasarımdaki ekstra kapağı ile kuvvetini katlıyor ve kendini sana hazır bir şekilde sunuyor. Spiralli olması özelliği ile de oldukça kullanışlı olan yırtılmaz kapaklı defter modelleri Woohoobox kullanıcılarının gözdelerinden. En beğendiğin model tükenmeden almak için bizi ziyaret et.

 

Planlayıcı Defterler

Plan hayatın merkezi, plansız adım atmam sokağa çıkmam, hatta öyle ki defterim dahi planlı olsun beni planlasın diyenlerin en çok tercih ettiği defter çeşidinin planlayıcı defterler olduğunu biliyor muydunuz? Öyle ki iyi düşünülmüş ve ince tasarlanmış ki, kendinizi ve yaşamınızı iyi bir şekilde organize edebilecek aynı zamanda baktıkça içinizi açacak renkleri tasarımları da bir arada göreceksiniz. İşte görseller;

 

 

Noktalı Bullet Journal Defterler

 

Ben defterin bana özel olanını severim, beni anlasın her türlü ihtiyacıma koşsun. Yazı yazarken de bir şeyler karalarken de ya da birkaç çizim yaparken de bana uyum sağlasın… İşte bu noktalı defter tam size göre! İster masaüstü kullan ister PP kapaklı dayanıklı ve spiralli tercih et. Tercihin ne olursa olsun adresin hep Woohoobox olsun.

 

 

Ajandalar

Ben defterin ajanda olanını severim. Gün be gün ayırmak isterim. Her şeyimi not almak aldığım tarihe dair detay isterim diyenleri ajanda sevdasından ayırmak biraz güç olabilirse de klasik havadan çıkaracak formülü çok iyi biliyoruz. Siz daha önce Woohoobox imzalı bir ajanda görmüş müydünüz? Cevap hayırsa, tüm bildiklerinizi unutun ve buraya odaklanın…

 

 

Spiralli Okul Defterleri

Tüm bu çeşitlilikten sonra deftere en çok ihtiyaç duyduğumuz, en sık tükettiğimiz ve birçok çeşidini bir arada kullanma fırsatı yakaladığımız dünyaya dönecek olursak karşımıza ilk okullar çıkar. Bu yüzden sizin için okul defterleri de unutulmadı ve eşsiz tasarım, çarpıcı kimlik yansıması, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık aynı şekilde onlara da yansıdı. En iyileri için acele etmelisin

 

İlgili İçerikler:

Defter ile ilgili tüm içerikler

Kırtasiye ve Okula Dönüş İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler