Sticker Bomb Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yüzlerce çıkartmayla örülmüş duvarlar, kapılar, dizüstü bilgisayarlar ve hatta arabalar görmüşsünüzdür. Sanatçı çıkartması bomba alanlarını aynı şekilde grafitiler.Sticker bombalamanın bir sanat formu olduğuna şüphe yok. Yaratıcılığı göstermenin veya daha büyük bir noktaya değinmenin ekonomik ve grafik bir yolu olarak, uzun süredir kültürün popüler bir parçası olmuştur.

Genellikle arkalarında farklı motivasyonlar vardır veya sadece bir alanı öne çıkarmanın bir yoludur. Ücretsiz bir logolar veya sözler galerisi.Bir anahat veya görüntünün uzaktan görülebildiği kasıtlı şekiller oluşturulabilir. Ardından, yaklaştığınızda tek gördüğünüz tek tek çıkartmalar.

Kötü yapıldığında çirkin olabilir. Bazen yıllar sonra hava, açık havada izini bırakır. Bazı şirketler, önceden hazırlanmış tam sayfalar bile satabilir, bu da gerçekten sanatını alır.

Onları hemen hemen her yerde görebilirsiniz.

çıkartma bombası

Çıkartmalarla bombalanmış bir duvar için genellikle uzaklara bakmanıza gerek yoktur. Yerel dükkanlar ve barlarda sık sık bulunur. İşte memleketimiz Jacksonville, Florida’dan bir örnek.

Bunun gibi duvarlar, herkesin çıkartma bombası tasarımına katılması ve kendi çıkartmalarını eklemesi için açık bir davetiyeye sahiptir. Onları bir topluluk duygusu için kullanan yerel işletmeler.

Şirketler sosyal paylaşımlar elde etmek için sticker bomb kullanabilir.

Biri grupla etkileşime girdiğinde kullanmak için bir etiket etiketi eklemek veya bir paylaşım istemek dijital etkileşime yardımcı olacaktır. Hatta viral bile olabilir.

Bunlarda Snapchat veya Instagram logoları için QR kodlu bazılarını göreceksiniz.

Sosyal medyada takip edenlere indirim sunmak, bunun için katılımınızı artıracaktır. Bunu kullanıcı adlarınızla birlikte her çıkartmada söylerseniz, tüketicileri sizi takip etmeye veya eklemeye yönlendirir.

Kendiniz Nasıl Yapabilirsiniz?

dizüstü bilgisayar çıkartması bomba

İlk olarak, yüzey alanınızı hazırlayın. Temiz, tozsuz ve çiziksiz olması gerekir. Çıkartmaların kötü görünmesini ve soyulmasını istemezsiniz. Hazırlamak için sabun ve ovma pedi veya fırça kullanın.

Ardından, devasa miktarda çıkartma toplamaya başlayın. Eğer uzayda bu yapmaya çalışan bir işletme sahibi, birden fazla olanları alabilirsiniz yapılan senin ve diğerleri ile birleştirin.

Üst üste binmekten korkmayın. En başa yerleştirilenler doğal olarak en az görünenler olacaktır. Tüm açıları kullanarak yerleştirin.

İçinde boşluklar varsa, çok sık üst üste bindirmeyin yoksa göze çarpacaktır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yüzey var. Masanız, duvarınız, dizüstü bilgisayarınız ve hatta telefonunuz bununla harika görünebilir. Ayrıca, vinil çıkartmalar bu kadar kolaylıkla ve iz bırakmadan çıkarılır. Bu yüzden onu değiştirmek isteyip istemediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok, kolayca yapabilirsiniz.Konu ile ilgili olarak şu yazımızı takip edebilirsiniz.

Tabili sitcker bomb yapmak için bolca sticker modeline ihtiyacımız var.En kaliteli ve özel laptop sticker modelleri için buradaki linkimizi takip edebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgilerimizle.

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar:

Laptop Stickerları Nasıl Yapılır?

Dizüstü Bilgisayarlardan Sticker Çıkarmanın Yolları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler