Sonbaharın Gözdesi Tayt Sweatshirt İkilisi

Herkesin en sevdiği mevsim geldiğine göre taytları sweatshirtleri bir çıkarmanın vakti geldi. Hafif serin, bol kahveli, çiseleyen yağmur ve başka daha ne istenir ki? Evet, herkesin bayıldığı mevsime geçiş yaptıysak eğer sıra şimdi de kombinlerimizde. Bilen bilir Woohoobox kırtasiye ürünleri ile oldukça ünlü… Hele bir de özel tasarım kalemleri, defterleri, termos kupa bardak modelleri falan denince akla ilk Woohoobox ve Woohoobox markası olan Be Happy gelir. Peki, siz hiç Woohoobox ‘ın sweatshirt çeşitlerini gördünüz mü? Görmeyenleri hemen buraya alalım: www.woohoobox.com .

Kapüşonsuz da sweatshirt modelleri mevcut ama kapşonlu sweatshirt denince herkesin aklına hafif çiseli yağmur ve sonbahar geliyorsa doğru iz üzerindeyiz. Gençliğin en moda kombini olan tayt sweatshirt kombinlerini hiç yadsımamak gerek. E durum böyle olunca da Woohoobox birçok kadın sweatshirt modeli tasarladı ve yeni yeni sonbaharı hissettiğimiz bu zamanlarda beğenilerinize sundu. Pek çok model mevcut, ister uzun sweatshirt tercih et dilersen de tek renk tasarımlı bir bayan sweatshirt seç. Ama unutma ki, seni en çok yansıtan o sweatshirtü hiç düşünmeden al!

woohoobox-sweatshirt

 

Okula giderken üstüne geçirmelik ya da dershaneye giderken ne giyeceğini bilemediğin anda aklına hemen o çok sevdiğin sweatshirtün geliyorsa sen de bizdensin. Pembesi, sarısı, su yeşili, lilası derken bir sürü çeşidi bulabilirsin. Söylemeliyiz ki discover desenlisi favorimiz. Peki kardeşlik sweatshirtlerine ne dersin. En sevdiğin arkadaşın için bir tane ve kendin için bir tane harika bir hediyelik almayı istemez misin?

Sweatshirtlerin Tamamlayıcısı Tayt Modelleri

Beyazı, mavisi, siyahı, desenlisi, ananaslısı, koalalası, unicornlusu, flamingolusu… Say say bitmeyecek tay modellerinden bahsediyoruz. Ne giyeceğini hiç bilemediğin günlerinin kurtarıcısı en sevdiğin sweatshirtünün tamamlayıcısı, canım hiçbir şey yapmak istemiyor’un en güzel arkadaşı taytlar… Hem şıklığınla farkını yarat diye hem de rahatlığında seni taşıyabilsin diye Woohoobox ‘ın onlarca farklı tasarımda tayt modelleri sana ve beğenine sundu. Ben tam bir tayt girl ekibindenim diyorsan bu ürünleri senin için tasarlamışız. İşte onlardan birkaçı;

 

Alışveriş Çantandan Eksik Etmeyeceklerin

Sonbahar geldi çattı ve kış kapıda. İçinden hiçbir şey yapmak gelmiyor ve seni en mutlu edecek tek şey rahatlığın, Woohoobox termos bardağın ve sıcacık sweatshirtün ise hemen buraya koş. Seni harika bir alışveriş çantası yaptık ve içine koyman gerekenleri planladık. Güz demek, kahve demek, kitap demek, şıklık ama her daim rahatlık demek. Kısacası Woohoobox imzası demek. Eksiklerini belirlediysen ilk yapman gereken onları tamamlamak olacaktır. Hiçbir eksiğin yok ama bir yenilenmeye ihtiyacın varsa yine gel, Woohoobox yeni sezonu ile işte karşında. Yeni sweatshirt modellerini gördün mü? Görmediğine eminiz, çünkü görür görmez bayılacaksın. Peki alışveriş çantalarından hangi renge karar verdin? Dershaneye giderken onlardan birini takmak istemez misin?

Tarzını ve farkını her fırsatta ortaya koymayı çok sevdiğini biliyoruz. Çünkü Woohoobox kızları tam da böyle yapar! Öyleyse o harika sweatshirtü kendin için al, o parlak ve göz alıcı taytlardan birini seç ve tek eksiğin kahve kupa bardağını yanına alıp kitabının başına koyul. Bizim en sevdiğimiz sweatshirtleri merak ediyorsan görseller hemen burada.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler