Şeffaf Kalemlik Modelleri Nelerdir?

Neden Şeffaf Kalemlik Kullanmalıyız?

Koleksiyonunuza her zaman en sevimli veya en havalı yeni eklemeyi arayan bir kırtasiye fanatiği misiniz? Tüm heyecan verici ve benzersiz kalemlerinizi, kurşun kalemlerinizi ve cetvellerinizi tek bir yerde bir arada tutmak mı istiyorsunuz? Sizin için harika bir çözümümüz var. Eşyalarınızı sergilemenin heyecan verici bir yolu olmakla birlikte, şeffaf kalemlikler, içinde ne olduğunu kolayca görebileceğiniz için verimli kullanım da sağlayabilir.

Şeffaf Kalemlikler-Şık ve işlevsel

Şeffaf kalem kutular sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda kullanışlı da olur! Bir sınava giriyorsanız, kesinlikle bunlardan birini yanınızda getirmek isteyeceksiniz. Herhangi bir sorundan kaçınmak için sınav görevlilerinin çantanızda ne olduğunu net bir şekilde görmelerini sağlarlar. Ayrıca, içeride ne olduğunu görmenize de izin verir, böylece fazladan telaş olmadan tam olarak ihtiyacınız olan şeyi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Tüm Şeffaf Kalemlik Modelleri

Woohoobox Türkiye’nin en büyük şeffaf kalemlik üreticisidir.Durum böyle olunca onlarca farklı şeffaf kalemlik modelini web sitemizde değerli müşterilerimize sunmaktayız.Organizer şeffaf kalemlikten,ince tasarımlı şeffaf kalemliği,renkli saydam kalem kutulardan özel baskılı şeffaf kalemliğe kadar bir çok seçeneği kalemlik alt kategorilerinde bulabilimeniz mümküdür.

Şeffaf Organizer Kalemlik Clutch

Şeffaf Organizer Kalemlik Clutch

Ürün özellikleri olarak clutch çanta yapısında ve pvc malzemeden üretilmiş oval kenarlara sahip bir organizer kalemlik modelidir.Yüzlerce farklı baskıya sahiptir ve  25 x 17 x 13 cm boyutlarındadır.En çok tercih edilen şeffaf kalemlik modelimizdir.Organizer kalemlik olması sebebi ile bir çok kalemi ve defteri organize edip düzenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Şeffaf Clutch Kalemlik

Şeffaf Clutch Kalemlik

Woohoobox’un en çok tercih edilen şeffaf kalemlik modellerinden biridir.Üzerinde fermuar yerine kilit bulunur.Tam bir fiyat performans ürünüdür.Yüzlerce farklı tasarıma sahip olduğu için müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir.Özellik olarak iki boyutu bulunmaktadır.Büyük boyu 29×21 cm boyutundayken küçük olanı 21×14 cm’dir.

Şeffaf Kalem Kutusu Çanta

Şeffaf Kalem Kutusu Çanta

Woohoobox’un en renkli şeffaf kalemlik modelidir.Diğer modellerimizde olduğu gibi yüzlerce farklı özel tasarım baskı modeli mevcuttur.Kenarları renkli ve ortası şeffaf pvc üzerine baskı mevcuttur.Müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedirBoyut olarak 22×11 cm boyutundadır.Tüm kalemlerinizi gönül rahatlığı ile şeffaf kalem kutu çanta içerisinde taşıyabilirsiniz.

Woohoobox’ta kalemlikler şeffaf kalem kutu modelleri ile sınırlı değildir. Özel tasarım ve üzerinde yaratıcı desenler ve tasarımlar bulunan farklı kalem kutuları sunuyoruz.Seçeneklerimizden bazıları, masanızı süsleyen kırtasiye malzemeleri ile uyumludur. Şeffaf kalem kutunuz size uyacak tüm eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olacaktır.

İster kırtasiye koleksiyonunuza eklemek adına bir ürün arıyor olun, ister açık kalem kutularımızdan birini sevecek birini kullanmak için alın Türkiye’nin en özek kırtasiye mağazası Woohoobox sizin için uygun bir tercih olacaktır.

Diğer Tüm kırtasiye yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler