Şeffaf Çanta Neden Bu Kadar Seviliyor ?

Günlük hayatımızın bir parçası sırt çantaları, aslında ilkokul yıllarında başlayan daha sonra iş hayatımızın ve günlük yaşantımızı bir parçası olmuştur. İçinde neler yoktur ki, özel eşyalarımız, hatıralarımız, ders notlarımız, şirketimizin için önemli bir evrak yada usb.  Bu yazımızda sizlere şeffaf çanta modellerinden biraz bahsetmek istiyoruz. Ayrıca neden şeffaf sırt çantaları bu kadar seviliyor hep beraber okuyalım ☺

Şeffaf Çantalar İle İstediğiniz Konsepti Hazırlayabilirsiniz.

Şeffaf çantaları, bulunduğunuz ay konseptine çok güzel hazırlanabilir. Çantanızın içine yerleştireceğiniz eşyalar dışarıdan çok güzel görüntüye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz rengarenk bir çanta hazırlayın, dilerseniz şeffaf çantanızı her gün farklı renkli eşyalar ile, çok farklı görüntüler elde edebilirsiniz.  

Şeffaf Çantalarda Güvenlik Problem Olur Mu?

Şeffaf çantalar dışarıdan bakıldığında içindeki tüm eşyaları görebilirsiniz. Ancak çantanızı hazırlarken yapacağınız bir kaç hamle çantanızı daha güvenli bir duruma getirecektir. Öncelik önemli eşyalarınızı sırt bölgenize yakın bir yere yerleştirir ve arkasına farklı eşyaları koyarsanız ( defter vb) cüzdanınız çok fazla dikkat çekmeyecek ve çantanızda oluşabilecek tüm hareketleri hissedebilirsiniz.

Ayrıca şeffaf çanta alırken çantanıza özel bir kılıf hediye ediyoruz, kılıf ile beraber kullandığınızda çantanız tamamen güvenlikli olmaktadır.

 

Şeffaf Çantalar Su Geçirir Mi ?

Özellikle büyükşehirlerde gün içinde hava değişimlerine rastlabiliyoruz. Sabah uyandığımızda karşımızda olan güneşli hava bir anda kendini kara bulutlu yağışlı havaya bırakabiliyor. Durum böyle olunca yanımızda taşıdığımız eşyalarımız yağmurdan dolayı zarar görebiliyor. Bundan dolayı şeffaf çantalar, diğer çantalar ile kıyaslandığında su geçirmeme özelliğinin ön plana çıktığınız söyleyebiliriz. Özellikle yağmurlu havalarda içerisinde bulunan eşyalarınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz.

 

Şeffaf Çanta Modelleri ?

Bu sene yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinize klasik hediyeleri almak yerine Be Happy Şeffaf Sırt Çantası hediye edebilirsiniz.  Sevdiklerinize iyi bir yıl geçirmeleri için hediye edeceğiniz 58 adet şeffaf modelini web sitemizde bulabilirsiniz. Bu yıl en çok satılan favori şeffaf sırt çantası modellerimizden bir kaçını sizlere gösteriyor olacağım.

  • Be Happy Şeffaf Sırt Çantası Doodle Sinema İç Çantalı

şeffaf doodle çantaHem şeffaf sırt çantası sevenler hem de özel eşyalarının taşımak isteyenler için sevimli Doodle Sinema tasarımıyla iç çantası hediye olarak verilmektedir. Ürün boyutlarına gelecek olursak şeffaf çantanın ebatları: 45cm*32cm*12cm

Bunun haricinde görünmesini istemediğiniz eşyalarını için iç çantanızı kullanabilirsiniz. İç çantanın boyutlarını yazmak gerekirse; 30 cm x 12 cm x 25 cm boyutlarındadır.

  • Be Happy Şeffaf Sırt Çantası Astronot İç Çantalı

şeffaf astronot çantaSizlerle paylaştığım bu şeffaf sırt çantası modelini kimlere hediye edebilirsiniz? Belki çevrenizde bu senenin en çok konuşulan iş adamı Elon Musk hayranı ve uzay bilimine meraklı bir arkadaşınız vardır, işte bu çantayı güzel bir yıl geçirmesi için arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda unicorn modası hakkında bir yazı yazmıştık. Dilersen o yazıyı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler