Renkli Dünyaların Stickerları

İçindeki çocuğu asla öldüremeyenlere sesleniyoruz. İş hayatının en yoğun döneminde olabilirsiniz ya da bir fakültede öğrenci ya da teenage bir gençliğin girişinde öylece hayata girişi bekliyor olabilirsiniz. Bu içinizdeki çocuğu durdurmanıza sebep değildir ki? Laptoplar, defterler, tabletler, kitaplar ve daha neler neler çok sıradan değil mi?

Bunun dışına çıkmak için ihtiyacınız olan bir yol biliyoruz; sticker! Birbirinden özgün tasarımdaki sticker çeşitlerini nereden bulacağınızı bilemiyorsanız eğer adres; Woohoobox elbette…
En sevdiğin karakter ya da çok sevdiğin bir dizi, müzik grubu ya da tümü birden nerede bulacağını artık biliyorsun. Bir objeyi de çok seviyor olabilir ve belki de seni en çok yansıtan laptop sticker çıkartması kaktüs olabilir. Ve evet web sitemizde bu da var. Döneminin en bomba dizileri; Doctor Who, Breaking Bad, Sherlock Holmes, La Casa De Papel tutkunuysan bilgisayar sticker çıkartmana merhaba diyebilirsin! Ama diyorsan ki; “henüz aklımda bir şey yok ve tüm sticker modelleri için kısa bir gezinti yapayım” o durumda gideceğin ilk yer Woohoobox olmalı. Senin için birbirinden farklı tasarımda ve çarpıcı stickerlar için en sevilen modelleri inceleyeceğiz. Burada PS4 sticker modelinden doktor stickerlarına dek her şeyi bulabileceğini garanti ediyoruz. Bu, belki hangi sticker senin ruhunu yansıtacak keşfetmende faydalı olacaktır. O zaman başlayalım;

 

PUBG Sticker

 

Son dönemin en popüler oyunu şüphesiz ki; PUBG. Şunu çok net söyleyebiliriz ki 7 ‘sinden 70 ‘ine herkes bu oyuna tutkulu bir şekilde bağlı. Durum böyle olunca da bize de stickerlarını yapmak düşer. Kendin için bir notebook sticker almak istemez misin? Hem de PUBG ‘li. Seni bulunduğun koşuldan ve grilikten uzaklaştıracak tek şeyin renkli çıkartmalar olduğunu bilmeni isteriz. Hayat kısa. Öyleyse kendine bir iyilik yap ve o stickerı al.

Yazılımcı Sticker

 

Herkes bilir ki, bilgisayarı bir uzvu gibi kullanan en ilk meslek mensupları; yazılımcılardır. Geceleri gündüzleri bilgisayar, laptop başında geçen ya da bir sebepten yazılıma merak salmış ve bu sebeple de bilgisayar tutkunu olan gençler ve yetişkinler o karmaşadan çıkabilmeyi zaman zaman değil sık sık isterler. Onlara hem çok makul fiyata hem oldukça etkili bir yöntem sunuyoruz. Üstelik tek bir yöntem değil birkaç çeşidi ile birlikte. İsterseniz bir klavye sticker tercih edin isterseniz laptop sticker. Bu hiç fark etmeyecektir. Çünkü aranan her şey Woohoobox ‘ta sizlere sunuludur.

Flamingo Sticker

 

Kızlar, gençler, hanımlar ve her daim genç ve renkli hissedenler. Flamingo ve pembe en sevimli en tatlı dostlarımızdan değil mi? Bir masa başı işine sahipsin ve her yer boğucu kurumsal renklere mi bürülü? Ya da okuldasın ve sürekli olarak bilgi yüklenmesi seni yordu mu? Ehh öyleyse bu laptop stickers da tam sana göre.

Mimar Stickerlar

Ömrü masa başında geçen bir diğer meslek grubu da galiba mimarlardır. Sürekli bir proje peşinde koşmak devamlı olarak masa başında tasarlamak, tasarlarken boğulmak falan derken sizi işten soğutmadan dış dünyaya çekecek harika ve birbirinden değişik stickerlara davet ediyoruz. Yalnızca bilgisayarında, klavyende ya da laptopında kullanmak zorunda değilsin. Defterlerin için kitapların için de harika stickerlarımız mevcut. Ya da masanın karşısına yapıştırıp dalıp dalıp gideceğin bir stickerın olsun istemez misin? Öyleyse gel; www.woohoobox.com tam sana göre.

BTS Sticker

 Son zamanlarda genç kızların sevgilisi ve genç erkeklerin ise bayıldığı işte bu harika müzik grubu; BTS! Çok renkli ve çok içten. Üstelik hem defterleriniz için hem de bilgisayarlarınız için sticker alabilirsiniz. Ya da her ikisi birden kim karışır. Sevilen bu grubun bir parçası olmak ve sevdiklerini her zaman göz önünde tutmak için ihtiyacın olan tek şey BTS stickerları olacaktır. O zaman hemen bizimle iletişime geç. Bize ulaşabilmek için; www.woohoobox.com adresine girmen yeterli.

Potter Head Stickerlar

Şöyle bir geçmişe bakıldığında en efsanevi filmler arasında ilk sıraya yerleşecek birkaç filmden biri de  H.P serisidir. Hala geriye dönüp tekrar tekrar izleyenleri duymak mümkün. Bu efsanevi seriyi unutamadıysanız ve her an o etkileyici sahneleri gözünüzde canlandırmak istiyorsanız yapılacak çok basit bir şey var.Birbirinden farklı sticker modelleri var ve hangisi seni yansıtıyor bulman çok basit. Hemen web sitemizden bizlere ulaş ve dünyanı renklendirmeye başla.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler