Önemli Bir Ayrıntı: Not Defteri

Sevgili günlük, bugün okula gittiğimde onu gördüm ve kalbim öyle şiddetli çarpmaya başladı ki…

Hangimizin küçük bir not defteri olmadı ki? Kimi zaman günlük olarak kullandık, içimizi döktük. Kimi zaman ise derste not alırken mürekkebin akmasına kıyamadık. En yakın arkadaşımızdır not defterleri. Her evde, her çantada, her işyerinde mutlaka bir not defteri olur. Toplantıya girerken yanınıza alacağınız bir not defteri bazen kurtarıcınız olur. Eski usul sevenler için hala hatırlatıcı niteliği taşır. Yapılacaklar listeleri not defterlerinde hayat bulur. İhtiyaç olarak alınmasına gerek yoktur. İlk okul heyecanı, ilk iş heyecanı, ya da motivasyon amaçlı alınabilir. İçine bir şey yazılmasına gerek yoktur. Boş sayfalarıyla yıllarca bir kutuda saklanabilir. En parlak fikirlerini, en karanlık sırlarını saklayacağın bir kara kutu gibi düşünebilirsin not defterini. Her daim yanında en az bir tane taşımanı öneririz.

Gündelik işlerini organize edebileceğin, unutmak istemediğin olayları yazacağın, farklı tasarımlarıyla her zaman kullanıcılarının göz bebeği olan not defterleri, Woohoobox farkıyla yeniden seninle buluşuyor. Hadi tık tık yapalım. ☺

 

Gözleri salla!

Hepimizin ilkokul çağında arkaya doğru açılan mini not defteri olmuştur. Varsa çocuğuna, yoksa eşinin dostunun çocuğuna geleneği devam ettirmek adına hediye edebilirsin. Hem derste sıkılmasın diye oynar gözleri de var. Sıkıldıkça sallasın. Woohoobox’ı unutmasın.

 

oynar not defteri

Defterler göz kırpıyor.

Oynar gözden sonra bu biraz tanıdık gelebilir. Mini not defterinin üstündeki şirin kız sana göz kırpıyor. Sayfaları açtıkça kenarlarındaki yıldız detayını göreceksin. Şimdi bu deftere nasıl kıyılır değil mi?

 

göz kırpan not defteri

 

Mantar Kapak Not Defteri!

Not defteri kadar alışkanlık edindiğimiz mantar panolar not defteriyle buluştu. Ortaya mantar kapaklı not defteri çıktı. Çizgisiz sayfa seviyorsan bu not defterleri tam sana göre. Farklı kapak tasarımlarıyla mantar defterler Woohoobox’ta.

 

mantar kapaklı not defteri

 

Cat Life Not Defteri!

Kedileri kim sevmez ki? Kedili not defterlerinin birbirinden farklı tasarımları Woohoobox’ta. Sayfalarının renklerini o kadar seveceksin ki yazı yazmaya kıyamayacaksın.

cat not defteri

 

Karakterli Defter!

Birbirinden farklı karakterler not defteri oldu desem? Üstelik normal bir not defteri formunda da değil. Karakterini seç. Yazmaya başla.  

renkli kağıtlar not defteri

Greeting From İstanbul!

Hediyelik eşya satılan dükkanlarda İstanbul temalı eşyaları görmüşsündür. Not defteri de bunlardan biri. Kapak tasarımıyla seni mini bir gezintiye çıkarıyor adeta. İstanbul temalı mini not defteriyle İstanbul seyahatinde yaşadığın güzel anları yazıya dökebilirsin.

 

travel not defteri

 

Yaşasın Unicornlar!

Bu hayatta tatlılığından ödün vermeyen kalıplardan biri de unicornlardır. Onları not defterinde düşünebiliyor musun? Ön kapağındaki kedi detayı ile sevimli bir not defterine hayır demezsin diye düşünüyoruz…

 

unicorn not defteri

 

Animaaaaal Not Defteri!

Hayvanları severiz. Not defterlerini de severiz. Animal not defterini daha çok severiz. Not defterinin en iyi arkadaşı olan renkli kalemde yanında. E daha ne olsun!

 

kalemli not defteri

 

Cool Kedi

İşte bu not defteri tam günlük yazmak için üretilmiş. Ya da hatıra defteri… Sayfalarının sade tasarımı, yıllar sonra beki de okuduğunda ismini bile hatırlamayacağın ilkokul arkadaşının senin için yazdığı güzel cümleleri anımsatacak. Sayfalarında ilk aşkını tasvir ettiğin günlüğün olacak not defterin Woohoobox’ta.

 

kedili not defteri

 

Şirinlik Abidesi Snoppy!

Bazı çizgi film karakterleri vardır, her şeye yakışır. Snoppy’de öyle. “Dilediğin gibi yaşa, gerisini boşver” felsefesini benimsemiş yegane köpekçik Snoppy, not defter deseni olarak karışımıza çıkıyor.

 

snoopy not defteri

 

Minnie Mouse!

Mickey Mouse’un nişanlısı, adeta prenses, iyi kalpli, duygusal… Onsuz bir not defteri düşünemiyoruz. Üstelik arkadaşına bir yaprak sayfa verirken sorun olmayacak çünkü kenarları spiralli!

 

minnie mouse not defteri

Bir önceki yazımızda Ledli Perde Modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

 

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler