Okul ve Kırtasiye

Okullar açılıyor,birbirinden güzel okul defteri,çantaları ve kırtasiye ürünleri hakkında birçok bilgiyi blog woohoobox’ta bulabilirsin.Back to school.

Doğa Güneri Back to School Premium Kutusunu Açıyor !

Woohoobox ‘ta yer alan ama daha önce içini hiç görmemiş olanlar için Doğan Güneri sunumuyla Back to School box kutusunun sizler için videosunu hazırladık. Hazır okula dönüş vakti yaklaşmışken ve en büyük ihtiyaçlar listesinin başında da kırtasiye alışverişi yer alırken en güzel pakedimizi detaylıca hem video eşliğinde hem de blogumuzda detaylıca inceleyelim istedik. Bu Back to School kutusunda neler yok ki? Defter mi dersin yoksa çanta mı, kalemler mi dersin yoksa hamburgerli silgi seti mi? Ne ararsan ve hatta aramadığın aklına dahi gelmeyen her şey Back To School Box  ‘ ta. Hadi hemen ürünleri tek tek inceleyelim ve muhteşem tasarımdaki bu sevimli ürünler arasında kaybolalım.

Daha fazlasını oku »Doğa Güneri Back to School Premium Kutusunu Açıyor !

Back to School Dönemi Başlıyor !

        Tatile doyum olmaz ama her güzel şey bir sonlu. Okulun da güzellikleri var tabi; arkadaşlar, öğretmenler, çeşitli kırtasiye malzemeleri alışverişi ve daha neler neler. Hep diyoruz ki sıradanlığı bir kenara bırak ve farklı ol. Üstelik bunu tüm dünyana yansıt. Mesela defterlerine, mesela kitaplarına, laptopuna ve hatta taşıdığın çantan dahi farklı olsun. Ama her şeyin birbirine benzediği bu dünyada farklılığı yaratmak onu bulmak kolay mı dersen? Evet, kolay. Woohoobox ‘ta her şey mümkün. Standart kalıpların dışında ve üstelik her zevke uygun. Asi bir ruh isen de bulabileceğin sonsuz tane ürün var. Pembeler içinde renkli dünyaların insanıysan senin yerin belli; Back To School! kategorisi.

Neden Back To School Kategorisi ?

            Yalnızca okula gidenlere seslenmiyoruz üstelik. İş hayatında olan, ancak okul eşyaları tutkunu olan ve defter, kalem, sticker, çanta almaktan asla kendini alıkoyamayan kitleye de hitap ediyoruz. Hatta belki de en çok bu tutkunlara sesleniyoruz. Not almak, bir şeyleri kaydetmek, yazmak öğrenmenin hala en etkili yöntemlerinden beri. Küçüklüğümüzden bu yana her şeyi yazdık, iş hayatında dahi her şeyi yazıyoruz ve not ediyoruz. Bu alışkanlıklarınızı sıradanlaştırmak yerine renklendirebilir, dünyanıza farklı ama ilgi çekici bakış açıları getirebilirsiniz.

Not alma ya da yazma güdüsü yalnızca belli bilgileri kaydetmeye dayalı da değildir üstelik. Bir günlük tutabilir, fikirlerinizi yazabilir, sevdiğiniz birkaç cümleyi, şiiri ya da herhangi bir şeyi not alabilirsiniz. Mesela okunması gereken kitaplar listesi olabilir ya da gidilmesi gereken yerler listesi… Hayata dair sevdiğini birkaç bir şeyin notu olabilir, resim biriktirebilirsiniz mesela defterlerinizde… İşte tüm bunlar için dümdüz kapaklara sahip daha kapağında sizi bunaltacak standartlardan çıkın. Kendiniz için en muhteşem o spiralli defter seçimini yapın.Daha fazlasını oku »Back to School Dönemi Başlıyor !

Renkli Dünyaların Stickerları

İçindeki çocuğu asla öldüremeyenlere sesleniyoruz. İş hayatının en yoğun döneminde olabilirsiniz ya da bir fakültede öğrenci ya da teenage bir gençliğin girişinde öylece hayata girişi bekliyor olabilirsiniz. Bu içinizdeki çocuğu durdurmanıza sebep değildir ki? Laptoplar, defterler, tabletler, kitaplar ve daha neler neler çok sıradan değil mi? Bunun dışına çıkmak için ihtiyacınız olan bir yol biliyoruz; sticker! Birbirinden özgün tasarımdaki sticker çeşitlerini nereden bulacağınızı bilemiyorsanız eğer adres; Woohoobox elbette…
En sevdiğin karakter ya da çok sevdiğin bir dizi, müzik grubu ya da tümü birden nerede bulacağını artık biliyorsun. Bir objeyi de çok seviyor olabilir ve belki de seni en çok yansıtan laptop sticker çıkartması kaktüs olabilir. Ve evet web sitemizde bu da var. Döneminin en bomba dizileri; Doctor Who, Breaking Bad, Sherlock Holmes, La Casa De Papel tutkunuysan bilgisayar sticker çıkartmana merhaba diyebilirsin! Ama diyorsan ki; “henüz aklımda bir şey yok ve tüm sticker modelleri için kısa bir gezinti yapayım” o durumda gideceğin ilk yer Woohoobox olmalı. Senin için birbirinden farklı tasarımda ve çarpıcı stickerlar için en sevilen modelleri inceleyeceğiz. Burada PS4 sticker modelinden doktor stickerlarına dek her şeyi bulabileceğini garanti ediyoruz. Bu, belki hangi sticker senin ruhunu yansıtacak keşfetmende faydalı olacaktır. O zaman başlayalım;

Daha fazlasını oku »Renkli Dünyaların Stickerları

Back to school

Back To School Dönemine Hazır mısın!

Back to school dönemi geldi; tenefüse çıkmak, ip atlamak, ödev yapmak, şiir ezberlemek, öğretmenler gününü kutlamak, okul kermeslerini gezmek, sınıf başkanı seçilmek, forma giymek, forma giymek istememek, kopya çekmek, karne almak, takdir veya teşekkür almak, kar tatilinde okula gitmemek, beden dersinde maç yapmak, sözlüye kalkmak, laboratuvar dersine girmek… Gözlerinizin hafif nemlendiğini hissediyorum. İtiraf etmek gerekirse o yıllarda güzelliğini fark edemediğimiz okul heyecanını yaş ilerledikçe özlüyoruz. İnsana hayatının en güzel zamanlarını yaşatan, varlığında ağlayarak gittiğimiz, yokluğunda ise anılarla zihnimizde canlandırmaya çalıştığımız, ilk platoniğimizi orda gördüğümüz, en sevdiğimiz derse koşarak gittiğimiz yer olan okul başlı başına bir meslektir. Formlarda meslek bölümüne “öğrenci” yazmayı bırakınca anlıyoruz okulun kıymetini.

Daha fazlasını oku »Back To School Dönemine Hazır mısın!

not defteri

Önemli Bir Ayrıntı: Not Defteri

Sevgili günlük, bugün okula gittiğimde onu gördüm ve kalbim öyle şiddetli çarpmaya başladı ki…

Hangimizin küçük bir not defteri olmadı ki? Kimi zaman günlük olarak kullandık, içimizi döktük. Kimi zaman ise derste not alırken mürekkebin akmasına kıyamadık. En yakın arkadaşımızdır not defterleri. Her evde, her çantada, her işyerinde mutlaka bir not defteri olur. Toplantıya girerken yanınıza alacağınız bir not defteri bazen kurtarıcınız olur. Eski usul sevenler için hala hatırlatıcı niteliği taşır. Yapılacaklar listeleri not defterlerinde hayat bulur. İhtiyaç olarak alınmasına gerek yoktur. İlk okul heyecanı, ilk iş heyecanı, ya da motivasyon amaçlı alınabilir. İçine bir şey yazılmasına gerek yoktur. Boş sayfalarıyla yıllarca bir kutuda saklanabilir. En parlak fikirlerini, en karanlık sırlarını saklayacağın bir kara kutu gibi düşünebilirsin not defterini. Her daim yanında en az bir tane taşımanı öneririz.

Daha fazlasını oku »Önemli Bir Ayrıntı: Not Defteri

sürpriz kutu

Hediye için Doğru Adres: Woohoobox

Hediye hayatımızda olmazsa olmaz kavramlardan biridir. Aksini iddia edemeyiz çünkü her insan hayatında en az bir kere hediye almıştır veya vermiştir. Hediyelik eşyalar bazen bir ihtiyaç bazen de bir anı niteliğindedir. Hatıra olarak kalan, yıllar sonra çekmeceden çıktığında insanın yüzünde küçük bir tebessüm bırakan tatlı hediyelik eşyalara kim hayır diyebilir ki? Peki sen en son kime hediye aldın? Daha fazlasını oku »Hediye için Doğru Adres: Woohoobox

renkli çoraplar

Her Tarza Uygun Aksesuarlar: Renkli Çoraplar

Günlük kombininiz ne olursa olsun, bir kıyafetin en önemli detayı çoraplardır. Kombininizin tamamlayıcısı olan bu çoraplar kimi zaman en basit kıyafetinizin kurtarıcısıdır, kimi zaman da resmi giyinmek zorunda kaldığınız yerlerde ruhunuzdan bir parçayı temsil eder. Renkli, farklı, dinamik, cool, minimal… her tarza ve her karakteri yansıtan Woohoobox çorapları girdiğiniz her ortamda farkınızı yansıtacak. Wohoobox çorap modelleri her tarza uygun, yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla çorap severlerin gönlünü kazanmaya geliyor!

Daha fazlasını oku »Her Tarza Uygun Aksesuarlar: Renkli Çoraplar