Okul İçin Clutch Çanta Mı Sırt Çantası Mı?

Bu içeriğimizde yazımızda farklı iki kullanıma sahip olan çantalarımızı inceleyeceğiz.

Bizlere kullanım kolaylığı sağlamayan ve yeterli motivasyon kaynağı olmayan çantalar eğitim hayatınızda bir çok alanda negatif etki yaratır.Bu sebeple sizler için okula giderken sırt çantası mı yoksa clucth çanta var mı daha avantajlı birlikte göz atalım istedik.

Hazırsanız kıyaslamamıza geçebiliriz.

 

İlk olarak baskın tasarımı olan Van Gogh baskılı sırt çantası ile başlıyoruz.

 

Öncelikle çantamızın geniş iç hacme sahip olduğunu söyleyebiliriz kumaş oldukça sağlam yıpranmaya karşı dayanıklı yapılan üst kapağı sayesinde su geçirmez özellikte.

Ayrıca baskısı kapağın iç yüzünü dolduğu için zedelenme ile de zarar görmeyecektir.Çanta kapağı tokaları ile açılıyor ve içerisinde bizi yine bir toka karşılıyor.Toplam 3 bölmeye sahip olan çantamızın son bölmesi fermuarlı.Bu sayede de son derece korunaklı gelin çantanın içerdiğini ve boyutuna anlayabilmeniz için içine okul malzemelerimiz yerleştirelim.

 

Gördüğünüz gibi okulda ihtiyaç duyacağını birçok yorum yerleştirme rağmen hiç bir problem olmadı.Bu açıdan sınav hazırlayınız varsa yoğun çalışma programına uyum sağlamanız gerekiyorsa bu çanta tam da size göre diyebiliriz.

Gelelim clutch çantamıza

Clutch çanta elde taşınan genellikle sapsız ya da çok küçük bir sapı olan çanta modelidir.

Büyük ve valiz gibi çantalardan hoşlanmayan ama aynı zamanda çok fonksiyonlu bir çanta arayanlar için harika bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.Özellikle üniversite yıllarında hızlı tempoya uyum sağlayabilecek ergonomik ve minimal bir model.

O halde bu çantamızın da bölmelerini dolduralım.

 

Ve kararı sizlere bırakalım hangi çanta modelini daha çok beğendiğiniz ve kullanışlı bulduğunuzu yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.Fikirleriniz bizler için çok önemli ayrıca okul kırtasiye ile ilgili diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler