Öğrenciler İçin Kullanışlı Ajanda ve Planlayıcı Önerileri

Yapmanız gereken ödevleri takip etmek ve eksiklerinizi tamamlamak için ajanda veya planlayıcı kullanımı harika bir yoldur. Aklınıza gelen fikirleri, anlık gelişen görevleri not etmek için ajandalarınız bir anlamda asistan görevini üstlenirler. Ajanda kullanmanın birçok faydası olduğunu duymuşsunuzdur. Ajanlar veya planlayıcılar zamanı daha verimli kullanmanızı sağlar. Birçok insan yapması gereken görevleri için yeterli vaktinin olmadığını düşünür. Fakat gününü planladığında aslında fazla vaktinin bile olduğunun farkına varır. Zamanı planlı bir şekilde geçirmenin bu kadar faydası varken hala bir planlayıcı kullanmıyorsanız veya yeni bir tane edinmek istiyorsanız aşağıdaki ajanda ve planlayıcı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

Takvimli Ananas Tasarımlı Aylık Planlayıcı Defter (Sticker Hediyeli)

Takvimli Ananas Tasarımlı Aylık Planlayıcı Defter (Sticker Hediyeli)

Yaz aylarından ilham alan bir kapağa sahip olan bu aylık ajanda ile ayınızı planlayabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Ajandanın içerisinde bulunan takvim, işlerinizi daha pratik olarak planlama imkânı sunuyor. Planlama bölümünden ayrı olarak not bölümü ve to do list bölümünün bulunması da günlük işlerinizi planlama ve unutmamanız gereken görevlerinizi not alma imkanı sağlıyor. Ayrıca bu planlayıcı setin içerisinde bulunan sticker eki ile ajandanızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ajanda kullanmak yaratıcı etkinlikler için daha fazla zamanınız olmasını sağlar. Aylık planlayıcınıza sorumluluklarınızı not ettikten sonra arta kalan zamanınızı da hobileriniz ve sevdiğiniz uğraşlarla geçirebilirsiniz. Böylelikle sürekli bir belirsizlik halinden kurtulacak ne zaman ve nerde ne yapacağınız belli olduğu için işlerinizi rahatlıkla halledeceksiniz.

Ananas tasasrımlı ajanda için buraya tıklayabilirsiniz.

Be Happy Deri Kılıflı Ajanda Defter

Be Happy Deri Kılıflı Ajanda Defter Be Happy Deri Kılıflı Ajanda Defter

Bu deri kılıflı ajanda hem ayınızı hem de günlerinizi planlama imkanı sağlıyor. Eğlenceli tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Ajandanın içerisinde bir aylık planlama bölümünün bulunması ayınızı planlama imkanı sunarken not bölümü de önemli gördüğünüz işlerinizi unutmamanız için hatırlatıcı görevi görüyor. Bu ajanda sayesinde planını yaptığınız ayı bir bütün olarak görebildiğiniz gibi, aynı zamanda sayfaları çevirerek detaylı bir biçimde gününüzü planlayabilirsiniz. Deri kapağı sayesinde de yıpranma ve zedelenme riski en aza indiriliyor. Sayfalarının daha sade tasarlanması ajandanızı kendi zevkinize göre dizayn etme imkanı sunuyor.

Deri kılıflı ajanda için buraya tıklayabilirsiniz.

Kalın Kapaklı Planlayıcı / Ajanda Galaksi I Love My Universe

Kalın Kapaklı Planlayıcı / Ajanda Galaksi I Love My Universe Kalın Kapaklı Planlayıcı / Ajanda Galaksi I Love My Universe

Bu galaksi tasarımlı kalın kapaklı ajandayı kapağının korunaklı olması sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kapağının tasarımı kadar sayfalarının tasarımı da göz kamaştıran bu ajanda ile hem okulda hem evde verimliliğinizi artırabilirsiniz. To do list bölümüyle günlük sorumluklarınızı planlayabilir, daha sağlıklı bir hayat için ilk adımı atarak günlük rutinlerinizi daha sağlıklı davranışlarla değiştirebilirsiniz. Örneğin sabah rutininiz için küçük bir egzersiz planlayabilir, kişisel bakımlarınızı planınıza ekleyebilirsiniz.

Kalın kapaklı defter ve ajandalar için buraya tıklayabilirsiniz.

Spiralli Kalın Kapaklı Defter Busy Cat

Spiralli Kalın Kapaklı Defter Busy Cat

Ajandanın tatlı tasarımı plan yapmanız için adeta sizi kendine çağırıyor. Kalın kapağı sayesinde sayfalarına zarar gelmesi önleniyor ve spiralli yapısı ise kullanım kolaylığı sağlanıyor. Sayfalarının sade olması kendi planlarınızı oluştururken aynı zamanda düzenlemeyi de kendi zevkinize göre yapmanız için fırsat tanıyor. Ayrıca dilerseniz ajandanın içerisindeki sticker seti ile de planlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu ajanda ile sorumluluklarınızı planlayabilir stresten uzak kalabilirsiniz. Telaşlı bir program ve yerine getirilmesi gereken görevlerden bunalmış olabilirsiniz. Fakat bir planlayıcı ile tüm sorumluluklarınızı zaman dilimlerine ayırmanız bu telaşlı durumu en az stresle atlatmanızı sağlayacaktır.

Bu ajanda modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Kalın Kapaklı Planlayıcı / Turkuaz Pembe Positivitea

Kalın Kapaklı Planlayıcı / Turkuaz Pembe Positivitea Kalın Kapaklı Planlayıcı / Turkuaz Pembe Positivitea

Motivasyonunuzun yüksek olması yapmanız gereken görevleri daha istekli ve enerji dolu tamamlamanızı sağlar. Bu ajandanın tasarımında da motivasyonunuz göz önünde bulundurularak mottolu bir kapak dizayn edilmiş. Sayfaların kareli olması planlarınızı yaparken aynı zamanda küçük doodlelarla planınızı süsleme olanağı sağlıyor. Sayfanın alt kısmındaki to do list bölümüyle de günlük sorumluluklarınızı planlayabilirsiniz. Ayrıca ajandanın kapağının kalın olması sayfalara zarar gelmesini engelliyor. Bu özel tasarımlı ajandayı kullanarak daha bilinçli kararlar alabilir ve planlı ilerleyerek rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalın Kapaklı Planlayıcı / Turkuaz Pembe Positivitea için buraya tıklayabilirsiniz.

HP Mıknatıslı Defter

HP Mıknatıslı Defter HP Mıknatıslı Defter

Harry Potter hayranlarına harika bir haberimiz var! Bu Harry Potter tasarımlı ajanda ile planlarınızı daha keyifli yapabilirsiniz. İç kısmındaki Harry Potter detayları da ajandaya ayrı bir hava katıyor. Ayrıca kapağının mıknatıslı olması yere düşmesi sonucu sayfalarına zarar gelmesini engelliyor. Ajandanın iç kısmındaki takvim ile aylık planlarınızı yapabilir sonraki günlük planlama sayfalarında daha detaylı planlamalar yaparak hayatınızı bir düzene sokabilirsiniz.

Zamanınızı daha verimli geçirmek, stresten ve telaştan uzak olmak istiyorsanız ajanda kullanmaya başlayıp bu kaygılarınızı en az seviyeye düşürebilirsiniz. Yukarıdaki ajandaları ve diğer tasarımlarını incelemek isterseniz Woohoobox’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler