Noktalı Defter Önerileri

Bu yazımızda bullet journal noktalı defterler için önerilerimizi yazmak istedik. 2021 yılı da yaklaştığına göre yeni yıl planlama sezonu da başlamıştır diye düşünüyoruz <3 Bu sebeple noktalı defterler için defter hazırlamak isteyenlere basitlik olsun diye bu noktalı defterlerimizi  ajandaları aşağıda paylaşıyor olacağız.

Bullet Journal Noktalı Defter Nedir?

Bullet Journal, standart ajandalardan farklı olarak kendi çizimleriniz ve tasarımlarınız ile kişiselleştirebileceğiniz bir ajanda tutma metodudur. Amaç, yapılacaklar durumları madde madde listeleyerek bunu pratikte süreklilik yaratmaktır. En önemlisi ise çoğu şeyin sizin yaratıcı bakış açınıza kalmış olması.

Woohoobox Bullet Journal’ın orijinal defter modelini satın almak isterseniz noktalı defter kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer iyi bir bullet journal defteri almak istiyorsanız A5 boyutunda almanızı tavsiye ederiz. Ebat olarak en ideal boyut bu. Türkiye’de uygun fiyatlı bullet journal defterini Woohoobox’ta bulabilirsiniz.

Peki Bullet Journal(Noktalı Defter) Yöntemi Size Neler Katabilir?

  • Günlük, haftalık, aylık hatta yıllık planlarımı daha kolay düzenleyebilirsiniz.
  • Planladığım içerikleri ve görev listenizi tamamladığımı gördükçe daha da motivasyonunuzu artırabilirsiniz.
  • “Unuttum!” cümlesini daha az kullanmaya başlarsınız.
  • Aynı zamanda güzel anılarınızı ve yaptıklarınızı da küçük küçük not ettiğiniz için onları da anımsamak için çok güzel bir yol.

Noktalı Defter Çeşitleri Nelerdir?

Sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz harika tasarımlı Bullet journal modellerimiz bulunuyor.Bunları Aşağıda listeledik.

  • Noktalı Defter Önerileri Woohoobox telli bullet journal noktalı defter modelleri
  • Noktalı Defter Önerileri Sert Kapaklı bullet journal noktalı defter modelleri
  • Noktalı Defter Önerileri A4/A5 Okul defteri standardında bullet journal noktalı defter modelleri

 

Noktalı Deftere Nasıl Başlanır?

Konseptte yeni misiniz ve noktalı defter’e nasıl yapıldığını öğrenmek mi istiyorsunuz?Endişelenmenize gerek yok.Woohoobox’ blog sayfasında noktalı defter’e dair bir çok eğitici içerik bulabilirsiniz.Tüm noktalı defter içeriklerine gitmek için buradaki linki takip edebilirsiniz.

Yorumlarını ve görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler