Mutluluktan Havaya Uçuracak Karne Hediyeleri

Tüm öğrenciler yoğun bir eğitim döneminin ardından tatili hak etti. Okulun son haftasından itibaren biten sınavların rahatlığı, sınav sonuçlarının merakı, karne heyecanı ve en eğlenceli tatil planları herkesin gündemi haline geldi. En eğlenceli tatil planları kurgulandı, tatil sırasında okunacak kitaplar listelendi, tatil fotoğraflarını koymak için bir albüm bile alındı. Ama ne kadar plan ve kurgu yapılırsa yapılsın her öğrencinin aklında eminiz ki şu soru var: Sevdiklerim bu yıl karne hediyesi olarak bana ne alacak?

Ders başarısı ne olursa olsun her öğrenci okulu ve sınavları için emek sarf eder. Bu emek bazen çok bazen de dolaylı ya da dolaysız birçok sebepten az olabilir. Ama her başarısında olduğu gibi başarısızlığında da çocuğunun yanında olması gereken ebeveynler, çocuklar için çok önemli olan “karne günü”nde onları karne hediyesi ile ödüllendirmelidir. İşte biz de WOOHOOBOX olarak her koşulda sevdiklerinin yanında olanlar için onları mutluluktan havaya uçuracak karne hediyelerini listeledik.

Peki Hangi Karne Hediyeleri?

Her çocuk özeldir ve her çocuk kalıplar içine sokulmuş hediyelerden çok daha özgünlerini hak eder. Bu prensiple ilerleyip her çocuğun zevkine ve yeteneklerine uygun hediye alternatifleri sunan WOOHOOBOX, size bir karne hediyesinden çok daha fazlasını vadediyor. Gitmek istediğiniz ürüne ulaşmak için görseline tıklamanız yeterli!

YES YOU CAN Dreamer Kutusu

Ders çalışmayı çok sevenlere özel, YES YOU CAN DREAMER KUTUSU ile kırtasiye tutkunlarının gönlünü çalıyoruz. Kutunun içindeki birbirinden kullanışlı ve sevimli kırtasiye malzemeleri ile ders çalışmak artık eskisinden çok daha keyifli!

You can dreamer hediye kutusu

 

400 Ledli Perde Led Işık

Şimdi de sıra kitap kurtlarında! Günü odasında kitap okuyarak tamamlayan ve tatili en çok “daha fazla kitap okumak için” bekleyenlere özel harika bir karne hediyesi var. 400 Ledli Perde Led Işık 400 ledli perde karne hediyesiile kitap okumak eskisinden çok daha anlamlı ve özel olacak.

3 Aylık Sürpriz Woohoobox

Motivasyonun her zaman önemli olduğuna mı inanıyorsunuz? O zaman 3 Aylık Sürpriz Woohoobox3 aylık sürpriz karne hediyeleri tam size ve çocuğunuza göre. Ders çalışmanın önemini ve her başarılı adımın ona sürpriz bir hediye getireceğini bilen çocuklar her zaman daha çok çalışır. Siz de karne heyecanıyla birlikte çocuğunuzun motivasyonunu yükseltmek istiyorsanız, birbirinden güzel ve eğlenceli hediyelerle dolu 3 Aylık Sürpriz Woohobox üyeliğine başlayabilir, 3 ay boyunca her ay gelecek hediyeleri heyecanla bekleyebilirsiniz.

Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu

Romantik bir çocuğunuz mu var? Sık sık hayallere dalan ve bu hayallerin bir gün gerçek olacağına inanan… Karne hediyesinde de biraz romantizme yer açın! Woohobox küçük romantiklerin hayal dünyalarını aralıyor ve onları gerçek dünyada en eğlenceli düşlerle buluşturuyor. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen ve yağlı boya ile süslenmiş Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu atlı karınca karne hediyeleriile miniklerin hayallerini hayata geçirmek çok kolay!

Zebra Sarasa Clip Jel Kalem Seti

Bu tatil planında bol bol resim yapmayı hedefleyen geleceğin ressamlarını da unutmadık. Zebra Sarasa Clip Jel Kalem Seti ile onun yeteneğini geliştirmeye ve ona ışık tutmaya ne dersiniz? Sevgi dolu bir aile tablosu için ihtiyacınız olan karne hediyesi, zebra sarasa karne hediyeleriZebra Sarasa Clip Jel Kalem Seti.

“Önemli olan onu düşünmemiz, o en küçük hediyeden bile mutlu olur” diyorsanız, bu küçük hediyelerden oluşan kutuya asla hayır diyemeyeceksiniz. Sürpriz Karne Kutusu, içindeki eğlenceli hediyelerle onu çok mutlu edecek ve tatil boyunca hepsini keyifle kullanacak.

Woohoobox olarak bizim sizin için seçtiğimiz onları mutluluktan havaya uçuracak karne hediyeleri bunlar. Daha fazla ürün ve ürünler hakkında detay öğrenmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Herkese mutlu, keyifli ve bol kahkahalı tatiller 🙂

Bir önceki yazımızda rengarenk alışveriş çantası modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler