Liseliler İçin Kırtasiye Seti Önerileri

Okulların açılma tarihinin yaklaşmasıyla birçok öğrenci kırtasiye alışverişini yapmaya başladı. Siz de kırtasiye alışverişinizi tamamlamadan önce önereceğimiz setlere göz atarak ihtiyaçlarınız konusunda fikir sahibi olabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza hitap eden setlerden satın alabilir ve böylece lise döneminiz başta olmak üzere her döneminizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve özel tasarımlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Be Yourself Çapraz Çantalı Kırtasiye Hediye Seti

Lise dönemi birçok deftere ihtiyaç duyabileceğiniz bir zaman dilimidir. Bu setin içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türden defter bulunuyor. Defterler sadece bir yazı aracı olarak ihtiyacınızı gidermekle kalmıyor aynı zamanda üzerlerinde bulunan mottolarla motivasyonunuzu en üst seviyeye çıkararak çalışmalarınızda daha başarılı olmanızı sağlıyor. Ayrıca setin içerisindeki bir diğer ürün olan çapraz askılı çanta tasarımıyla tarzınıza hareket katmak için harika bir seçenek olacaktır. Kaktüs ve çiçek severler için özel olarak tasarlanmış kartları ise ister duvarınıza asarak motive olabilir, isterseniz de defter kapaklarınızı süslemede kullanabilirsiniz. Lise için vazgeçilmez olan bir diğer ürün ise elbette renkli işaretleme kalemleridir. Bu setin içerisindeki serve pastel renkli likit işaretleme kalemleri hem tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor hem de renkleriyle gözümüze ve kalbimize hitap ediyor.

Makaron Tasarımlı 3’lü Set

Makaron severlere harika bir haberimiz var! Bu setin içerisindeki tüm ürünler makaron deseni ile tasarlandı. Lise ödevlerinizi hazırlarken bu tatlı makaron desenli sekreterliği kullanabilirsiniz. Setin içerisindeki makaron desenli bir başka ürün olan ajanda ile günlerinizi, ödevlerinizi, okumanız gereken kitapları ve daha birçok görevinizi planlayabilir, böylece daha düzenli olarak başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu makaron tasarımlı, pastel renkli işaretleme kalemlerinin tek kusuru ise fazla tatlı olmaları 😊

Organizer Set Ayçiçek

metin içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu metin içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan ayçiçekleri bu setin tasarımında rol alıyor. Ayçiçek tasarımlı beş adet küçük cebi iki adet ise büyük cebi bulunan bu çanta ile kitaplarınızı, defterlerinizi, bilgisayarınızı ve küçük eşyalarınızı organize edebilirsiniz. Çoğu yüzeyde kullanılabilen Sharpie Fine Permanent Markör 20’li karışık kırtasiye kutusu ise lise döneminiz boyunca yapacağınız tüm proje ödevlerinizde yanınızda olacaktır. Ayrıca organizer çanta içerisinde bulunan özel tasarımlı defterleri ve diğer ürünleri severek kullanabilirsiniz.

Dark Galaksi 3’lü Set

iç mekan, mor, düzenlenmiş içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Bu set içerisindeki galaksi tasarımlı fineliner uçlu 1o’lu kalem setiyle not almanız daha eğlenceli bir uğraş haline gelecektir. Galaksi tasarımlı kalemlerinizi yine galaksi tasarımlı olan kumaş kalemlikle birlikte kullanarak harika bir uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca kalemliğin kumaş olması kirlenince yıkama avantajı sağlıyor. Setin içerisindeki bir diğer ürün olan 6’lı canlı Renkli işaretleyici Kalem Seti ile önemli notlarınızın üzerinden geçmek artık daha keyifli.

Mor Sever Defter ve Serve Kalem Seti

En sevdiğiniz renk mor ise bu set tam da size göre. Setin içerinde bulanan tüm ürünler mor renk ile tasarlanmış. Spiralli şeffaf kapaklı aylık planlayıcı defterler ile aylarınızı planlayabilir ve okul döneminizde planlı bir şekilde ilerleyerek yapmanız gereken görevlerinizi eksiksiz tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz şeffaf defter kapaklarını zevkinize göre stickerlerla süsleyebilirsiniz. Ayrıca aylık planlayıcıların farklı iki boyutta olması planlayıcılarınızı her yerde yanınızda taşıma olanağı da sağlıyor. Setin içerisinden matruşka misali bir set daha çıkıyor. Bu set ise not alırken gerekli olan Serve Bold metallix versatil kalem, metalik mor Serve Steps silgi ve Serve uç içeriyor.Ayrıca bu ürünler gibi yüzlerce özel tasarım kırtasiye ürününe ilgi duyuyorsanız kırtasiye kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Avokado Tablet Kılıfı & Organizer Çantalı Kırtasiye Seti

Avokado severler buraya toplansın! Bu setin içerisinde bulunan tüm ürünlerde sevimli avokado desenleri var. Setin içerisindeki ilk ürün avokado desenli bir organizer. Bu organizere tabletinizi, defterlerinizi ve okulda gerekli olacak daha birçok ürününüzü koyarak rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. Avokado desenli stickerlarla dilediğiniz yerleri özgürce süsleyebilirsiniz. Setteki şeffaf kalemliğin içerisinde ise eğlenceli tasarımlarıyla göz kamaştıran 4 adet şırınga fosforlu kalem bulunuyor.

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden özel setlere ulaşmak isterseniz Woohoobox’un kırtasiye seti kategorisini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir ve lise hayatınız için bu havalı setlere sahip olabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler