Ledli Perde ile Evin Hep Işıl Işıl!

Evlerimizin dekorasyonu her şeyden önemlidir. Bir evi yaşanabilir kılan en önemli detay, o evin dekorasyonudur. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz kocaman bir alana sahipsiniz ve yapabileceğiniz dokunuşlar oldukça fazla. Evin iç mimarisinde önemli olan çok fazla yer vardır fakat en önemlilerinden biri de ledli perde seçenekleri olmaktadır. Bazen bir korku öğesi, bazen de bütün günahları örten bir renk cümbüşü.

Rüzgarın etkisiyle tülleri havada uçuşan, sıcak yaz akşamlarında esse de neşemizi bulsak dediğimiz, evlerin göz bebeğidir perdeler. Yokluğunda çıplak hissettirir. Yeni yıkanmış bir perdeyi takmak zordur biliriz. Evin uzun boylusu için kabustur ama deterjan kokusuyla farklı bir hava katar evlere.

Odaların görünümünü iyileştirmek için kullandığımız perdelere renk geldi. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde ledli perdeler evin havasını değiştirmek için güzel bir fikir olabilir. Evlere ışıltı katmak için ledli perdeler mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Özel günlere gerek yok, evim her zaman büyülü olsun diyorsan oklar yine ledli perdeyi gösteriyor. Uyumayan çocuğunun zihnini rahatlamaya birebir olan ledli perdelerin ışığını yak ve masal anlatmaya başla. Dışarıdan evinin ne kadar havalı gözüktüğünü düşün. Mutlu olmak işte bu kadar basit.

Tüm bunları düşünen Woohoobox sana ledli perdelerle neler yapabileceğini söylüyor. Hayatına renk katmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Sende bizimle aynı fikirdeysen, en iyi arkadaşın Woohoobox her zaman yanında olacak. Hazırsan başlayalım!

Kış bahçesi

Evinin enerjisini değiştirmeye ne dersin? Kış bahçesi görünümlü yazlık bir evde kız kıza vereceğin bir single partiye ledli perde çok yakışacak. Işıklar yandıkça enerjin artsın!

 

Sanat Eseri

Fotoğraf çekimi yapmayı sever misin? Bir blogger edasıyla çekeceğin fotoğraflara arka fon olarak ledli perdeye ne dersin? Işığın aurasıyla like sayının arttığını düşünsene. Hem iç hem dış mekan için uygun olan ledli perdeler ile enerjin hep yüksek olsun.

ledli perde

Ninni gibi ledli perde

Bebek odasını dekore etmeyi seven anne babalara seslenme zamanı. Ledli perdelerin etrafa yaydığı ışık, bebeklerin sakinleşmesinde rol oynuyormuş. Şaka bir yana, bebeğinizin odasını ışıklı perde ile süslemek ve yatağının baş ucuna ileride çok seveceği ayıcığını bırakmak tatlı geliyor kulağa.

Kitap okuma köşesi

Kitap okurken bu fani dünyadan kopup gidenlerden misin? Kitabın baş karakterine hayat veriyorsan sana birkaç önerimiz olacak. Evinde kitap okuma köşesi yaratmak istiyorsan rahatça uzanabileceğin bir koltuk, en sevdiğin kitabın ve uzak diyarlara giderken yanına alacağın ledli perde yeterlidir. Sen kitabın en heyecanlı yerindeyken ledli perdenin ışıkları yanıp sönsün. Tıpkı romandaki şehrin ışıkları gibi.

ledli perde

Sinema Havası

Ledli perdenin kullanım alanları bitmez. Bir diğer önerimiz ise evinin küçük ve sevimli bir odasını sinema salonuna çevirmek olacak. Buraya en çok yakışacak parça ise ışıl ışıl yanan bir perde. Harry Potter serisine ledli perde çok yakışacak.

ledli perde

Ommmm….

Bir diğer kullanım alanımız ise iç rahatlatıcı bir mekan olacak. Yoga yapmayı sever misin? Peki çakralarını ne sıklıkla açıyorsun? Zihinsel ve fiziksel olarak yenilenmek, arınmak için yoga iyi bir tercih. Bu tercihini led ışıklarla taçlandırmak harika bir arınma seansı olacak.

ledli perde

 

Verdik Gitti Işığı

Kız isteme gibi özel günleri evde kutlamak istiyorsan sana şahane bir önerimiz olacak. Ledli perdenin sade ışıkları, evini resmi bir nişan törenine götürecek. Perdenin üzerine takacağın yuvarlak çiçeklerle kır düğünündeymiş gibi hissedeceksin.

Woohoobox dünyasındaki ledli perdelerin her biri bu önerilerini yerine getirecektir. Sende Woohoobox’la, Renkli dünyanın ışığını değiştir.

Bir önceki yazımızda Woohoobox sipariş süreci hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler