Laptop Stickerları Nasıl Yapılır?

Dizüstü bilgisayarınız için çıkartmalar mı arıyorsunuz ve bunlar hakkında bilmeniz gerekenler,ya da diğer çıkartmalardan nasıl farklı olduklarını merak mı  ediyorsunuz?

Her iki durumda da, bu makale size laptop stickerları  hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacaktır.

Öyleyse doğrudan konuya girelim.

 

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları nasıl yapılır?

Dizüstü bilgisayarınız için çıkartmalar mı arıyorsunuz ve bunlar hakkında bilmeniz gerekenler? Ya da diğer çıkartmalardan nasıl farklı olduklarını merak ediyorsunuz.

Her iki durumda da, bu makale size dizüstü bilgisayar çıkartmaları hakkında bilmeniz gereken her şeyi verecektir .

dizüstü bilgisayar için özelleştirilmiş çıkartmalar

Laptop Sticker’ı Nedir?

Laptop stickerları  birçok farklı kağıt ve vinil türü üzerine basılmıştır. Bununla birlikte, temel benzerlik yapıştırıcılarıdır. Bir dizüstü bilgisayar çıkartması, iyi yapışacak kadar yapışkan olması için orta güçte bir yapıştırıcı kullanır, ancak çıkartmayı soyarak çıkarırken kalıntı veya iz bırakmayacak kadar güçlü değildir.

Laptop stickerları , dizüstü bilgisayarınızın ürettiği ısıya, üzerine dökülen kahveye ve bilgisayarınızın her gün dayanması gereken darbelere ve çizilmelere karşı dayanabilir. Diğer stickerlar ile arasındaki temel fark budur.

 

Dizüstü Bilgisayar Stickerları Nasıl Yapılır?

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları , son teknoloji dijital mürekkep püskürtme teknolojisi kullanılarak orta güçte yapışkanlı dayanıklı vinil üzerine yazdırılır. Çıkartmaya maksimum dayanıklılık sağlamak için koruyucu bir parlak laminat uygulanır.

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları katmanları
Bu resim, bir dizüstü bilgisayar etiketinin birkaç katmanını gösterir

5 katman şunlardır:

  1. Laminat, çıkartmayı çizilmeye ve solmaya karşı korur.
  2. Tam renkli dijital teknoloji, tasarımınıza inanılmaz ayrıntılar ve canlı renkler katar.
  3. Tasarımınıza uygun güzel efektler oluşturmak için genellikle renkli bir malzeme seçebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınız için şeffaf çıkartmalar yapmak da şeffaf olabilir .
  4. Orta güçte yapıştırıcı, dizüstü bilgisayarınızın plastik, metal ve cam yüzeylerine yapıştırmak için mükemmeldir.
  5. Kalın bir arka kağıt, bu çıkartmaların soyulması kolay hale getirir ve birinci sınıf bir his verir.

Laptop Stickerlarının Faydaları

Dizüstü bilgisayar stickerları, diğer genel amaçlı çıkartmalara göre bazı önemli avantajlara sahiptir. İşte temel faydaları:

  1. Yapışkan gücü doğru. Bu, yapıştırıcının yapışmaları için yeterince güçlü olduğu, ancak çıkartmayı soyarken dizüstü bilgisayarınızın yüzeyini işaretlemek için çok yapışkan olmadığı anlamına gelir. Yapıştırıcıyı doğru yapmak, muhtemelen doğru olanı yapmak için en önemli kısımdır.
  2. Sürecek kadar dayanıklıdırlar. Dizüstü bilgisayarlar günde birkaç kez çantanıza girip çıkarken oldukça zorlanabilirler. Buna dayanmalarını ve zaman testine dayanmalarını sağlamak için genellikle dizüstü bilgisayar çıkartmalarına iyi, güçlü bir laminat uygulanır.

Sizde stickerlar ve laptop stickerlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız blogumuzdaki diğer makalelere göz atabilirsiniz.Sizde laptop sticker modellerine göz atmak isterseniz Türkiye’nin sticker uzmanı Woohoobox’un laptop sticker kategorisine göz atabilirsiniz.

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar:

Kırtasiye Ürünlerinin Üretimi Hakkında

Tüm Sticker Yazıları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler