Laptop Sticker Modelleri Nelerdir?

Sticker veya bir diğer anlamıyla yapışkan etiket çişitli objeleri dekore etmek amaçlı kullanılan özel ürünlerdir.Bunların başında da kişisel bilgisayarlarımız gelmektedir.Özellikle belirli meslek gruplarında (mühendis,öğrentmen,avukat) vs. çeşitli meslek stickerları bulunur.Bu meslek grupları çalışanları kendi bilgisayarlarına uzmanlık alanlarını etiketlemek isterler.Özellikle günümüzde bilgisayar mühendisleri ve developerlar çok fazla latop sticker modellerini kendi cihazlarına yapıştırmaktadır.Bir çok farklı ve teknojoli ve programlama dili sticker modelini woohoobox laptop sticker kategorisinde bulabilirisiniz.Şimdi gelelim Woohoobox’un ürettiği laptop sticker modellerini incelemeye.

Transparan Laptop Sticker Modelleri

Transparan Laptop Sticker Modelleri

Bilgisayarınızın yada diğer eşyalarınızın dış yüzeyini sevdiğiniz figürlerin laptop çıkartmalarıyla süsleyebilirsiniz, bilgisayaraınızı yada sevdiğiniz diğer eşyaları laptop stickerlarınız ile kişiselleştirebilirsiniz. Sticker modelimiz bir adet 12-18 cm aralığındadır. Sticker transparandır. ve stickerler iz bırakmaz, renkleri solmaz, suya ve neme dayanıklıdır.Bir çok seçenekten dilediğinizi seçerek ister latop veya masaüstü cihazınızı ister evinizdeki farklı objeleri zevkinize göre dekore edebilirsiniz.Woohoobox sticker tasarımı yaparken değerli müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak en son teknoloji baskı cihazları kullanır.Durum böyle olduğunda yapıştırması kolay,iz bırakmayan ve kolay çıkarılabilir yüzlerce pc sticker modeli ile binlerce kişinin takdirini kazanmıştır.

Film ve Dizi Sticker Modelleri

Film ve Dizi Sticker Modelleri

Dilerseniz en sevdiğiniz film veya dizi karakterini laptobunuza yapıştırarak kişselleştirebilirsiniz.Yüzüklerin Efendisi karakterlerinden La Casa De Papel sticker modellerine kadar bir çok farklı dizi ve film karakterini web sitemizde sticker kategorisinde bulmanız mümkün.Woohoobox laptop ve yazılımcı sticker kategorisinde özellikle laptop sticker modelleri bulunabilirken sticker kategorisinde ise planlayıcı stickerdan duvar ve banyo sticker’ına kadar bir çok çeşit bulabilmek mümkündür.

Ders Temalı Laptop Sticker Modelleri

Ders Temalı Laptop Sticker Modelleri

Hepimiz eğitim hayatımızda çeşitli dersler alıyoruz ve bölümlerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda bazı derslere yoğunlaşıyoruz.Bu noktada en sevdiğimiz dersi laptop veya masaüstü bilgisayarımıza yapıştırmak isteyebiliriz.İster matemetik ister fizik veya diğer tüm derslerin sticker veya yapıştırmasını Woohoobox sticker kategorisinde bulabilmek mümkün.Tüm ders stickerının en özel tasarımları ile bilgisayarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Laptop Harf Sticker

Adınızın veya dilediğiniz harfin özel tasarımlarla dilediğiniz gibi bilgisayarınıza yapıştırabilirsiniz.Woohoobox çeşitli tasarımlarda yüzlerce harf sticker modeli Wohoobox’ta.Adınız ve dilediğiniz harf ile pc’nizi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.Woohoobox Türkiye’de en fazla sticker çeşidini bulabileceğiniz online mağazalardan biridir.

 

Diğer kategori yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler