Köpek Severe Hediye

Sevgiyi, sadakati, dostluğu bir köpekten öğrenmek güzel bir duygu değil mi? Seninle gülen, seninle ağlayan, en iyi arkadaşın olabilen, sadakatiyle göz yaşartan, cesur, akıllı canlılar köpekler…

Bakıp beslemenize gerek yoktur seni sevmesi için. Gözünün içine bakıp ona hislerini geçirmen yeterli. Belki de bu dünyadaki en sadık varlıklardır. Evinde bakıyorsan kızın, oğlun oluverir. Okula veya işe gitmek için debelenip durduğun yataktan sırf onu tuvalete çıkarmak için kalkıverirsin her sabah. Sevildiklerinde kuyruğunu sallar gözbebeğiniz.

 

Arabanın camından çıkan minik kafaları ile dışarıdaki insanları etrafına toplar. Çocukların büyüme sürecinde evdeki en iyi arkadaşları olurlar. Seni tehlikeli insanlardan korur. Bu koruma iç güdüleri bizi mest eder. Bu kadar yaşam enerjisi olan bir canlı var mıdır başka?

 

Kısa uykuları, uykudan kalkınca açma germe hareketleri, yüzüne vuran rüzgardan keyif almaları, her fırsatta koşup zıplamaları, üzgün olduğunda yanında sessizce oturup beklemeleri ve daha birçok şey sayılabilir hakkında.

 

Bu sevimli canlıları hayatımızın her alanına taşıyalım dedik ve ortaya müthiş görseller çıktı. Haydi bir göz atalım.

 

Be Happy Gri Köpek Sırt Çantası

Okulda, seyahatte, alışverişte. Kısacası her yerde kullanabileceğin sırt çantaları köpek desenleriyle başka güzel.

Köpek severe hediye

 

Köpek Severe Hediye Pretty Köpekli Defter

Düz yeşil rengin üzerine sevimli bir köpek düşün. Bu deftere harika yazılar yazabilirsin.

Köpek severe hediye

 

Köpekli Lens Kabı

Sıradan lens kaplarından sıkılmadın mı? Köpekli lens kabının üzerindeki gözleri çevir ve aç. Lenslerin bu kapla daha mutlu.

Köpek severe hediye

 

Para Yiyen Köpek

Kumbaralar hayatımızda hobi olarak başlangıç noktası sayılabilir. Özellikle köpek düşkünüysen bu kumbara sana çok şey katacak. Mesela içindeki paralarla bir köpeğe oyuncak alabilirsin.

Köpek severe hediye

 

Köpekli Boyama Seti

Çocukları tuvalle tanıştırmak, fırça kabiliyeti kazandırmak, renk bilgisini geliştirmek ve özellikle köpek sevgisini aşılamak için harika bir boyama seti.

Köpek severe hediye

 

Pizza yiyen köpek kolyesi

Yanlış duymadın. Bu köpek pizza yiyor. Elinde “sorry” yazan bir köpeğin kolyesini taşımak ister misin? Bu kolyeler boynunda çok tatlı duracak.

Köpek severe hediye

 

Köpek severe hediye

 

Köpek Severe Hediye Tatlı Köpek Jel Kalem

Birbirinden sevimli kalemler şimdi köpek figürleriyle daha tatlı. İster kalem koleksiyonuna ekle, isterseniz sevdiğin birine köpek severe hediye et.

Köpek severe hediye

 

Donut Saçlı Köpekli Broş

Bu sevimli köpekçikleri şekilden şekle sokmuşlar. Şimdiki köpeğimizin kafasında donut var. Evet evet donut. Broş takmayı seviyorsan bu donut kafalı köpeğimizi kaçırma!

Köpek severe hediye

 

Kiwoodesign Köpek Resmi Mini Defter

Köpekleri sevmen için onları evinde bakman gerekmiyor. Sokakta yaşayan minik yaramazları da unutmamak gerek. Köpek desenli mini defter ile bugün kaç mama alacaksın, kaç köpeği besleyeceksin buraya not alabilirsin.

Köpek severe hediye

 

Bronz Metal Köpek Tasarımlı Uçlu Kalem

Uçlu kalem kullanmayı sever misin? Köpek tasarımlı uçlu kalemlerle mükemmel hikayeler yazabilirsin.

Köpek severe hediye

Bir önceki yazımızda Kedi Severe Hediye ürünler hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler