Kedi Severe Hediye

Günde 18 saat her yerde uyuyabilen, özellikle kış aylarında özendiğimiz, yumaklarla saatlerce oynayabilen, patileriyle can yakan, 9 canlı tabiriyle tanıdığımız minik canlılar kediler!

Yanına sokulduğunda rahatsız olmaması için kıpırdamadan saatlerce durabilirsin değil mi? Nankör diyorlar ama hayatımıza renk katar keratalar. Çeşit çeşit isim koyarlar sahipleri. Tarçın, Zilli, Pamuk, Lokum, Prenses, Duman… Bazen arkadaş bazen evlat olurlar insana. Konuşmadan anlaşırsın. Öyle yakındır ki seni tuvalette bile yalnız bırakmazlar.

 

Bazı sebeplerden dolayı evlerimizde bakamayabiliriz ama sokakta yaşayan tüm kediler bizimdir. Sahiplenmemiz gerekir. Bazen bir metro çıkışında rastlarız. Bazen de karşıdan karşıya geçerken eşlik ederler. Her yerdedir aslında kediler. Dışarıya çıkıp etrafına bakman yeterli. Şefkatten beslenen bu tatlı varlıklar içimizi ısıtırlar hareketleriyle. Bacaklarına dolanırlar beni sev diye. Yanında uyurken mutluluktan hırlarlar melodi gibi. Kedileri izlemek meditasyon gibidir. İnsanı rahatlatır. Kimi zaman sakin ve uysal, kimi zaman ise yaramaz olurlar. Onları her halleriyle sevelim.

 

Kediler bu kadar hayatımızın içinde madem, Woohoobox, onları unutmadık. Birbirinden güzel kedi severe hediye ürünleri senin için derledi. Hadi tık tık☺

 

Kedi Severe Hediye Kahverengi Kedili Çanta

Doğa anada yürüyüş yapmayı sever misin? Peki sırt çantasız bir doğa yürüyüşü düşünebilir misin? O zaman Be Happy Büzgülü Sırt Çantası tam sana göre! Hem belki içine koyacağın kedi mamalarıyla ormanda gördüğün kedileri beslersin. Güzel fikir!

Kedi severe hediye

 

Ananaslı Kedili Tayt

Ananastan kedi olur mu hiç demeyin. Woohoobox onu da yaptı! Koşu yaparken üzerinde ananas ve kedi desenleri sana çok yakışacak.

Kedi severe hediye

 

Kedili Termos

Evde, işte ya da her nerde olursan ol, termossuz yapamıyorsan, bir de kedi seviyorsan bu termos sana el sallıyor.

Kedi severe hediye

Be Happy Kedili Kalemlik

Öğrencilik yıllarının vazgeçilmezi olan kalemlikler kedilerle daha güzel. Mavi kedi deseni ve unicornlar… Daha ne olsun.

Kedi severe hediye

 

Kedili Sweatshirt

Kış aylarında en sık giydiğimiz sweatshirtler şimdi daha eğlenceli. Çeşit çeşit kedi desenleriyle kış aylarınız renklensin. Bir tane de kedi severe hediye olarak arkadaşına almayı unutma ☺

Kedi severe hediye

 

Kedili porselen matara

Çocuklarınızda sizin gibi kedileri seviyor mu? O zaman ona anlamlı bir hediye vermeye ne dersin? Okulda yanından ayırmayacağı kedili porselen mataralar hem şık hem de hayvan dostu.

Kedi severe hediye

 

Kedili mini cüzdan

Bozuk para biriktirmek bir marifettir. Dokunmadan onlarca bozuk parayı bir araya getirmek, sonrasında başarını bir kedi mamasıyla kutlamak daha da marifetli bir iştir. Peki bu bozuk paralarını kedili bozuk para çantasında muhafaza etmeye ne dersin?

Kedi severe hediye

 

Kedi Severe Hediye Kedili kolye

Kolyeleri hepimiz severiz. Sokakta bir araştırma yapmak istesen her 10 insandan 9 unda kolye görebilirsin. Woohoobox kedi severe hediye ürünleri unutmadı. Bordo rengiyle kedi temalı kolye hep boynunda olsun.

Kedi severe hediye

 

Kedili Boyama seti

Çocuğuna kedi sevgisi aşılamanın en güzel haliyle tanış. Kedi desenli tuval boyama setiyle çocuklar kedileri hayal dünyalarında diledikleri gibi renklendirsinler.

Kedi severe hediye

 

Ponponlu kedi jel kalem

Çocukların alışkanlığı haline gelen kalemleri hem renkli hem de kedili düşün. Yukarıdan sarkan kedi aksesuarı yazmayı daha zevkli hale getirecek.

Kedi severe hediye

 

Kedili masa lambası

Ders çalışmak, eve iş götürmek hobin olduysa ve gece geç saatelre kadar çalışıyorsan masanda bir tane lamba olmalı. Bu masa lambası kedili olmalı. Belki sen çalışırken lambanın sıcaklığına yumulup uyuyakalır minik kedicik ☺

Kedi severe hediye

 

Kedili broş

Kıyafetleri güzelleştiren minik aksesuarlar hayatımızda epey yer edindi. Seveni de çok. Kedili broşlar çantalarımızda, kıyafetlerimizde çok güzel duracak. Üstelik farklı farklı kedicikler var. Korsan kedi, kedi ailesi, benekli kedi, sarı gözlü kedi, kalp tutan kedi…

Kedi severe hediye

 

Mücevher standı

Kara kedilerden takı standı yaptık. Birden fazla oyuncu kedi bir araya geldi. En sevdiğin takılarını tutuyorlar. Aman yüksek bir yere koy da zilli düşürmesin.

Kedi severe hediye

 

Kedili kupa

İster kendine ister sevdiğin birine hediye olarak bu sevimli kedili kupayı alabilirsin. Bir yandan kahveni yudumlarken bir yandan kedini sevgi yumağı yapabilirsin.

Kedi severe hediye

Kedili kol saati

İş çıkış saatini kedi desenli pastel kol saatinden takip etmek ister misin? Sen kolundaki saate bakarken belki de evdeki dostun senin eve dönmeni bekliyordur. Hadi koş eve!

Kedi severe hediye

Bir önceki yazımızda Not Defterleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler