Kargo ve Teslimatlar Hakkında Bilgilendirme

Küresel etkisi devam etmekte olan pandemi sebebiyle, kargo partnerlerimizin iş yükü ve yoğunluğu artmıştır.

 • Yaşanılan bu zorlu süreçle ilgili firmamızdan kaynaklanmayan siparişinizin teslim edilememe durumu nedeni ile mağduriyet yaşıyor olabilirsiniz. Bunun nedeni;Kargo firmalarının uyguladıkları kota kısıtlaması nedeni ile ekibimiz siparişinizi kargoya teslim ettiği halde şubede bekletilmesi olabilir.
 • Kapalı olan şubeler nedeni ile ekibimiz siparişleri kargoya teslim etse bile kargo çıkışının yapılmaması ve şubede bekletilmesi olabilir.

Peki neden bilgi alamıyorsunuz?
Siparişiniz ekibimiz tarafından hazırlanıp kargo firmasına teslim edilmekte olup, kargo firması barkodu okutmakta ve bu okutma sonrası takip numarası oluşmaktadır. Eğer okutma yapılmaz ise takip numarası oluşması mümkün değildir. Kargo takip numarası olulturulmuş olan paketler kota sınırlamasına göre günlük olarak işleme  alınıp adrese ulaştırılmak üzere beklemeye alınmaktaıdır. Kargo paketlerinin kota sınırlamasından yüksek olması ciddi bir yığılmaya neden olmakta ve sürecin uzamasın sebep olmaktadır.

Peki biz bunun için ne yapıyoruz?
Şubede bekleyen kargolar ekibimiz tarafından tekrar alınmakta olup, kargo poşetini ve barkodunu değiştirip daha çok okutma yapabilen diğer kargo firmasına vermektedir. Bu nedenle müşterilerimize teslim edilen bazı kargolarda iç içe iki farklı kargo poşeti olabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet sunabilmek için Pandeminin ilk gününden itibaren dönüşümlü, kısıtlamalı veya tam zamanlı ama mutlaka tüm önlemlerimizi alarak büyük bir fedakarlık ile çalışan ekibimize ve kargo görevlilerine, bu süreçte göstermiş oldukları anlayış sebebiyle tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bizlere mail üzerinden, sitemizde yer alan dektek alanımızdan ve çağrı merkezimizden görüş, öneri, her türlü destek ve şikayetlerinizle ilgili ulaşabilirsiniz.

 

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Woohoobox

29 yorum
 1. Ürünlerimi dört gözle bekliyorum, umarım hemen elime ulaşır. Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum.

  1. Merhaba,
   Çalıştığımız kargo firmaları arasında Aras,MNG,UPS,Sürat ve Byexpress yer almaktadır.
   Sevgilerimizle.

 2. Çok memnun kaldım ürünler çok güzel paketlenip geldi ve kaliteliydi güvenle alışveriş yapabilirsiniz:))

  1. Merhaba,
   Çalıştığımız kargo firmaları arasında Aras,MNG,UPS,Sürat ve Byexpress yer almaktadır.
   Sevgilerimizle.

  2. Merhaba ,
   Ödeme ekranından hemen önce çalıştığımız kargo firmaları arasından seçim yapabilirsiniz.
   Sevgilerimizle.

  1. Merhaba ,
   Dilerseniz ödeme ekranından kapıda ödemeli olarak sipariş oluşturabilirsiniz.
   Sevgilerimizle.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler