Kar Küresi Avucunda Farklı Bir Dünya Var!

Hani çocukluğunun mutlu anları vardır ya, kendini soyutlamışsındır her şeyden. Dünya senin etrafında dönüyordur 8 yaşında. Mevsimlerden kıştır ve pencereden bakıp karın yağışını izlersin sıcacık evinde. Kar küresi o çocuksu dünyayı sana küçük bir obje olarak geri veriyor aslında. Ters çevirip dikkatlice izlediğinde 8 yaşındaki çocuk sevinci doluyor içine.

Müzik kutusunun kardeşidir kar küresi. Müzik kutuları ne kadar mutlu ediyorsa kar küresinin de aynı özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kışı seven birinin camdan baktığında gördüğü manzarayı yansıtır adeta. Hayaller kurdurur. İçinde birazcık çocuk masumiyeti barındırır. Yılbaşı temalı filmlerindeki o mutlu evin çocukları oluverirsin kar küresine baktığında. Mutluluk, küçük bir fanusun içerisinde de bulunabiliyor kar küresi sayesinde. Moralin bozuktur ve baş ucunda duran kar küresiyle oynamaya başlarsın. Salladıkça kar tanelerinin uçuşmasını izlemek bizce moralini anlık da olsa yerine getirebilir. İnsanı sebepsiz bir şekilde mutlu etme etkisi vardır kar küresinin. Hızlı salladığınızda tipi şeklinde kar yağdırır. İçi de hiçbir zaman boş kalmaz kar küresinin. İklimi hep aynıdır kar küresinin. Mutlaka sevimli objeler bulunur içerisinde. En ama en güzel kar küresini arıyorum diyorsan Woohoobox bir kahraman edasında ortaya çıkıveriyor ve sana yüzlerce kar küresi çeşitlerini önüne seriyor. Hadi biraz Woohooboxx’ın gizemli dünyasında yolculuğa çıkalım!

 

Şatonun içindeki Prenses!

Pembe Şatolu Prenses Kar Küresi, seni çocukluğundaki masallara döndürecek, prensesi kurtarmak için şatonun içindeki canavarlarla savaştıracak. İçindeki figürler hayal dünyana renk katsın diye en ince ayrıntısına kadar tasarlandı.

 

Pembe şatolu Kar Küresi

 

Kırmızı Başlıklı Kızı daha iyi görebilmen için…

Kırmızı başlıklı kızı bir kar küresinin içinde düşünebiliyor musun? Ve sen salladıkça kurdun kafasına yağan kar tanelerini… En güzel masalları senin için kar küresinin içine yerleştirdik ki çocukluğuna tam anlamıyla dön diye. Ne dersin? Kurt, kırmızı başlıklı kızımızı avlayabilecek mi?

Kırmızı başlıklı kız kar küresi

 

Mevsimleri Değiştirdik!

Flamingoları bilirsiniz. Yaz mevsiminin ikonu haline geldi. Flamingosuz kimse kalmadı. Woohoobox ise bir geleneği ters düz etti. Flamingoyu kış aylarına götürdü. Flamingo Müzikli ve Flamingo Love Müzikli kar küresiyle bir yazı kış etti.

 

Flamingo kar küresi

 

Uni Uni Unicorn Kar Küresi

Mitolojide saflığın, temizliğin, mucizenin ve inancın sembolü olan unicornlar, kar küresinin içinde seni masallar diyarında bir karakterin içine yerleştirdi. Unicorn Işıklı ve Müzikli Kar Küresi ile hayal kurmak bedava! Tek yapman gereken kar küresinin ışığını açıp müziğiyle kar tanelerini izlemek. Unicornlar keşke gerçek olsa. ☺

Işıklı kar küresi

 

Lunapark Çocukları Buraya!

Atlı karınca, canı sıkılınca, canlandı bir gece, dağıldı tüm şehre…

Anlaşılan çocukluğumuzdan çıkamayacağız. Öyleyse lunaparktaki en sevdiğin oyuncağı söyler misin? Woohoobox’ın tercihi atlı karıncadan yana oldu. Tabi biz atlı karıncayı bir kar küresinde değil de müzik kutusu eşliğinde biliriz. Woohoobox alışılmışın dışına çıkmayı sever. Kar küresinin lunapark halini keşfetmelisin.

 

Atlı karınca kar küresi

 

Minyonların Sevgilisi…

Gülüşü insanı mutlu eder bu muz sevdalılarının. Kıkırdamaları suratlarındaki o saftirik ifade kar küresinde hayat buldu.. Işığı yak ve gerisini Minionslara bırak!

 

Minyonlar kar küresi

 

Star Wars Tutkunları Buraya!

Bazı filmler, karakterler hayatımızın her alanında bir obje olarak karşımıza çıkıyor. Anahtarlık, çakmak, telefon kabı ve daha çok fazla obje… Woohoobox Star Wars hayranlarını sevindirecek kar küresiyle şimdiden gönüllerde taht kurdu.

 

Star wars kar küresi

 

Le Petit Prince

Kitabının son sayfalarında gözleri nemlendiren küçük prens bu sefer ağlatmıyor. Küçük Prens Tasarımlı Kar Küresinden gözlerinizi alamayacaksınız. Yanına alacağın Küçük Prens temalı kupayla kar küreni set haline getirebilirsin.

 

Küçük prens kar küresi

 

Getirdiği Haberler İçini Isıtacak.

Karların içinde avucunda kibritle ısınmaya çalışan küçük kızı bilir misin? Acıklı bir hikayedir kibritçi kız. En hüzünlü masalımız olmuştur çocukken. Ama üzülme! Woohoobox kibritçi kızı çağrıştıran kar küresiyle masalı yeniden yazıyor. Kar tanelerinin altında Postacı kız çok mutlu. Ama senin kar küresinin müziğini açmanı bekliyor!

 

Postacı kız kar küresi

 

Gizemli ve Romantik

Kız kulesini daha yakından ve karla altında görmek ister misin? Woohoobox bir efsaneyi kar küresinde daha romantik hale getirdi. Büyülü güzelliğine inanıyorsan ve sevdiğin birine hediye etmek istiyorsan Işıklı Kız Kulesi Kar Küresi tam sana göre! Sevdiğine İstanbul’u hatırlatmaya ne dersin?

Kız kulesi kar küresi

 

Daha fazla kar küresi modeli keşfetmek istiyorsan Woohoobox olarak seni bekliyoruz!

Bir önceki yazımızda müzik kutusu modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen o yazımızı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler