Kalemlik Seçiminde Zorlanıyor Musun ?

Kırtasiye malzemeleri arasında en sık kullanılanlar, kalemler, defterler, silgiler ve hemen ardından gelen kalemlikler. Tüm bu ıvır zıvırı bir araya toplamak için kalemliklere ihtiyaç duyarız. Kalemlikler hem toparlayıcı hem de güzel küçük mini bir çanta görevi görürler. Bu yönleriyle de hem okul hayatımızda hem de genel yaşamımızda bize oldukça fazla yarayan bir malzemedir. Kalemlik denildiğinde akla ilk olarak düz renklerde ya da farklı desenlerde tek fermuarlı, tek gözlü küçük çantalar gelmektedir. Biraz daha eskileri hatırlayabilenler için ise, kalemlik kategorisine bir de metalden yapılmış düz kalemlikleri de ekleyebiliriz. Ancak tüm bu standart modelleri bir kenara bırakacak olursak, Woohoobox kalemlik modelleri tüm bu bilinenleri ve algıları yıkacak nitelikte ürünler çıkarmış ve beğenilerinize sunmuştur. Organizer kalemliklerden metal kutu kalemliklere, şeffaf kalemliklerden Be Happy kalemlik modellerine kadar yüzlerce çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Woohoobox ‘ın kalemlik modelleri aynı zamanda küçük toparlayıcı çantalar olarak da kullanıma oldukça uygundur. Dileyenler makyaj çantası olarak kullanabilir ya da birkaç ufak eşyasını toparlamak için toparlayıcı olarak kullanabilir. Bir okul eşyası ya da kırtasiye malzemesi algısından oldukça uzak bu kalemliklerden birkaçını sizler için yakında incelemeye karar verdik. En sevilen kalemlik modellerinden birkaçı;

 

Woohoobox Şeffaf Organizer Kalemlikler

woohobox şeffaf organizer kalemlik

 

Son yılların modasında oldukça popülerleşen şeffaf çantalar yerini şeffaf kalemliklere de bıraktı. Şeffaf çantalara gösterilen yoğun ilgi aynı tasarımların kalemliklere de yansımasını sağladı. Ve görüldü ki, şeffaf kalemlikler de en az diğer ürün grupları kadar çok sevildi. Ancak Woohoobox ‘ta öyle bir model var ki, her birini sollar nitelikte; Woohoobox Şeffaf Organizer Kalemlik modelleri. Hem şeffaf hem de şık ve özgün tasarımı ile sadeliği ve yaratıcılığı bir arada buluşturan bir kalemliktir. Aynı zamanda Be Happy imzalı bu kalemlik organizer görevi de üstlenmektedir. Yani, bu kalemlik içerisinde yalnızca kalemlerini ve silgilerinizi değil aynı zamanda defterlerinizi, notlarınızı da rahatlıkla taşıyabileceksiniz.

 

Be Happy Deri Kalemlikler

kalemlik modelleri woohoobox

 

Kalemlikler aynı zamanda küçük toparlayıcı çantalardır. Şeffaf kalemlik ya da metal kalem kutusu yerine deri kalemlikleri tercih edenler de bir hayli çoğunlukta. Woohoobox ‘ın özel markası olan Be Happy Deri Kalemlik modelleri görenleri kendine hayran bırakacak nitelikte. Hem içine birçok eşyanızı koyabileceğiniz hem de farklı tasarımlarıyla tarzınızı yansıtabileceğiniz deri kalemlikleri günlük yaşamınızda da el çantası olarak kullanabilirsiniz.

 

Woohoobox Deri Clutch Kalemlikler

woohoobocx deri clunch kalemlik

Bildiğiniz bütün kalemlik modellerini bir kenara bırakın ve Woohoobox ‘ın deri clutch kalemlik modellerine odaklanın. Sadece bir kalemlik değil aynı zamanda organizer. Hem defterinizi hem kalemlerinizi hem de telefonunuzu Woohoobox Deri Clutch Kalemlik ile bir arada taşıyabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik öyle modeller var ki, hepsi çok Rocks! Siyah deri üzerine özenle basılmış farklı tasarımlardaki kalemliklerden hangisi tam olarak seni yansıtıyor?

 

Woohoobox Defter Üstü Kalemlikler

woohoobox defter üstü kalemlik

 

Ve evet! Görünce şaşırtan ama bir o kadar da hayran bırakan bir kalemlik modeli ile karşınızdayız. Yine Woohoobox ve yine sınırların ötesinde bir tasarım. Woohoobox hem işlevsel olarak hem de tasarımsal olarak her zaman olmayanı deniyor, farklı ve göz alıcıyı tasarlayıp yansıtıyor. Bu ürününde de tam olarak yapmak istediği bu. Hem çok sevilen hem de oldukça beğenilen ürünlerimiz arasında Woohoobox Defter Üstü Kalemlikler üst sıralarda yer almaktadır. İyi bir hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz bu kalemlik modelini okul hayatınızın en önemli ihtiyacı olarak kendiniz için de tercih edebilirsiniz. Birçok model arasından en çok beğendiğiniz hangisi?

Woohoobox Kawai Kalemlikler

woohoobox yunus kalemlik

 

Derisi, metali, şeffafı, tekstili, organizerı, tasarımlısı, tasarımsızı derken yüzlerce çeşit kalemlikten bahsettik. Her biri Woohoobox imzalı ve her biri Be Happy ayrıcalığı ile. Ancak sınırlar bunlarla kaldı sanmayın, Tüm kalemlik algınızı değiştirecek görünce, “Vay bee! Bu da kalemlik mi?” diyeceğiniz modellerle sizleri karşı karşıya bırakıyoruz; Woohoobox Kawai Kalemlikler… Dış tasarımı farklı objeleri barındıran bu kalemlikler desenleriyle de bir kalemlik algısından çok aksesuar izlenimi yaratıyor. Arkadaşınız, sevdiğiniz bir dostunuz ya da iş yerinde mutlu etmek istediğiniz masa arkadaşınız için harika bir hediyelik olacağına hiç şüpheniz olmasın.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler