İlkokul İçin Kırtasiye Seti Önerileri

Kırtasiye seti ürünleri seçmek çok eğlenceli bir uğraş olabilir. Fakat her ürünün ayrı ayrı seçilmesi renk uyumu veya kullanma kombinasyonu açısından kafa karıştırıcı da olabiliyor.  Bu kafa karışıklığı en çokta ilkokul döneminde meydana geliyor. Bu kafa karışıklığını engellemek adına özel olarak dizayn edilmiş setlerden tercih edebilirsiniz.

Eğer bir kırtasiye seti tercih etmeye karar verdiyseniz mutlaka içeriğine bakmalısınız ve ihtiyacınız doğrultusunda seçimlerinizi yapmalısınız. İhtiyaçlarınıza göre eleme yaptıktan sonra zevkinizi devreye sokarak hangi setin size daha çok hitap ettiğine karar verip size uygun kırtasiye setini kolayca  seçebilirsiniz. Haydi şimdi Woohoobox’un hazırladığı birbirinden güzel, ihtiyaç ve zevkinize hitap edecek kırtasiye setlerine bir göz atalım!

Çizgili Karpuz Tablet Kılıfı & Organizer Çantalı Kırtasiye Seti

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan karpuzu sevmeyenimiz yoktur. Bu set karpuz severlere ithafen hazırlanmış. Setin içeriği de ilkokulda size lazım olabilecek malzemelerden oluşuyor. Karpuz desenli organizer tablet kılıfınıza tabletinizi koyabilir, kullanım kolaylığı sağlayan spiralli ve aynı zamanda yıpranmasını engellemek adına  karton kapaklı olarak dizayn edilmiş defterinize keyifli notlar alabilirsiniz. Ayrıca sticker ekli ajandanızı kullanarak zamanınızı planlayabilir ve daha verimli vakit geçirebilirsiniz. Ve sticker ekiyle ajandanızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mottolu kalem setleriyle motivasyonunuzu üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bu setin diğer birçok ürünü için Woohoobox’un sitesinden set içeriğine göz atabilirsiniz.

Coffee&Brain 3’lü Kırtasiye Seti

Bir diğer kırtasiye setimiz coffee temalı kırtasiye seti. Setin içeriğinde yer alan yıpranmasını engelleyecek yapıda dizayn edilmiş kalın kapaklı ajanda ile derslerinizi planlayabilir ve daha başarılı olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Ayrıca setin bir diğer ürünü olan inek desenli kalem setiyle not almanızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Setin içeriğini ve daha fazlasını  Woohoobox’un sayfasından inceleyebilirsiniz.

Gold Gümüş Magic Unicorn 3’lü Set

Eğer unicorlara ilginiz varsa bu set tamda size göre. Setin içeriğinde bir adet çanta kapaklı unicorn desenli defter bulunuyor bu defterin çanta bölümü defteri oldukça kullanışlı hale getiriyor. Çanta kısmına ister kalemlerinizi ister notlarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca gümüş ve altın renkli kalemlerde sete başka bir hava katıyor. Eğer setin içeriğine dair daha fazla bilgi almak istiyorsanız Woohoobox’un sayfasından inceleyebilirsiniz.

Dosya Kapaklı A5 Defter Notebook ve 3’lü Artline 200 Fineliner Kalem 2’li Set

Unicornlu sette olduğu gibi bu sette de  bir adet çanta kapaklı çok kullanışlı defter bulunuyor. Çantalı defterin kapağı baharı temsil eder nitelikte çiçeklerle dizayn edilmiş. Ve setin içeriğindeki bir diğer ürün olan artline 200 fineliner kalemler fineliner kalemden beklenilen performanstan daha fazlasını veriyor. Ayrıca fineliner kalemlerin renkleri içeriğindeki çanta kapaklı defterle uyumlu olmasının yanı sıra renkleriyle göz alıyor. Eğer bu set ilginize ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyorsa veya bir arkadaşınız için almak istiyorsanız Woohoobox’un sayfasından bu seti de inceleyebilirsiniz.

Şeffaf Clutch ve Şekilli Defter 3’lü Set Panda-Sloth

Setin içeriğinde bulunan deseniyle göz kamaştıran ve sevimli olan şeffaf clucth çanta hem kullanışlı hem de sevimli. Şeffaf clucth çantanıza ister kalemlerinizi koyabilir isterseniz de defterlerinizi veya notlarınızı koyabilirsiniz. Sette bulunan bir diğer ürün olan şekilli not defteriyle de okulda not almanızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu seti de incelemek isterseniz Woohoobox’un sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse eğer tek tek kırtasiye ürünleri seçmekte zorlanıyorsanız veya arkadaşlarınıza kullanışlı hediyeler almak istiyorsanız  Woohoobox’un her zevke ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış kırtasiye setlerinden tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki setlere  ve diğer birçok sete ulaşmak için Woohoobox’un sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler