İç Dünyanın Işığını Led Işıklarla Yansıt

Teknoloji hızla gelişiyor ve en güzel tasarım ve ev dekorasyonu ürünlerine yansıyor. YouTube ‘da Youtuber ‘larda, Instagram ‘da, çeşitli ev dekorasyonlarında sıklıkla gördüğümüz led ışıkları artık evinize, odanıza taşıyabilirsiniz. Ev dekorasyonunu oldukça seven ve led ışıkların loşluğunda bir şeyler yapmaktan hoşlanan kimseler için Woohoobox yine harika tasarımlarda ürünler çıkardı. Üstelik neler yok ki? O çok sevdiğimiz unicornları burada da görebiliyoruz. Evet, doğru duydunuz unicornlu led ışıklar, ananaslı led aydınlatmalar, çam ağacı şeklinde ledler ve daha neler neler…

Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz evlerimiz, odalarımız ne kadar kişiselleşirse ve güzelleşirse insan kendini o kadar zinde ve mutlu hisseder. Özellikle de tasarım aşıkları! Tasarımı hayatının her bir noktasına yansıtmayı seven, yaşam alanları güzelleştikçe kendini mutlu hissedenler için tasarım led aydınlatma sistemleri teknoloji ve tasarımın iyi  bir birleşimi oldu. Son yıllarda oldukça popülerleşen led aydınlatma sistemleri iyi bir tasarım gördüğü takdirde hem işlevsel olarak hem de görünüm ve dekorasyon olarak harika bir ev aksesuarı olabiliyor.

Led ışıkları nedir buna bir bakacak olursak; İngilizce Light Emitting Diodes kelimesinin kısaltmasıdır. Yani dilimizdeki Türkçe karşılığı ise “Işık Yayan Diyotlar” şeklindedir. Şerit bantlar üzerine kurulumuş küçük aydınlatmalar ile ebatlarının aksine oldukça fazla ışık yayılımında bulunurlar. Ortama renkli, hoş bir hava katarak dileyenler için oldukça aydınlık dileyenler için ise loş bir hava katarlar. Örneğin dolap içlerinde ya da çeşitli benzer alanlarda büsbütün aydınlatma olarak kullanılan led ışıklar zamanla evlerin orta yerlerine, en güzel köşelerine yerleşmeye başlamıştır. Ve bu da elbette şıklıkla birleşmesi ve ev ortamlarının vazgeçilmez bir dekorasyon aksesuarı olması ile gelmiştir. Ancak son zamanlarda bakarsak küçük bir ev dekorasyonu eşyası olmasının yanında oldukça aranan bir ev gereci olmuştur. Üstelik o kadar şık tasarımları var ki, harika bir hediyelik eşya olmanın da ilk sırasına yerleşmeyi başarmıştır.

Hem sadeliği sevenler için hem de evini bol dekorasyon eşyaları ile süslemeyi sevenler için Woohoobox ‘ın harika led aydınlatmaları bulunuyor. Led aydınlatmalar yalnızca ev dekorasyonlarında değil son yıllarda cafe, restaurant gibi şık mekanların da vazgeçilmez bir dekorasyonu olmuştur. Eski tip ampuller içinde yer alan led aydınlatmalar ortama oldukça hoş bir hava katıyor. Woohoobox ‘ta tasarımlar ve yenilikçi fikirler asla bitmez. Harika birkaç ürünü birlikte incelemeye ne dersiniz? En sevilen ve en yaratıcı birkaç led ışık aydınlatma sistemlerimize bir göz atalım.

Pembe Unicorn Led Işık

Woohoobox ‘çılar çok iyi bilir ki, son dönemlerin en popüler tasarım ürünü unicornlardır. Unicornları hayatımızın her bir alanında görmek mümkün değil iken Woohoobox bunu en ince detayları ve en şık tasarımları ile yapmayı başarıyor. Ve sizler de çok seviyorsunuz. Unicornu bu sefer led ışıklarına uyarlayan Woohoobox yine harika ürününü sunmayı ve herkese sevdirmeyi başardı. Pembe ve oldukça sevimli duran unicornların içine led ışıklar konularak oldukça şık bir ev oda dekorasyonu malzemesi oluştu. Odanızın bir köşesine asabilir ya da dilerseniz masa üstü süslemelerinizi pembe unicorn led ışık ile aydınlatabilirsiniz. Hem aydınlatma sistemi ile alanlarınızda hoş bir aydınlatmaya sahip olacak hem de ortamınızı şık bir aksesuarla desteklemiş olacaksınız.

woohoobox unicorn led ışık

20 ‘li Mandal Led Işık

Kasım yaklaşır ve herkes çok iyi bilir ki Kasım’da Aşk Başkadır… Sevgilinize ya da çok sevdiğiniz bir dostunuza özel bir hediye vermek istemez misiniz? Hem düşünülmüş hem de oldukça şık bir hediye bulmak gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Klasik çerçeveler içinde bir resim oldukça sıradan. Ama anılarınızı sürekli göz önünde tutmayı da çok seviyorsanız çözümü Woohoobox ‘ta bulabilirsiniz. 20 ‘li mandal led ışıklarla masalarınızın üstüne, odanızın en sevdiğiniz köşesine ya da duvarlarınıza harika yansıtmalar yapabilir çok sevdiğiniz fotoğraflarınızı gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Ya da onun gözünün önünde… 🙂 Bir sevgili ya da bir arkadaş ya da ailenizden biri hiç fark etmeksizin her biri için alabileceğiniz harika bir hediyeliği beğenilerinize sunuyoruz.

woohoobox mandal led ışık

Harfli Aynalı Led Pano Işık

Onu çok sevdiğini harflerinle göster. Harfli ve aynalı led pano ışıklar gerçekten harika bir hediyelik ve oldukça şık bir ev dekorasyonu ürünü. Hem masalarınızı aydınlatabilir hem de bu aydınlatmaları ancak bu kadar şık yansıtabilirsiniz. Üstelik hediye almak isteyenler için ise hem düşünülmüş hem de oldukça şık bir ürün. Harfli ve aynalı led pano ışıklar bir aksesuar olarak kullanılabilir ya da odalarınızda kitap okurken ders çalışırken iyi bir aydınlatma gereci olarak da tercih edilebilir. Biz tasarlarken çok beğendik, sizlerin de beğenilerine severek sunduk.

woohoobox harf led ışık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler