Heyecan Verici Stabilo Dünyasına Hoş Geldin!

Yazı yazmak gece araba sürmeye benzer. Yazdıkça yazar, sürdükçe sürersin. Düşüncenin resmidir adeta. Peki sen yazı yazarken, çizim yaparken tarzından ödün vermeyenlerden misin? Öyleyse takıl peşimize.

Neden Stabilo?

Kurşun kalem, silgi, kalemtraş, boyama, işaretleme kalemi gibi kırtasiye ürünleri içerisinde akla gelen ilk markalardan biri olan Stabilo, renkli dünyasıyla sana göz kırpıyor. Tarihteki ilk renkli kalemleri piyasaya çıkaran Stabilo, kalem alanında büyük yeniliklere imza atıyor. Dünyanın ilk fosforlu kalem üretimini de elinde tutan Stabilo, geniş kullanıcı yelpazesine sahip. Kırtasiye dünyasına kazandırdığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Stabilo ile yazı yazmak çizim yapmak artık daha keyifli hale geliyor. Çizgisini her zaman koruyan ve yenilikçi tasarımlarıyla sürekli gelişim kaydeden Stabilo, hobilerinize farklı bir anlam katıyor. Her kaleminde ayrı bir hikâye barındıran Stabilo, kullanıcılarına olağanüstü bir yazı ve çizim deneyimi yaşatıyor.

stabilo çeşitleri

Yazı yazmayı öğrenmek bu kadar kolay mı?

Stabilo ile bu mümkün. 7’den 7o e hitap eden Stabilo kalemler işe ilk olarak çocuklardan başladı. Özellikle küçük yaşlardan itibaren kullanıma uygun olan Stabilo kalemler ile yazı yazma alışkanlığı olumlu yönde gelişiyor. Çocuklar için kreşlerde başlayan eğitim serüveninde Stabilo kalemler minik dehaları yalnız bırakmıyor. Kalemin çocuklar üzerindeki etkilerini araştırarak ona uygun Stabilo kalemler üretiyor. Stabilo kalemlerin ergonomik yapısı ve dayanıklı malzemesi ile çocukların hem el becerileri hem de sanatsal yönleri gelişiyor.

Yazar mısın ressam mı?

İster yazı yaz ister çizim yap. Stabilo kalemleri her koşulda yanında. Eğer hayalinde Bob Ross olmak varsa Stabilo’nun renkli kalemleriyle işe başlayabilirsin. Resim tutkunları için özel tasarlanan Stabilo renkli kalemleri ufkunuzu açarak beyaz bir kâğıtta harikalar yaratmanıza ön ayak olacak. Dış dünyadan kopmak, rahatlamak için resim yaparım diyorsan sınırsız özgürlük alanı yaratmak istiyorsan Stabilo’nun birbirinden farklı renkleriyle bu heyecanı yaşayabilirsin.

stabilo çeşitleri

Yazı yazmak düş gücünü her zaman harekete geçirir. Öyle akıcıdır ki bazen kendini frenlemek imkânsız hale gelir. İnsanın üstünden yük alır. Sende bizim gibi düşünüp yazı yazmak benim için bir terapi diyorsan Stabilo keçeli kalemler tam sana göre! Yazı yazarken kendini durduramıyor, farklı düşlere yolculuk yapıyorsan yanında her zaman Stabilo keçeli kalem bulundurmalısın.

Ofiste tarzın olsun

İşyerinde toplantı notlarını bile kalemle yazıyorsan, her başlığı ayrı renkle tamamlayıp patronun dikkatini çekiyorsan bizimde dikkatimizi çektin. Sende Stabilo’nun her rengiyle istediğin kadar not tutup ofiste kendi tarzını yakalayabilirsin. Herkesin hayalinde olan Stabilo kalemlerle ofiste havan olsun. Kalemliğin rengarenk Stabilo kalemlerle dolsun. Herkes aynı kalemleri kullanıyorsa seninki karışmasın. Şık tasarımlı Stabilo kalemin kaybolsa bile kalemlerin arasında “ben burdayım” desin.

stabilo kalem çeşitleri

Okul zamanı motivasyonu

Düzenli not tutmak bir öğrenci için kaçınılmaz sondur. Bazen sıkıcı bir durum olabilir. Bunu fırsata çevirmek senin elinde. Okul döneminde sana heyecan katacak bazı önerilerimiz var. Stabilo keçeli kalemlerle not tutmak artık eğlenceli olacak. Öğrenim sürecin Stabilo keçeli kalemlerle daha heyecanlı hale gelecek. Stabilo kalemlerle paragrafların birbirine karışmasın. Ders notunun en önemli kısımlarını veya sevdiğin bir şiir kitabının en güzel dizesini Stabilo fosforlu kalemlerle ayırabilirsin. Mürekkep kartuşları sızıntılara karşı koruma özelliğiyle arka sayfada Stabilo kaleminin izini asla bulamazsın. Heyecan verici Stabilo kalemlerin eşsiz deneyimine hazır mısın?

Bir önceki yazımızda sevgililer günü hediyesi tavsiyeleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler