Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

Hediye seçimi yapmak bir sanattır. Sebebi ne olursa olsun hediye almak veya vermek insanı mutlu eder. Üstelik hediye almak için çok bütçe ayırmanıza gerek yoktur. İçinizden gelen herhangi bir parçanızı vermeniz bile sevdiğiniz insanları mutlu edebilir. Bunun dışında özel günler diye bir kalıp vardır ki o günü hediyesiz geçirmek bazen insanlara kötü hissettirebilir.

Büyük hediyelere gerek yok. Hatırlanmak bile güzel. Doğduğumuz gün bizim için özel bir gündür mesela. Müthiş bir olay değil mi dünyaya gelmek? O günü çevrendeki insanlar hatırlasın isteriz. Seni tanıyan insanlar, senin seveceğin küçük sürprizler yapsın diye içimizden geçiririz. Annelerimiz, babalarımız bizim için keza önemlidir. Onlara olan sevgimiz tek bir güne indirgenemez ama madem böyle bir gün var ve hatırlanmak istiyorlar, yine bütçemize uygun alacağımız hediyeler onları mutlu edebilir. Öğretmenlerimiz bizi yetiştiren insanlardır. Çocukluk anılarımızda mutlaka yer edinirler. Onların hatırlanması da önemlidir. Bu örnekler çoğaltılabilir. Sen hediye almak istiyorsan ve telaş yapıyorsan yapma! Hediye işini Woohoobox çözer. Hadi tık tık ☺

 

En iyi Baba Yastığı

Herkesin babası en iyi babadır. Benim babam senin babanı döver lafı da oradan geldi muhtemelen. Babanıza sonsuz sevginizi göstermek istiyorsanız, size güven veren, arkanızda her daim bir yastık gibi duran özel tasarım yastık almak güzel bir fikir olabilir.

Hediye seçimi

 

Be Happy Klasik Kitaplar Yastık

Her zaman başkalarına hediye almak zorunda değilsin. Tam bir kitap kurduyum ve evimde küçük bir kütüphanem bile var diyorsan, kitap okurken rahat etmek istiyorsan, köşene tatlılık katacak klasik kitap yastığı ile kendini mutlu edebilirsin.

Hediye seçimi

 

En İyi Arkadaş Yastığı

Arkadaşlar önemlidir. Kimi zaman kardeş gibidir. Seninle gülüp seninle ağlayan, sadece iyi gününde değil kötü gününde daha çok yanında olan ve nadir bulunan arkadaşına başını rahatça koyması için özel tasarlanan “en iyi arkadaş yastığı” anlamlı bir hediye olabilir.

Hediye seçimi

 

En İyi Anne Yastığı

Kıymetli annelerimiz, çiçeklerin en güzeli, çiçek şeklindeki yastıkla mutlu olabilen eşsiz varlıklarımız, sana hediyelerin en güzelini buldum.

Hediye seçimi

 

Dilek Şişesi

Sevdiğin insana karşı duygularını ifade etmekte zorlanıyor olabilirsin. İster özel bir günde ister içinden geldiği bir günde, içinde duygularını ifade eden dilek şişeleriyle ona açılabilirsin.

Hediye seçimi

 

Panda BFF Çift Kolye

Arkadaşınla bir elmanın iki yarısı gibi olduğunu düşünüyorsan Pandalı Best Friend Kolye tam ikinize göre.

Hediye seçimi

 

Hediye seçimi Rübik Küp Kupa

Hediye alacağın kişi değişik biriyse ve değişik hediyelerden hoşlanıyorsa, Rübik Küp Kupa ile çok eğlenebilir.

Hediye seçimi

 

Tüm Kadehler Sana Hediyesi

Değişikliği sevdim devam et Woohoobox dediğini duyar gibiyim. Eminiz ki bu kadehi daha önce görmedin. Unicornlu kadeh, alacağın hediyeler içerisinde en değişik olanı diye düşünüyoruz.

Hediye seçimi

 

Hediye seçimi Telefon Tutacağı

Yeni nesil arasında popülerleşen telefon tutacakları değişik olabilir. Özellikle hediye alacağın kişi fotoğraf çekmeyi çok seviyorsa telefon tutacağı hoşuna gidebilir.

Hediye seçimi

 

Rengarenk Bere Hediyesi

Kış aylarının olmazsa olmazı bereyi herkes sever. Woohoobox, çeşit çeşit bereleriyle en güzel hediyeleri sana sunuyor. Aman kafanız üşümesin.

Hediye seçimi

 

Starbucks Kapaklı Kupa

Hediye alacağın kişi bir gün bile kahvesiz yapamıyorsa, ona çok seveceği ve yanından ayırmayacağı Starbucks Pipetli Kupa alabilirsin.

Hediye seçimi

 

Ananas Kulaklık

Müzik dinlemek zevk meselesidir ve muhtemelen hediye alacağın kişinin de belli başlı müzik zevki vardır. Ona anlamlı bir hediye vermek istiyorsan Ananaslı Kulaklık iyi bir fikir.

Hediye seçimi

 

Fake Piercing

İster kendine ister arkadaşına rengarenk piercinglerden alabilirsin. Hediye olarak hiç fena sayılmaz.

Hediye seçimi

 

Basketbol Topu Çelik Kolye

Basketbol tutkunu biri için bu hediye mükemmel görünüyor. Renk seçenekleriyle Basketbol Topu Çelik Kolye Woohoobox’ta seni bekliyor.

Hediye seçimi

Bir önceki yazımızda Harry Potter ürünleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

 

1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler