Hediye için Doğru Adres: Woohoobox

Hediye hayatımızda olmazsa olmaz kavramlardan biridir. Aksini iddia edemeyiz çünkü her insan hayatında en az bir kere hediye almıştır veya vermiştir. Hediyelik eşyalar bazen bir ihtiyaç bazen de bir anı niteliğindedir. Hatıra olarak kalan, yıllar sonra çekmeceden çıktığında insanın yüzünde küçük bir tebessüm bırakan tatlı hediyelik eşyalara kim hayır diyebilir ki? Peki sen en son kime hediye aldın?

Sevdiklerinize hediye almak güzeldir. Sadece özel günlerde değil içinden geldiği her an hediye almalı insan. Özellikle özel günleri hediyesiz geçirmemek gerekir. Çam sakızı çoban armağanı dediğimiz hediyelik eşyalar insanın içini büyük bir mutlulukla kaplayabilir.

Türkiye’de kafamızı çevirdiğimiz her yerde hediyelik eşya satan dükkanlar bulmak mümkün. Boncuklu çantalar, seramikler, magnetler, bileklikler… Günümüzde ise sadece sokaklarda değil online alışveriş siteleri de hediyelik eşyaları düşünüyor. Mesela Woohoobox. En özel anlar için en güzel hediyeleri senin için düşündü. Unutma, Woohoobox hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz. En küçük hediyelik eşyayı bile.

İyi ki Doğdun Hediyeleri!

sürpriz kutu

Özel günlerin başını çeken doğum günlerimiz çok hassas günlerdir. O özel günlerde hissettiğimiz duygular çok farklıdır. Hatırlanmak isteriz. Doğduğumuz günü, değer verdiğimiz herkes kutlasın isteriz. E tabi böyle özel bir günde de hediye almadan olmaz. Woohoobox bu tip durumlar için kişiye özel kupalardan tutun, özel baskı tişörtlere, anahtarlıktan dilek şişesine kadar en küçük hediyelik eşyaları senin için düşündü. Yeter ki sen iste!

sürpriz kutu

Aferin Pekiyi Hediyeleri!

karne sürpriz kutu

Minik kurtlar karne heyecanıyla okullardan çıkıp koşarak evlere gelirler. Aman güzel anneler babalar, üzmeyin yaramazları. Karnesi nasıl olursa olsun güzel bir hediyeyle kutlayalım bir sınıfın daha bitişini. Günümüz hediyeleri çok farklı olsa da klasikleşen karne hediyelerini unutmamak gerek. Çizgi film kahramanlarının baskılı çantaları çoğu çocuğu mutlu edebilir. Kalem seti, Termoslar, Masaüstü kalem kutuları… Yaz tatilini eğitici bir şekilde geçirmesi için satranç seti de ideal hediyelik eşyalardan olabilir. Tatilde yaptıklarını yazması için günlük olarak kullanabileceği eğlenceli bir ajanda da fena bir hediye sayılmaz.

sürpriz kutu

Annecim Babacım… Hediyeleri

anneye sürpriz kutu

Anne babanıza aldığınız ilk hediyeyi hatırlıyor musunuz? Okul kermeslerinden alınan yüzükler, kolyeler, küpeler, cüzdan veya kravatlar… Küçük ve anlamlı hediyelik eşyalar o minik ellerden ne güzel ulaşırdı ailelerimize değil mi? Artık kimimiz okullu değiliz ya da kermesler çok fazla çevremizde yok. O zaman sorun da yok. Çünkü Woohoobox var. Woohoobox’ta ne ararsan var. Aileni en iyi sen tanırsın. Ona en çok neyin yakışacağını, neyi sevdiğini en iyi sen bilirsin. Hangi hediyelik eşyayı seçeceğini de en iyi Woohoobox bilir!

babaya sürpriz kutu

Aşkıbiyotik! Sevgilinize Hediyeler

Sevgililer gününü atlamak olmaz. O her şeyin en iyisine layıktır. Kalbimizi açtığımız kişiyi mutlu etmenin yolu Woohoobox’tan geçer. O halde koşun en güzel hediyelik eşyalara. Ona her dilde seni seviyorum demek istiyorsan, aynı bereden ikinizde de olsun istiyorsan, mesajlaşırken telefonu elinden düşürmesin diye telefon tutacağı almak istiyorsan, yıl dönümünüzde özel tasarım kadehlerden şarap içmek istiyorsan, ikinizin şarkısını senin aldığın kulaklıktan dinlesin istiyorsan aradığın hediyelik eşyalar Woohoobox’ta!

sevgiliye kutu

Güle Güle Oturun! Demek İçin Birebir Hediyeler

 

Ev oturmalarına eli boş gidilmez. Gelenekselleşen borcam hediyelerinden sıkıldıysan, minimal hediyelik ev eşyalar arıyorsan doğruca Woohoobox’a. Çiçeği burnunda evli çiftlere, yeni bir eve taşınan arkadaşın ilk ziyaret her zaman önemlidir. Hep deriz âdettendir diye. Adetleri bir kenara bırakıp sıra dışı hediyelik ev eşyalardan almaya ne dersin? Woohoobox’ta öyle düşündü. Senin için birbirinden farklı hediyelik ev eşyaları tasarladı. Sana da hediyeyi satın alması kaldı. Durma Woohoobox’la! Bu hediyeyi istiyorum dediğiniz tüm hediyelik eşyalar Woohoobox’ta!

güle güle oturun sürpriz kutu

Bir önceki yazımızda birbirinden farklı çakmak modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler