Hangi Eşyalarınıza Sticker Bomb Yapabilirsiniz?

Kişiliğinizin parlamasına izin vermek için eşyalarınızı kişiselleştirmek ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey çıkartma bombalama sanatını benimsemek! Özel bir vinil çıkartma tabakasıyla dizüstü bilgisayarınız, bagajınız ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm eşyalarınızı kendinize ait hale getirebilirsiniz. Woohoobox’un yardımıyla bu çok kolay.

Başlamanıza yardımcı olmak için, işte tüm eşyalarınızı nasıl etiket bombalayacağınıza dair bilgilendirici bir kılavuzu sizin için hazırladık!

STİCKER BOMB NEDİR?

Sticker Bomb, eşyalarınızı süslemek için vinil çıkartmaların veya çarşafların kullanılmasıdır. Hidro şişeler, elektronik cihazlar ve hatta arabanız dahil olmak üzere akla gelebilecek hemen hemen her şeye etiket bombası yapabilirsiniz.

Yüzeyinde en azından küçük bir çıkartma parçası olduğunda hemen hemen her şey daha iyi görünür. Gerçekten cüretkarsanız, seçtiğiniz vinillerle tüm yüzeyi bile kaplayabilirsiniz.

Mükemmel stickerlar bulmak söz konusu olduğunda, dilerseniz önceden hazırlanmış olanlarla gidebilirsiniz. Ama asıl eğlenceli olan kendi tasarımınızı yapmak. Özel vinil çıkartma bomba sayfaları yaparak, eşyalarınıza başka hiçbir yerde bulunamayacak kişisel bir dokunuş verirsiniz.

STİCKER BOMB YAPABİLECEĞİNİZ EŞYALAR

Sadece odaya bir göz atın ve bomba çıkartmak için sonsuz şeyler göreceksiniz. Özel çıkartmalarla yükseltmek için en popüler öğelere bir göz atın.

Dizüstü bilgisayarlar

Dizüstü bilgisayarlar etraftaki en heyecan verici kasalara sahip değil. Genellikle siyah plastik veya gri metal malzemelerden yapılmışlardır, sadece özel bir çıkartma bombası dizüstü bilgisayar cildi için yalvarıyorlar . Sadece dizüstü bilgisayar modelinize uyan bir çıkartma bulmanız ve ardından onu sanatsal yeteneğinizle aşılamanız gerekiyor.

Oyun Konsolları

Oyun konsolları, eşit derecede sıkıcı bir varsayılan görünüme sahip olma eğilimindedir. Ve dış görünümlerin çoğunda abartılı tasarımlar var ya da sizin tarzınıza uygun değil.

Neyse ki, tüm oyun sistemleriniz için özel stickerlar tasarlayarak kendi yolunuza gidebilirsiniz . Ancak bununla kalmayın – kulaklıklarınız, kontrol cihazlarınız ve diğer donanım aksesuarlarınız için de çıkartmalar yapın.

Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Akıllı telefonunuz tüm maceralarınızda size eşlik eder, ancak tasarımını yapar.

STICKER BOMB

Cep telefonunuz ya da ttabletiniz kişiliğine uygun mu? Değilse, cep telefonları için bir çıkartma bombası ile tarz vermeniz gerekir . Bu şekilde, her çektiğinizde her zaman bir gülümsemeye ilham verir.

Bir iPad’iniz, Nook’unuz veya benzeri bir cihazınız varsa, tabletler için çıkartma bombası çıkartmaları ile eğlenceye de katılın . Kasalarını anında parlattıkları için, hayatınızdaki tüm cihazlar için özel bir vinil yapmak için zaman ayırdığınıza pişman olmayacaksınız.

Kaykaylar ve Hoverboard’lar

Dışarı çıkmak sizin için daha zorsa, o zaman belki de elektrikli kaykayınızı ve uçan kaykaylarınızı kişiselleştirmek istersiniz. İle özel kaykay derileri taraftan, bir anda kendi görünümünü yükseltebilirsiniz. O zaman, şeytani numaralarınız yetmezmiş gibi, kalabalığın arasından sıyrılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bardaklar, Hidro Şişeler ve Soğutucular

Bardaklarınız, hidro şişeleriniz ve soğutucularınız da, özellikle her sezon hizmet vermişlerse, bir güncelleme için yalvarıyorlar. Neyse ki, bir tasarım hayal ederek ve o sipariş düğmesine tıklayarak seyahat kupaları için bir vinil çıkartma bombasıyla onları kolayca patlatabilirsiniz .

Valizlerimiz

valiz sticker bomb

Tüm seyahatlerinizi planlamaya başladığınızda, çantalarınızı bir daha asla bagaj denizinde kaybetmemeye söz verin. Bunu , dış yüzey boyunca bagaj için özel etiketli bomba çıkartmaları takarak yapabilirsiniz . Bununla, çantalarınızı bir bakışta kolayca bulabilir ve hızla tekrar yola koyulabilirsiniz.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI VE DİĞER HER ŞEYİ BOMBALAMA NASIL YAPILIR

Dizüstü bilgisayarınıza veya başka herhangi bir öğeye etiket bombası atmaya hazırsanız, işi doğru yapmak için bu adımları uygulamanız yeterlidir.

1. Stickerlarınızı Ayarlayın

Woohoobox.com diledğiniz stickarı temin edin ve yapıştırmak istediğiniz yüzeyi belirleyin ve ölçülerini hesaplayın.

2. Öğenizin Yüzeyini Temizleyin

Kısa bir süre sonra çıkartma bomba stickerlarınız kargoyla adresinize teslim edilecek. Yaptıklarında, çıkartmalarınızı yapıştırmadan önce öğenizin yüzeyini temizlemek isteyeceksiniz. Yüzeye zarar vermemek için cihazınızın temizleme talimatlarını izleyin.

3. Özel Çıkartmanıza Bakın ve Uygulayın

Tasarım ve kalitenin beklentilerinizi karşıladığından emin olmak için özel vinil çıkartma bombalarınızı dikkatlice inceleyin. Her şey yolundaysa, kağıt desteğini soymaya devam edin. Kağıdı çekerken çıkartmayı uzatmamaya dikkat edin.

4. Pürüzsüzleştirmek için Ortadan Bastırın

Yapmanız gereken tek şey, parmaklarınızı ortasından dışa doğru ovalayarak çıkartmayı düzeltmeniz. Çıkartmanız en iyi şekilde görünene kadar çalışmaya devam edin.

Bu adımları izleyerek dizüstü bilgisayarınıza (ve diğer tüm eşyalarınıza) kolayca etiket bombası yapıştırabilirsiniz.

KENDİ ETİKET BOMBALARINIZI TASARLAMAK İÇİN İPUÇLARI

Ultra sevimli çıkartma bombası çıkartmaları oluşturmaya başlamak için her zaman tamamen ilham almış hissetmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, size hitap eden görselleri bulmak için mevcut tasarım koleksiyonumuza göz atın.

Hızlı ve kolay çıkartma tasarımları için telefonunuzdan veya kameranızdan kendi resimlerinizi yüklemeniz de mümkündür. Çıkıntıyı aramak için tasarım alanının kenarını izlediğinizden emin olun, böylece tüm görüntünüzü resme dahil edersiniz.

Bu ipuçlarını takip ederek, dünyaya göstermekten gurur duyacağınız kişiselleştirilmiş çıkartma bombaları oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz!

İlgili Yazılar:

Tüm Sticker İçerikleri

Laptop Stickerları Hakkında

Laptop Stickerları Nasıl Yapılır?

Sticker Bomb Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler