Doğru Kırtasiye Alışverişi

Büyük küçük fark etmeksizin pek çok kimse kırtasiye alışverişi yapmaya bayılır. Renkli kalemler, birbirinden farklı tasarımdaki defterler arasında kendini kaybetmeyen pek az kimseye rastlanır. Üstelik kırtasiye malzemeleri yalnızca okul ihtiyacı olmamakta aynı zamanda iş dünyasının da vazgeçilmez ofis malzemeleri arasında yer almaktadır. Ders dinlerken bilgileri kayıt edebilmek için, iş toplantılarında belli notları alabilmek için belli başlı kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyarız. Üstelik bu ihtiyaçlar süresiz olarak temin etmemiz gereken ve her zaman yardımcımız olacak nitelikte ürünlerdir.

Kırtasiye malzemeleri özellikle de kalem ve defter denildiğinde ilk akla gelenler; düz renklere sahip herhangi bir özgün tasarıma sahip olmayan ve tamamen birbirinin aynı türdeki kırtasiye ürünleridir. Ancak Woohoobox tüm algıları yıkarak sizi kendine hayran bırakacak birçok kırtasiye ürünleri tasarlamıştır. Çantasından kalemine, silgisinden stickerına, defterinden matarasına kadar ihtiyacınız olan her türlü kırtasiye ürünü Woohooshop ayrıcalığı ile beğenilerinize sunuluyor. Hatta öyle ki okul eşyaları alışverişinde Woohoobox bir ayrıcalık ve bir marka niteliği yansıtıyor. Woohoobox ‘ta pek çok ürün grubu bulunuyor. Her bir ürün kendine özgü şık tasarımı ile alıcılarını bekliyor.

Kırtasiye Malzemeleri

woohoobox emoji silgi

Kırtasiye malzemeleri arasında en çok kullanılan ürünlerin başında her zaman defterler, kalem ve silgiler yer alır. Sürekli olarak kullanıma bağlı olarak hızlı tükenen bu ürünler okul ihtiyaç listelerinin başında yer alır. Woohoobox tüm bunları bilerek sizler için tasarladığı olağanın dışında, çarpıcı ve dikkat çekici kırtasiye ürünlerini beğenilerinize sundu. Standartlarının dışına çıkmayı seven ve iç dünyasındaki renkliliği, hareketliliği kullandığı ürünlere de yansıtmayı tercih edenler için renkli kırtasiye ürünlerini Woohobox ‘ta bulmak mümkün. Havuç şekilli silgi arayanların tercihi de Woohoobox, unicorn desenli kalemlik ya da renk renk defter modelleri arayanların da. Kaligrafi sanatı icra edenler de ilk uğrak yer olarak Woohooshop ‘u tercih ediyor. Kısacası Woohoobox ‘ta hem en çok aranan ürünlere hem de bulmakta zorluk çekeceğiniz bütün kırtasiye malzemelerine tek bir noktadan ulaşabileceksiniz.

Kalemler

woohoobox kalem modelleri

Ve en önemli kırtasiye malzemelerinde her zaman liste başı olan kalemler! İster bir not almak için kullanın isterseniz sanatınızı icra ederken çizim yardımcınız olarak. Her durumda ve fırsatta elimiz hep kalemlere koşar. Renkli yazı yazmayı sevenlerin ilk tercihi yıllardır Stabilo kalemlerden yana. Ama büyük ve gösterişli yazmayı sevdiği kadar renkliliğe de önem verenler için Sharpie kalemlerini unutmamak gerek. Ben hem yazar hem silerim ve siyahtan asla vazgeçmem diyenler için ise Tombow modeller her zaman kalbin baş köşesinde. Tüm bunlar bir yana ben şekilli ve farklı modellerde jel kalemler tutkunuyum diyenlerin de ilk uğradığı yer kesinlikle Woohoobox. Çünkü Woohoobox ‘ta aradığınız her şeyin yanı sıra aklınıza dahi gelmeyecek çeşitlilikte ürün grubu bulunur. Ders notları için uçlu kalem kullananlar da ilk Woohoobox ‘a uğrar, iş dünyasının en büyük yardımcısı olan tükenmez kalemler de ilk Woohobox ‘ta aranır. Hatta öyle ki bir şeyler karalamayı ancak bu karalamalarla sanat ortaya koymayı sevenler için birçok çizim kalemleri de Woohooshop ‘ta beğenilere sunulur. Sizler için birkaç kalem seti modelimiz şu şekilde;

woohoobox defter modelleri

Kalemlerden sonra tahtın baş köşesinde defter ürünlerini görürüz. Kalemleri kullanabilmek için en büyük yardımcı olan, notlarımızı tuttuğumuz, sakladığımız, uzun süreler yanımızda taşıyabileceğimiz defterler için Woohoobox hem yenilikçi hem de çarpıcı modeller ortaya koymayı başardı. Tercihinize ya da ihtiyacınıza göre kareli defter ya da spiralli defter seçebilirsiniz. Hem tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hem de tasarım tutkunları için harika modeller rengarenk defterler oraya koydu. Bir planlayıcı defter olmadan kendini işlerine hazır hissetmeyenler için renkli, göz alıcı ve standart dışı modeller mevcut. Ama tüm bunların yanında farklı iç yapısına sahip ve aynı zamanda çarpıcı ürünleri de tercih etmeyi sevenler için örneğin; kelime defteri olmadan ben dil öğrenemem diyenler için; Woohoobox her zaman ilk tercih. Planlayıcı defterlerin gözdesi olan ya da çizimler için oldukça yardımcı olan noktalı defter ürünlerini de unutmamak gerek. Ve evet, Woohoobox ‘ta noktalı defterden not defteri modellerine kadar her ürünü tek tık altında bulabilirsiniz. En güzel hediyelikler arasında yer alan ajanda defteri de unutulmamalı. Kendinize ya da sevdiklerinize almak istediğiniz tüm kırtasiye malzemeleri için Woohoobox en büyük yardımcınız…

Kalemlik

woohobox şeffaf organizer kalemlik

Güzel bir hediyelik arıyorum ancak herkesinkinden farklı olsun, daha önce düşünülmemiş olsun ve oldukça işe yarar bir şey olsun diyenleri hemen Woohoobox ‘a davet ediyoruz. Eminiz ki, daha öncesinde böylesine kullanışlı ve hoş tasarımlı kalem kutusu görmemişsinizdir. Mesela düz ve yassı kalemlikler yerine siz hiç dikey kalemlik gördünüz mü? Ya da şeffaf ama şeffaf olduğu kadar küçük ve özel tasarım parçaları taşıyan şeffaf organizer kalemlik modelleri? Organizer kalemlik nedir diyenler için sizi hemen Woohooshop ‘a çağırıyoruz. İçinde hem kalem hem de defter taşıyabileceğiniz bir organizer kalemlik olabileceğini biliyor muydunuz? Woohoobox her üründe olduğu gibi kalemlik grubunda da sınırların dışına çıkmayı başarıyor. İster son yılların modası olan şeffaf kalemlik tercih edin isterseniz renkli ve desenli organizer kalemlikler ancak her zaman ilk tercihiniz yaratıcılıktan yana yani Woohoobox ‘tan olmalı.

Sticker

woohoobox laptop sticker

Kırtasiye malzemelerim ne kadar renkli olursa olsun ben onları süslemelere doyamam diyenler için bu harika sticker modellerine bir göz atmalı. Bu etiketl ürünlerini sadece defter ya da kalemliklerinizi süsleyebileceğiniz değil aynı zamanda laptop sticker olarak da kullanabilirsiniz. Woohoobox sticker tutkunları için yüzlerce farklı tarz ve şekilde sticker modelleri tasarladı. Sevdiğiniz bir sanatçının mesela Billie Eilish ‘in ya da  flamingo deseni aşığı arkadaşınız için birçok sticker çeşidi bulabileceğiniz gibi dizi sticker modelleri için de Woohoobox ‘a koşabilirsiniz.

2 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler