Dizüstü Bilgisayarda Stickerlar Nasıl Düzenlenir?

Dizüstü bilgisayarınız muhtemelen sizin bir uzantınız gibi geliyor, bu yüzden kişiselleştirmeniz oldukça normal! Düz dizüstü bilgisayarınıza tamamen benzersiz bir tarz kazandırabilecek tonlarca eğlenceli sticker var. Çıkartmaları düzenlemenin doğru ya da yanlış bir yolu olmasa da yapışmalarına yardımcı olmak için yapabileceğiniz şeyler var. Herhangi bir düzenlemede çıkartma seçmek ve uygulamak için bazı pratik önerilerimiz var, okumaya devam edin.

Dizüstü bilgisayar kasasını ovma alkolüyle temizleyin.

Yağ ve kir birikebilir ve çıkartmalarınızın yapışmasını zorlaştırabilir. Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen dizüstü bilgisayarınızı ihtiyaç duyduğu sıklıkta temizlemezsiniz. Çıkartmalarınızın takılı kalmasına yardımcı olmak için, bir bezi ovalama alkolüne batırın ve dizüstü bilgisayarınızın çıkartmaları yapıştıracağınız dış kısmına sürün. 

  • Dizüstü bilgisayarınızda yapışkan yapışkan varsa, bezinizle biraz daha sert ovalamanız veya yapışkan ve yapışkan bir ürün denemeniz gerekebilir.

Dizüstü bilgisayar kasasını ovma alkolüyle temizleyin.

İlgi alanlarınızı gösteren çıkartmalar seçin.

İlgi alanlarınızı gösteren çıkartmalar seçin.

En sevdiğiniz hobilerin, destinasyonların, grupların veya sanat eserlerinin laptop stickerlarını toplayın. En sevdiğiniz işletmeler veya şirketler muhtemelen dizüstü bilgisayarınızda harika görünecek çıkartmalar satıyor! İşletmeleri tanıtmayı sevmiyorsanız, alıntılar, sanat, yemek, popüler karakterler, popüler kültür veya bulunduğunuz yerler aracılığıyla benzersiz kişiliğinizi gösteren çıkartmalar bulun. 

  • Örneğin, favori bir alıntıya sahip bir çıkartmanız, gördüğünüz gruplardan çıkartmalarınız veya takip ettiğiniz takımlardan çıkartmalarınız olabilir.
  • Pek çok insan nereli olduklarını göstermek için dizüstü bilgisayarlarına bir çıkartma yapıştırır.

Bir renk teması kurman faydalı olabilir!

Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin Adım 3 başlıklı resim

Estetik açıdan hoş bir dizüstü bilgisayar için birlikte iyi çalışan renkleri seçin. Çıkartmaları rastgele yapıştırmaya başlamak tamamen iyidir, ancak dizüstü bilgisayarınız kaotik veya dağınık görünebilir. Dengeli bir görünüm için uyumlu tonlarda çıkartmalar seçin. 

  • Örneğin, siyah beyaz çıkartmaları yapıştırmak isteyebilirsiniz, ancak gerçekten göze çarpmaları için birkaç yeşil çıkartma ekleyin.
  • Renklerle iyi eğlenceler! Çıkartmaları tek renkte kullanabilirsiniz, böylece gerçekten göze çarpar. Örneğin, parlak sarı, uçuk sarı ve neon sarı etiketler alın.

Stickerları boyuta göre gruplandırın

Adım 4 Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin başlıklı resim

 

Beğendiğiniz bir dengeyi bulmak için çıkartmaları konumlandırarak oynayın. Farklı boyutlarda çıkartmalarınız varsa bu gerçekten önemlidir. Dengeli bir estetik oluşturmak için çıkartmaları açmadan önce kasanın her iki yanına birkaç büyük çıkartma yerleştirin. Bunlar arka planı oluşturur. Ardından, boşluğu doldurmak için etraflarına daha küçük çıkartmalar yerleştirin. Düzenlemeden memnun kaldığınızda, çıkartmaların arkalarını soyun ve uygulayın.

Çıkartmaları şekle göre düzenleyin

Adım 5 Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin başlıklı resim

Üstüne yapıştırarak benzersiz şekilleri gösterin. Harika şekillere sahip çıkartmalarınız var mı? Onları kalabalıklaştırmayın veya çıkartmaları üst üste bindirmeyin; ayırt edici şekli görmek istersiniz. Benzersiz şekli ilk önce koymak yerine, en üstte ve gerçekten görünür olacak şekilde en son yapıştırın.

  • Havalı altıgen şekilli çıkartmalarınız varsa, onları petek deseninde düzenlemeyi deneyin. Bu şekilde üst üste binmezler ve eğlenceli şekli net bir şekilde görebilirsiniz.

Tam kapsama alanı istiyorsanız dizüstü bilgisayarınızı etiketleyin

Adım 6 Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin başlıklı resim

 

Üst üste binebilmeniz için çok sayıda çıkartma alın.Sticker bomb eğlencelidir! Sadece çok sayıda çıkartmaya ihtiyacınız var – büyük paketleri çevrimiçi olarak veya yenilik mağazalarından satın alabilirsiniz. Dizüstü bilgisayara hangi çıkartmaları koymak istediğinizi seçmek için pakete bakın. Ardından, üst üste gelecek şekilde yerleştirme alıştırması yapın. Gerçekten sergilemek istediğiniz çıkartmaları en sona koyun, böylece kaplanmazlar.

  • Bombalanmış çıkartma kutunuzun cilalı görünmesini sağlamak için bir maket bıçağı alın ve dışarı fırlayan çıkartmaları kesmek için kutunun kenarları boyunca dikkatlice dilimleyin.

Tırnak içeren çıkartma sayısını sınırlayın.

Adım 7 Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin başlıklı resim

Alıntı içeren birkaç stickera sahip olmak tamamen iyidir sadece aşırıya kaçmayın. Çok fazla alıntı okumak zordur ve dizüstü bilgisayarınızın kalabalık görünmesine neden olabilir. Aynı şey sloganlı veya tek kelimeli çıkartmalar için de geçerlidir.

Özel dekorasyon için dizüstü bilgisayarın içine çıkartmalar yerleştirin.

Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin Adım 8 başlıklı resim

Stickerlar gerçekten kişisel olabilir! Dizüstü bilgisayarınızı herkese açık bir şekilde kurduğunuzda, çıkartma seçiminizi yabancılara açıklamak istemeyebilirsiniz. Biraz daha fazla mahremiyet istiyorsanız, bunları yerleşik fare altlığınızın yan taraflarındaki düz yüzeylere yapıştırmanız yeterlidir. 

  • Bu, satın aldığınızda dizüstü bilgisayarınızda bulunan çıkartmaları kapatmanın harika bir yoludur.

Çıkışları veya havalandırma deliklerini çıkartmalarla kapatmaktan kaçının.

Adım 9 Bir Dizüstü Bilgisayarda Çıkartmaları Yerleştirin başlıklı resim

 

Dizüstü bilgisayarınızı örterek kendinizi kaptırmak kolaydır, ama yapmayın! Çıkışları ve havalandırma deliklerini kapatırsanız dizüstü bilgisayarınız aşırı ısınabilir ve çalışmayı durdurabilir. Bu, dizüstü bilgisayarın düz kasasına kalın çıkartma katmanları uygularsanız bile olabilir, çünkü çıkartmalar yalıtkan görevi görür. 

  • Çok fazla çıkartma yapıştırdığınızdan emin değil misiniz? Şüphe duyduğunuzda, çıkartma yapıştırmayı bırakın ve dizüstü bilgisayarınızın nasıl çalıştığına dikkat edin. Sorun olmazsa, birkaç çıkartma daha ekleyin.

Sticker mı satın almak istiyorsunuz?Woohoobox tüm zevk ve türlere göre yüzlerce sticker modeli sunuyor!

Tüm sticker modellerine buradaki linkten göz atabilirsiniz.

Eğer laptop stickerınız için sticker arıyorsanız dizüstü bilgisayar sticker kategorisine göz atabilirsiniz.

Yorumlarınızı ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşmayı Unutmayın!

İlgili İçerikler:

Kendi Tasarladığınız Laptop Sticker Bomb Nasıl Yapılır?

Araba Konsoluna Sticker Bomb Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler