Dizüstü Bilgisayar Stickerları Hakkında 5 Gerçek

Yapıştırıcı içermeyen stickerları kullanmanın sayısız yolu vardır. Bunlardan biri onları dizüstü bilgisayar çıkartmaları olarak kullanmaktır.

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları kullanmanın faydaları nelerdir ve bunları neden kullanmalıyım? En büyük faydalarından bazılarını aşağıda listeledik.

1. Dizüstü bilgisayarınızı yenilemenin ve kişiselleştirmenin kolay bir yolu

Çoğu zaman insanlar dizüstü bilgisayarlarını kişiselleştirilmiş ve benzersiz kılmak için bu dizüstü bilgisayar sticker-etiketlerini kullanır. Çıkartmanın tasarımı kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtır. Yapıştırıcı içermeyen dizüstü bilgisayar etiketleri çıkarıldığında herhangi bir kalıntı bırakmadığından, arada bir etiketi değiştirerek dizüstü bilgisayarınızı yenilemek de oldukça kolaydır.

2. Marka kimliğinizi ifade etmenin yolu

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları, marka kimliğinizi cihazınızın tek bir görünümüyle yansıtmanın çok popüler bir yoludur.Dizüstü bilgisayarınızda çalışırken sizin adınıza konuşurlar. Ayrıca işinizi tanıtmak ve yeni insanları büyülemek için uygun bir yol sağlarlar. Şirket logosu, adı ve sloganı olan dizüstü bilgisayar etiketi de çalışanlarınız ve müşterileriniz için güzel bir hediyedir.

3. Özel tasarımlar

Laptop stickerları , kendi fotoğrafınız, şirket logonuz, tuttuğunuz spor takımının logosu vs.’den yapılmış bir çıkartmaya sahip olabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Olanaklar pratikte sınırsızdır.Ayrıca kişiliğinizi, fikirlerinizi veya mesleğinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Örneğin, serbest çalışan bir yazar, dizüstü bilgisayar etiketi olarak kalem ve kağıdı seçebilir.

4. Yeniden kullanılabilir ve çıkarılabilir

Dizüstü bilgisayar çıkartmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woohoobox stickerlar çıkarıldığında geride herhangi bir kalıntı bırakmayan silikon bazlı düşük yapışkanlığa sahiptir. Bu, dizüstü bilgisayarınıza zarar vermeden çıkartmayı istediğiniz zaman kaldırabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca mevcut çıkartmayı kolayca yenisiyle değiştirebilir ve aynı çıkartmayı daha sonra yeniden kullanabilirsiniz.

5. Koruma

Dizüstü bilgisayar stickerları, dizüstü bilgisayarın üst kısmının tamamını kaplayarak çizilmeleri ve diğer hasarları önleyebilir. Dizüstü bilgisayarlar onları taşımak için yapılmıştır ve bu nedenle zamanla iz, çizik vb. alma eğilimindedirler. Hasarlı dizüstü bilgisayar etiketini değiştirmek, dizüstü bilgisayarı tamir etmekten çok daha kolaydır.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Sticker Bomb Nedir ve Nasıl Yapılır?

Laptop Stickerları Nasıl Yapılır?

7 Farklı Laptop Sticker Modeli

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler