Bullet Journal(Noktalı Defter)Harry Potter Karakter ve Obje Çizimleri

Noktalı defterinizde bir Harry Potter teması kullanacaksanız bu yazımızda tüm Harry Potter evrenine dair bir çok çizimimizi bulabilirsiniz.Altın Snitch’ten Hedwig’e kadar bir çok harika karakteri nasıl çizebilirsiniz adım adım görselleri mevcut.

Hadi bu eğlenceli çizimlere beraber göz atalım.

Harry Potter karakter Çizimleri

Harry Potter karakter Çizimleri

 

Favori bir Harry Potter karakteriniz var mı?Bizimki Hermione. Endişelenmeyin, bu ilham verici doodle çizimiyle hepsini çizmede bir usta olacaksınız!

Adım Adım Harry Potter Karakterleri

Adım Adım Harry Potter Karakterleri

 

Senin takım kaşkolun ne renk olurdu? Onunki Ravenclaw için mavi ve beyazdır, ancak bu öğreticide herhangi bir renk özelleştirmesini kullanabilirsiniz ve ayrıca baykuş için bir karalama, sihirli iksir ve basit bir uçan Quidditch topu içerir.

Harry Potter Figürleri Nasıl Çizilir?

 

Harry Potter Nasıl Çizilir?

 

Harry Potter Tarzı Yazı

Harry Potter Tarzı Yazı

 

Harry Potter tarzı yazı yazabilmek ABC, 123 kadar kolay! Artık bunu tüm Harry Potter yazı tipi alfabesiyle nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz!

Dobby Nasıl Çizilir?

Dobby Nasıl Çizilir?

 

Dobby özgür bir elf, değil mi? Elf Dobby ile ilgili bu öğretici görseli görene kadar bekleyin… sadece altı basit adımda kendi “özgür elfinizi” çizebilirsiniz.

Doodle Çizimi:Harry Potter

Harry Potter  Doodle Çizimi

 

Sen bir büyücüsün Harry! Bu size kendi Harry Potter’ınızı oldukça benzersiz bir şekilde çizmenin çok kolay bir yolunu öğretecek. Gözlükleri ve kafası kocaman ama gülümsemesi kocaman ve tıpkı ona benziyor! Ayrıca, adımları takip etmek çok kolay!

Sihirbaz Doodle Çizimi

Sihirbaz Doodle Çizimi

 

Altın Snitch Çizimi

Altın Snitch Çizimi

 

Altın Snitch’e nasıl bir yüz verdiğini ve onu sadece dört adımda nasıl bu kadar karmaşık bir şekilde çizmek oldukça eğlenceli.

 

Seçmen Şapka Çizimi

 

Seçmen Şapka Çizimi

 

İksir Şişesi Çizimi

 

İksir Şişesi Çizimi

 

Bu öğretici çizim görseli  çoğu noktalı defter yayılımına “slytherin” yapabilir! Süpürge, sihirli iksir ve Altın Snitch’in bu üç adımlı çizimini bu kadar basit ve kolay çizilebilmesi harika değil mi?Ayrıca, küçük oldukları için, Harry Potter temalı olsun ya da olmasın, herhangi bir forma sığdırılabilirler.

Hedwig Çizimi

Hedwig Çizimi

 

Hedwig veya herhangi bir baykuş çizmeyi öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki görselin tam size uyduğuna eminiz.Harry Potter evreni ile ilgili daha fazla noktalı defter çizim örneği görmek istiyorsanız buradaki linkten “Birbirinden Güzel Harry Potter Noktalı Defter(Bullet Journal) Çizim Örnekleri” yazımıza gidebilirsiniz.

Kendime Uygun Noktalı Defteri Nereden Temin Edebilirim?

Noktalı defter bir nevi ilham kaynağı yaratmalı.Bu noktada Woohobox’ın eğlenceli tasarımlarıyla noktalı defter seçenekleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.Spiralli veya sert kapaklı noktalı defterler ile dilediğiniz Harry Potter figürünü çizebilirsiniz.Kategorimize gitmek için buradaki linki takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler