Bayram Şekeri Tadında Ürünler

Kim bayram deyince mutlu olmaz ki? Bayram insana her zaman sevdiklerini, büyüklerini, geniş ailesini ve mutluluklarını anlatmaz mı? Bizce anlatır. Bayram hediyeleşmek, bol tatlı yemek, sürekli gezmek ve eğlenmek demektir. Peki, bayramdan daha güzel olan şey nedir? Elbette ki bayram alışverişi yapmak! Herkesin içini pır pır saran alışverişe bir de bayram telaşı eklenince tadından yenmez bir hal alıyor. Herkesin bayramda aldığı şeyler farklı olabilmekte. Ancak biz hazır okullar da yaklaşırken bayram ile birlikte okul kırtasiye ürünleri alışverişini de birleştirenlere sesleniyoruz. Bu kurban bayramı ile birlikte okullara da çok az kala herkes tek bir elden ihtiyaçlarını gidermekte ve uzun süredir almayı planladıkları eşyaların listesini şimdiden hazır etmeye başlamıştır.

Bayram alışverişi kadar önem taşıyan ve gelenekselleşen bir diğer nokta da bayram hediyesi alışverişleridir. Sevdiklerini mutlu etmekten mutluluk duyan kimseler için tasarladığımız birçok hediye modelleri arasından bir seçim yapmak oldukça zor olacaktır. Okullara çok az kaldı gençlere, okul döneminde bulunan öğrencilere ya da okula henüz başlayacak olan miniklere en ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerinden kalem ya da kalemlik alabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlarda ve şeker tadında ürünler için Woohooshop ‘u bir ziyaret etmelisiniz.
Bayramın yaz dönemine denk gelmesi ile birlikte bayram tatili yaz tatili ile birleştirilip uzunca ve sıcak iç açıcı bir soluklanma dönemi başlıyor. Bayramın yaklaşması ile birlikte herkesin aklında bayramda ne yapılır düşüncesi belirmektedir. Bizce bayramda en iyi yapılacak şey kesinlikle sevdikleriniz için hediyelik eşyalar bakmak olacaktır. Bayramlar temelinde mutluluğu ve birliği ifade etmektedir. Sizler de sevdiklerinizle birlikte mutlu olmak için onları mutlu edecek küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Woohoobox genç, çocuk ve yaşlı fark etmeksizin herkesin mutlu olacağı ürünleri sizlerin beğenilerini sunuyor. Herkese ve her zevke uygun ürünleri gelin birlikte inceleyelim ve hangisini alacağınıza birlikte karar verelim.

Sürpriz Kutular

Sürprizlere herkes bayılır. İçinden ne çıkacağı asla bilinmeyen ve her zaman mutluluk barındıran hediye kutusu sürprizleri hele de. Hazır bayram da yaklaşmışken sevdiklerinizi hem mutlu etmeye hem de sürpriz kutu hediyelerle şaşırtmaya ne dersiniz? Bizce harika bir fikir. Birbirinden farklı tasarımlarda ve kullanışlılıkta pek çok kırtasiye ürünlerinden sürpriz kutular hazırladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Bir göz atmanızda fayda var.

Sürpriz Kutular

Şeker Tasarımlı Kalemler

Mutluluğunu en derin yaşayan ve minicik şeylerle mutlu olan minikler için tam da bayram havasında şeker tasarımlı jel kalem harika bir hediyelik kalem olacaktır. Kullanım kolaylığının yanı sıra sevimli görünümü ile taze öğrencileri mutlu etmeniz oldukça kolay olacaktır. Malum okullar açılıyor ve eğitim dönemine ramak kalmışken onlara hem ihtiyaçlarını almak hem de aynı zamanda eğlendirip mutlu edecek bir hediye almak harika bir seçim olacaktır. Yalnızca okul dönemi çocukları için değil içindeki çocuğu hiç öldürmeyenler için de bu harika şeker tasarımlı jel kalemi satın alabilir ve güzel bir bayram hediyesi olarak takdim edebilirsiniz.

seker_tasarımlı_jel_kalem
seker_tasarımlı_jel_kalem

Tatlı Figürlü Squishy Kalemler

Bayram demek şeker demek, mutluluk demek, hediyeleşmek demek. Peki siz Woohoobox ‘ın şeker tadında tükenmez kalemlerini hiç gördünüz mü? Tam yemelik. İster okul döneminde olsun isterseniz de iş hayatınızda olsun bu harika Tatlı Figürler Squishy Tükenmez Kalem sizin en sevimli kırtasiye malzemeniz olacak. Hem çok sevimli hem de aşırı kullanışlı olan bu kalemlerden birkaç tane almalı ve sevdiğiniz tüm kimselere hediye etmelisiniz.

squishy kalemler
Squishy Kalemler

Yazın Alınabilecek En Mantıklı Hediye : Plaj Çantası

Yaz tatili denince herkesin aklına ilk deniz, kum, güneş üçlüsü gelir. Herkesin bayıldığı hiç bitmesin istediği yaz tatili dolu dolu yaşanınca tadından doyulmaz bir hal alır ve kışa adaptasyonda insanı biraz da zorlar. Ancak bunlara takılmak yerine bayramın tadını çıkarmak ve harçlıklarını biriktirmek ise en az yaz tatili kadar harika bir fikir değil mi? Hazır bayramın da gelip çatması ile uzun zamandır Woohoobox ‘tan almak istediğin o plaj çantası hala seni bekliyor. Üstelik bu plaj çantaları son dönemin en moda çizgilerini taşıyıp aynı zamanda da seni herkesten farklı kılacak. Yalnızca plajda değil tüm yaşamına kullanabileceğin bu çantayla kendine bir iyilik yap ve Woohoobox ‘tan en beğendiğin ürünleri al.

Woohoobox Plaj Çantaları
Woohoobox Plaj Çantaları
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler