Back To School Dönemine Hazır mısın!

Back to school dönemi geldi; tenefüse çıkmak, ip atlamak, ödev yapmak, şiir ezberlemek, öğretmenler gününü kutlamak, okul kermeslerini gezmek, sınıf başkanı seçilmek, forma giymek, forma giymek istememek, kopya çekmek, karne almak, takdir veya teşekkür almak, kar tatilinde okula gitmemek, beden dersinde maç yapmak, sözlüye kalkmak, laboratuvar dersine girmek… Gözlerinizin hafif nemlendiğini hissediyorum. İtiraf etmek gerekirse o yıllarda güzelliğini fark edemediğimiz okul heyecanını yaş ilerledikçe özlüyoruz. İnsana hayatının en güzel zamanlarını yaşatan, varlığında ağlayarak gittiğimiz, yokluğunda ise anılarla zihnimizde canlandırmaya çalıştığımız, ilk platoniğimizi orda gördüğümüz, en sevdiğimiz derse koşarak gittiğimiz yer olan okul başlı başına bir meslektir. Formlarda meslek bölümüne “öğrenci” yazmayı bırakınca anlıyoruz okulun kıymetini.

Okul deyince aklımıza genelde güzel şeyler gelmez ama her zaman öğrenciye kuvvet veren bir ortamdır. İlk fişini, ilk beslenme çantanı, ilk defter kaplamanı, sevinç ve özlemle hatırlıyorsan sende okulu sevenler derneğindensin demektir. Şimdi bizler büyüdük ama arkamızdan her yıl yeni nesil gelmeye devam ediyor. Geldikçe ihtiyaçlar da değişiyor, gelişiyor.

Sömestrin bitişiyle okul zili yeniden çalmaya başladı. Diğer bir değişle Back To School dönemi başladı. Okulların açılması demek, anne babaların yeni bir alışveriş turuna çıkması demek. Çocukların heyecanla yeni kalemler, defterler, kalemlik ve çanta seçmesi paha biçilemez bir mutluluk bize göre. Özellikle okula yeni başlayan çocuklar için çok değerlidir alışveriş yapmak. Okula dönüş yolunda çocukların bu heyecanına Woohoobox eşlik ediyor. Sizler için güzel bir alışveriş listesi çıkardık. Hadi tık tık yapalım. Woohoobox’layalım!

Back To School Sürpriz Kalemlik

Okuldaki en temel motivasyon kaynağımız rengarenk kalemlerdir. Konu başlıklarını en güzel renklerle yazmayı, sayfa kenarlarını çiçeklerle süslemeyi hangimiz yapmadık ki. Woohoobox, sürpriz kalemlikleriyle her ay çocukları mutlu ediyor. 1, 3, 6 aylık sürpriz kalemlikler tüm kalem ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Her ay farklı kalemler ve silgilerle dolu sürpriz kalemlik kutusunu kaçırma!

Back to school

Okulun En Havalısı Olmaya Ne Dersin?

İçerisinde birbirinden havalı kırtasiye malzemeleri olan şeffaf okul Çantası ile okulun en dikkat çeken ismi sen ol. Şekilli defterler, yapılacaklar listesi, yapışkan kağıtlar, çantalı silgi seti, kurşun kalem seti ve şekilli silgiler şeffaf okul çantasında seni bekliyor.

Back to school

Motivasyon Çantaları

Öğrenciyken hediye almak ve bu hediyeleri okulda kullanmak heyecanlı bir eylemdir. Woohoobox sayesinde bu durum artık daha çekici. Basic ve Premium olarak ikiye ayrılan motivasyon çantalarının içinde ne ararsan var. Tek yapman gereken çantanı seçip birbirinden farklı kırtasiye malzemeleriyle buluşmanın tadını çıkarmak. Motivasyon çantalarının içinde ne yok ki! Kiwoodesign Noktalı Ajanda’dan sevimli hesap makinesine, tasarım termostan Be Happy tasarım kalemliğe kadar birçok kırtasiye malzemesi seninle buluşmayı bekliyor. Hadi Woohoobox’la!

Back to school

Back to school

Be Happy!

Okulla ilgili motive edici her şey Tasarım Be Happy Kalemlik kutusu’nda! İçerisinde jel, uçlu kalem, okul defterleri, Slogan Pastel kurşun kalem seti, sekreterlik, planlayıcı, simli defter, renkli jel kalemler ve daha fazlası Be Happy Kalemlik Kutusu’nda!

 

Back to school

 

Dopdolu Kırtasiye Kutusu

Kırtasiye severlerin yeni gözdesi olmaya hazırlanan bol kalemli Motivasyon Kırtasiye Kutusu, ders çalışmayı zevkli hale getirecek. En sevimli, en tatlı kırtasiye malzemeleri bu kutunun içinde. Tasarım dakstil, Kiwoodesign simli desenli defter ve noktalı ajanda, 4’lü işaretleme Artline kalem seti ve daha fazlası Woohoobox Kalem Dolu Motivasyon Kırtasiye Kutusu’nun içinde!

 

Back to school

Her yaşa ve her bütçeye uygun ürünleri bulmak istiyorsan hemen şimdi Woohoobox dünyasını keşfe çıkmalısın. Woohoobox ile çocuklar artık daha mutlu. Durma Woohoobox’la!

Bir önceki yazımızda kar küresi modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsiniz.

1 yorum
  1. Bence fiyatlar düşmeli ve daha güzel şeyler çıkmalı mesela STABILO DAHA ÇOK ÇIKMALI ÇÜNKÜ
    BENDE STABILO çok seviyorum spariş alırken bol bol isticem sizi çok seviyorum WOOHOOBOX

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler