Back to School Dönemi Başlıyor !

        Tatile doyum olmaz ama her güzel şey bir sonlu. Okulun da güzellikleri var tabi; arkadaşlar, öğretmenler, çeşitli kırtasiye malzemeleri alışverişi ve daha neler neler. Hep diyoruz ki sıradanlığı bir kenara bırak ve farklı ol. Üstelik bunu tüm dünyana yansıt. Mesela defterlerine, mesela kitaplarına, laptopuna ve hatta taşıdığın çantan dahi farklı olsun. Ama her şeyin birbirine benzediği bu dünyada farklılığı yaratmak onu bulmak kolay mı dersen? Evet, kolay. Woohoobox ‘ta her şey mümkün. Standart kalıpların dışında ve üstelik her zevke uygun. Asi bir ruh isen de bulabileceğin sonsuz tane ürün var. Pembeler içinde renkli dünyaların insanıysan senin yerin belli; Back To School! kategorisi.

Neden Back To School Kategorisi ?

            Yalnızca okula gidenlere seslenmiyoruz üstelik. İş hayatında olan, ancak okul eşyaları tutkunu olan ve defter, kalem, sticker, çanta almaktan asla kendini alıkoyamayan kitleye de hitap ediyoruz. Hatta belki de en çok bu tutkunlara sesleniyoruz. Not almak, bir şeyleri kaydetmek, yazmak öğrenmenin hala en etkili yöntemlerinden beri.Küçüklüğümüzden bu yana her şeyi yazdık, iş hayatında dahi her şeyi yazıyoruz ve not ediyoruz. Bu alışkanlıklarınızı sıradanlaştırmak yerine renklendirebilir, dünyanıza farklı ama ilgi çekici bakış açıları getirebilirsiniz.

Not alma ya da yazma güdüsü yalnızca belli bilgileri kaydetmeye dayalı da değildir üstelik. Bir günlük tutabilir, fikirlerinizi yazabilir, sevdiğiniz birkaç cümleyi, şiiri ya da herhangi bir şeyi not alabilirsiniz. Mesela okunması gereken kitaplar listesi olabilir ya da gidilmesi gereken yerler listesi… Hayata dair sevdiğini birkaç bir şeyin notu olabilir, resim biriktirebilirsiniz mesela defterlerinizde… İşte tüm bunlar için dümdüz kapaklara sahip daha kapağında sizi bunaltacak standartlardan çıkın. Kendiniz için en muhteşem o spiralli defter seçimini yapın.

 

Kullanımı en kolay ve de en çok tercih edilen defter türü sanırım spiralli defterlerdir. Ancak onlar da kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır. Çizgisiz defter, çizgili defter ve hatta noktalı defter. Tüm bunları nereden bulacağım deme, binbir çeşitliliği ile hepsi www.woohoobox.comda. Defter türü kullanımı kişilere özgü değişiklikler gösterebilir. Kimileri çizgisiz defter kullanmaya bayılırken kimileri ben asla çizgi olmayan bir defterde yazı yazamam der. Kimilerinin hocaları ille de çizgisiz defter olacak derken kimi hocalar da noktalı defter tercihinde bulunabilir. Bu ancak belli değerlere bağlı değişikliklerle sabitlenir. Ancak o muhteşem dış kapağa yalnızca sen karar verebilirsin! En sevdiğin renk siyah mı ya da pembe, Nasa ‘yı ya da imgelerini incelemek seni çok mu etkiliyor ya da flamingolar, sence de çok tatlı değil mi? Buna yalnızca sen karar verebilirsin, modunu en iyi yansıtan defterleri ancak sen bulabilirsin. Peki bunca çeşitliliği birlikte incelemeye ne dersin?

Be Happy Spiralli Okul Defteri Motto

Wish for it! Work for it.” Bu sloganı hayatının merkezi yapmaya ne dersin? Belki de başarının anahtarı buradadır. Bizim önerimiz bunu aklında tutmak için çabalama, defterinde tutmak için çabala. Seni motive edecek sözcükleri hayatının her noktasına taşımalısın. Okula giderken, işine yetişmeye çalışırken, sevdiğin kitaptan notlar alırken… Tek kıstas hayatının her noktasında senin olmasını sağlamak. Bu yüzden o defteri dileme, o defteri al.

motto kapaklı defter

Tamam, biliyoruz. Kahve olmadan asla ayılamıyorsun. Kahve senin yaşamının bir parçası. Belki de sabahları yol arkadaşın ya da akşamları dinlenme saatinin çağrısı. Her şeye okeysin ama önce yine de bir kahve mi diyorsun? Seni de düşündük, bu defteri hiç gördün mü? Görmediğine bahse gireriz. Çünkü görsen alırsın, duramazsın. Üstelik bilmeni isteriz ki ister okul defteri olarak kullan ya da iş hayatında yardımcın olarak. Bu defter her iki durumda da seni en iyi şekilde taşıyacak. Üstelik pek çok boyutu ve pek çok modeli de var. Bir bak;

motto kapaklu defter

 

Be Happy Spiralli Okul Defteri 146 Flamingo

             Az kalsın seni unutuyorduk yaşamı da en az hayal dünyası kadar canlı ve renkli olan kişilik. Şöyle bir durup düşününce seni en iyi yansıtan ifadeye bir türlü karar veremiyor musun? Aslında flamingolar çok tatlı ama unicornlar da bir harika değil mi? Evet bizce de öyle. O zaman Be Happy zamanı.

unicorn defter
Flamingo Kapaklı Defter

Be Happy Spiralli Okul Defteri 105 Nasa

            Ve evet sen. Farklı dünyaların insanı. Uzaylılar var mı? Nasa sence de muhteşem bir yer değil mi? Baktıkça derinlere dalmak için biz bu defteri sana tasarladık. Zamanın daraldığı Back to School devrinin adım adım yaklaştığı şu günlerde sen tarafını seçtin; Be Happy Spiralli Okul Defteri 105 Nasa!

nasa defter
Nasa Kapaklı Defter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler