Doğa Güneri Back to School Premium Kutusunu Açıyor !

Woohoobox ‘ta yer alan ama daha önce içini hiç görmemiş olanlar için Doğan Güneri sunumuyla Back to School box kutusunun sizler için videosunu hazırladık. Hazır okula dönüş vakti yaklaşmışken ve en büyük ihtiyaçlar listesinin başında da kırtasiye alışverişi yer alırken en güzel pakedimizi detaylıca hem video eşliğinde hem de blogumuzda detaylıca inceleyelim istedik. Bu Back to School kutusunda neler yok ki? Defter mi dersin yoksa çanta mı, kalemler mi dersin yoksa hamburgerli silgi seti mi? Ne ararsan ve hatta aramadığın aklına dahi gelmeyen her şey Back To School Box  ‘ ta. Hadi hemen ürünleri tek tek inceleyelim ve muhteşem tasarımdaki bu sevimli ürünler arasında kaybolalım.

Be Happy Okul Defterleri

Dilimize de yapışan kırtasiye malzemelerini sıralarken önceliği hep defterlere veririz. Çünkü okulda en çok ihtiyacımız olan kırtasiye malzemesi okul defteri olacaktır. Tabi ki defteri defter yapan bir diğer ürünler grubu kalem seti de unutulmamalı. Back to School Premium kutusunda yer alan 6 adet Be Happy spiralli okul defteri modellerinin her biri sevimli ve rengarenk tasarımlarla hazırlandı. Çünkü Doğa Güneri ve takipçileri pek bir sevdi… Defterler tamamen ihtiyaçlarınıza göre olacak şekilde hazırlandı 3 adedi kareli 3 adedi çizgili olacak şekilde.

be happy spiralli okul defteri

 

Be Happy spiralli defterler kadar ve hatta daha çok sevilen diğer bir defterimiz ise Be Happy Deri Kılıflı Defter olarak karşımıza çıkıyor. Hem aşırı kullanışlı olması hem de göz alıcı tasarımlarıyla ile almadan geçemeyeceğiniz bu ürün de kutumuzun içinde yer alıyor.

Deri Kılıflı Defter

 

Woohoobox Kalem Çeşitleri

Ve evet geldik kırtasiye malzemelerinin en önemli parçasına, kalemlere. Renkli kalemlere bayılanlar yüzlerce kalem biriktirse doymayanlar. Siz hiç squishy kalem modellerimizi gördünüz mü? Ucundaki papatyalarla, unicornlarla oynamaktan derse odaklanamayacaksınız bizden söylemesi. Bu harika jel kalem modelini kendinize ayırabilir ya da arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Çünkü pakedimizin içindeki onlarca kalemden yalnızca birisi jel kalemlerdi. To do list ‘lerinizi doldururken en ayrılmaz parçası Artline kalemlerini gördünüz mü? Rengarenk ve harika yazma dokusu ile yine listenin baş tacı. Kalemleriniz ister Zebra olsun ister Staedtler ya da Artline renkli kalem seti hiç fark etmez hepsi Woohoobox imzalı olsun yeter.

 

Yazarken Tombow markadan asla vazgeçmeyenleri çok iyi tanıyoruz. Bu yüzden Back to School kutumuzda Tombow kırtasiye seti kesinlikle bulunduruyoruz. Tombow uçlu kalem markasında bir dev aranan tüm kriterleri barındırıyor. Yumuşak yazımı rahat kullanımı ile her zaman gönüllerin tahtı.

Uçlu kalemler kadar kurşun kalem sevdalıları da bir başkadır hele ki Motto kurşun kalem seti ve üstündeki yazıları gördükten sonra. Kurşun kalem uçlu kalem jel kalem derken mini boya kalem seti de unutmamak gerek. Hepsi için gereken tek şey Back to School ve Be Happy 🙂

Woohoobox Kalemlik Çeşitleri

Kalemdi defterdi derken kalemlik ürünlerini de atlamamak gerek. Her şey derleyip toplayıp giderken ilk bakındığımız şey de hep kalemlikler olur. Hele bir de organizer kalemlik kullanıyorsanız harika bir yardımcınız var demektir. Ve evet, kutumuzda her iki kalemliği de bulmanız mümkün. Bir de sürpriz sonlu yapalım dedik. Tüm bunlar yetmezmiş gibi içine bir de hologramlı kalemlik ekledik tadından yenmesin istedik. Ee malum hologram moda ve moda sizin işiniz. Her üründe olduğu gibi Be Happy tasarım kalemlik ürünleri de Woohoobox imzalı ve hepsi birbirinden iddialı.

Be Happy Okul Çantaları

Kalemler, defterler, kalemlikler derken en az onlar kadar önemli olan parçayı unutmadık. Can yoldaşımız, yardımcımız okul çantaları. Size onca yükü hafifletecek okul çantası modelimizi gördünüz mü?  Ha bir de unutmadan Be Happy şeffaf çanta modellerine de göz atmanızda fayda var, bizden söylemesi sizden beğenmesi…

Tüm okul alışverişini Back to School Premium kutu ile tamamladık. Ancak destekleyici ve asla yanımızdan ayırmamamız gereken My Bottle Matara unutmadık mı? Unutmadık, onu da kutumuza yerleştirdik ve sağlıkla içeceklerini içmenizi sağladık. Her şey tamam dedikten sonra size bu yeni yılınızda her zaman motivasyon sağlayacak Motivasyon sticker seti de kutumuza kondu mu sanırım artık her şey tastamam.Bu güzel video için Doğa Güneri’ye teşekkür ediyor ve yeni okul dönemimde başarılar diliyoruz.

Woohoobox ile Kalın 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler