Arkadaşa Hediye Kutusu Hazırlama Rehberi

Hediye kutuları içerisinde birçok ürün bulunan pratik ve çok yönlü armağanlardır. Arkadaşınız için hediye arayışındaysanız hediye kutuları harika bir tercih olacaktır. İçerisini dilediğiniz ürünlerle doldurduğunuz süslü hediye kutuları kuşkusuz herkesin hoşuna gidecek bir hediye seçeneği. Arkadaşınızın doğum gününde, mezuniyetinde veya herhangi bir özel gününde ona benzersiz bir hediye deneyimi yaşatacak harika bir hediye kutusu hazırlamak için aşağıdaki ipuçlarına göz atabilirsiniz!

Arkadaşa Hediye Kutusu Konsept Önerileri

Bir hediye kutusu oluşturmaya başladıysanız yapacağınız ilk adım hediye kutunuzun konseptini belirlemektir. Dilerseniz konseptsiz bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz. Fakat belli bir uyum içerisinde olan ürünlerin bulunduğu bir hediye kutusu her zaman bir adım daha öndedir. Öncelikle hediye kutusu konseptinizi belirlerken arkadaşınızın cinsiyetini, sevdiği hobileri, kişilik özelliklerini göz önünde bulundurarak bir konsept seçimi yapmalısınız. Haydi şimdi arkadaşınıza hediye kutusu hazırlarken kullanabileceğiniz hediye kutusu konseptlerine beraber göz atalım!

arkadaşa hediye kutusu

Güzel Kokular Konseptli Hediye Kutusu

Güzel Kokular Konseptli Hediye Kutusu

Mis gibi kokular şüphesiz herkesin hoşuna gider. Sizde arkadaşınız için güzel koku temalı bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Yalnız güzel koku temalı bir hediye kutusu oluşturmaya karar verdiyseniz kutu içerisinde kullanacağınız kokuların birbiriyle uyumlu kokular olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa güzel kokulu bir kutu oluşturmak isterken kokular birbirine karışabilir ve kötü bir koku ortaya çıkabilir.

 • Seçeceğiniz kutu kokusuna uygun bir parfüm
 • Kokulu ve renkli mumlar
 • Kokulu sabunlar
 • Kremler, maskeler
 • Seçtiğiniz kutu kokusunu temsil eden desende ürünler

Güzel koku temalı hediye kutunuz için yukarıdaki ürünlerden tercih edebilirsiniz. Kutunuz için çilek, lavanta, yasemin, vanilya, çikolata gibi çok sevilen kokulardan kullanabilirsiniz. Dilerseniz kutunuzun daha yoğun kokması için içerisine birkaç damla çiçek özü yağlardan damlatabilirsiniz.

Bakım Konseptli Hediye Kutusu

Bakım Konseptli Hediye Kutusu

Bakım ürünleri herkes için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Arkadaşınız için özel bir hediye kutusu oluşturmak için bakım ürünlerini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bakım konseptli bir hediye kutusu hazırlamanın püf noktaları alacağınız kişinin özelliklerinden geçiyor. Eğer erkek bir arkadaşınıza hediye kutusu oluşturuyorsanız ürünleri ona göre uygun seçmeniz gerekir. Veya arkadaşınızın kullanmayı tercih etmediği bakım ürünlerini kutu içeriğine eklememeniz daha ilgi çekici bir kutu hazırlamanızı sağlayacaktır.

 • Tasarım kutulara sahip lipbalmlar
 • El ve vücut kremleri
 • Saç bakım yağları veya kremleri
 • Parfümler
 • Işıltılı kremler
 • Bakım maskeleri
 • Bakım yaparken kullanılabilecek bir saç bandanası

Bakım konseptli kutunuza ekleyebileceğiniz ürünler arasında yer alabilir. Bakım kutusu oluştururken arkadaşınızın içerisindeki herhangi bir ürüne alerjisi olmamasına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünlerin aromalarını arkadaşınızın sevdiği şekilde tercih etmeniz hediyenizin daha özel ve düşünülmüş olmasını sağlayacaktır.

Kahve Konseptli Hediye Kutusu

Kahve Konseptli Hediye Kutusu

Kahve çeşitlerine olan ilgi son yıllarda daha fazla artış gösterdi. Kahve konseptli bir hediye kutusu oluşturarak gündeme ayak uydurabilirsiniz. Birbirinden farklı kahve çeşitlerinin olduğu bir kutu şüphesiz herkesin hoşuna gidecektir.

 • Dağ çilekli Türk kahvesi
 • Damla sakızlı Türk kahvesi
 • Çikolatalı Türk kahvesi
 • Guatemala Huehuetenango
 • Ethiopia Sidamo
 • Colombia Supremo
 • El Salvador SHG
 • Brazil Bella Giana

Yukarıdaki birbirinden farkı kahve çeşitleri kahve temalı hediye kutunuza ekleyebileceğiniz farklı kahve türlerinden olabilir. Dilerseniz kutunun ürün çeşitliliğini artırmak için hediye kutunuza özgün tasarımlı fincanlardan ekleyebilirsiniz. Kahve fincanının yanı sıra kahve temalı hediye kutunuza farklı lezzetteki çikolatalardan da ekleyerek kutunuzun ürün çeşitliliğini artırabilirsiniz.

Özel Anılar Hediye Kutusu

Özel Anılar Hediye Kutusu

Hiç şüphesi arkadaşınızla geçirdiğiniz güzel günlerde birçok anı yaşamışsınızdır. Bu anıların sizin için ne kadar önemli olduğunu arkadaşınıza hissettirmek için anılarınızı anımsatacak ürünlerin bulunduğu özel bir kutuda tasarlayabilirsiniz. Bu özel kutunun içerisindeki tüm ürünlerde arkadaşınızla geçirdiğiniz günlerden birer anı olabilir. Kutunun içerisinde kullanmak için daha önce çekildiğiniz fotoğrafları çıkarttırabilirsiniz. Bu özel fotoğrafları koymak için küçük bir albüm veya çerçevede hediye kutunuzun içerisine ekleyebilirsiniz. Özel anı konseptli hediye kutunuzun içerisindeki ürünleri kişiselleştirerek kutunun içerisine eklemek güzel bir fikir olabilir. Örneğin defter üzerine, yastık kılıfına ikinizin olduğu bir resmi bastırabilirsiniz. Kutu içeriğine ikinizin arasında geçen bir konuyu anımsatacak bir üründe ekleyebilirsiniz. Böylece arkadaşınıza onunla geçen anları önemsediğinizi hissettirmiş olursunuz. Ayrıca özel tasarımlara sahip arkadaş bileklikleri de hediye kutunuzun içerisine ekleyebileceğiniz özel ürünler arasında yer alıyor.

Arkadaşınız için bir hediye kutusu oluştururken yukarıdaki hediye kutusu konseptlerinden ilham alabilirsiniz. Hediye kutunuzun konseptini belirledikten sonra hediyelerinizi nasıl bir kutu içerisine yerleştireceğinize karar vermelisiniz.

Arkadaşınız için seçtiğiniz özel ürünleri özenle seçilmiş bir kutu içerisinde vermek daha güzel olacaktır. Bu nedenle hediye seçimi ne kadar önemliyse kutu seçimi de bir o kadar önemlidir. Dilerseniz hediye ürünleri koymak için kendiniz bir kutu oluşturabilirsiniz. Üstü desensiz bir kutu temin ederek üzerini dilediğiniz desendeki ciltler ile kaplayabilirsiniz. Kutunuzun üzerine duygu ve dileklerinizin yazılı olduğu bir tebrik kartı da ekleyebilirsiniz. Ya da hazır olarak satın alabileceğiniz hediye kutularından da tercih edebilirsiniz.

Tüm bu adımları takip ederek arkadaşınıza özel bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

Woohoobox Hediye Kutuları

Arkadaşınıza kendi hazırladığınız özel kutulardan hediye edebileceğiniz gibi Woohoobox’ın sizler için özel olarak tasarladığı hediye kutularından da tercih edebilirsiniz.

For You Hediye Kutuları

For You Hediye Kutuları

For you hediye kutuları içerisinde bulundurduğu sevimli ve özel tasarım ürünlerle arkadaşınız için harika bir hediye seçeneği olabilir. Bu harika kutunun içerisindeki benzersiz tasarımlara sahip kupalar, sevimli biblolar, organizer çantalar, ışıltılı masa lambaları ve daha birçok ürün arkadaşınızı mutluluktan havaya uçuracak.

Back To School Hediye Kutuları

Back To School Hediye Kutuları

Okulların açılmasına az bir zaman kaldı. Bu dönem için arkadaşınıza Woohoobox’ın hazırladığı içerisinde okulda ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlerin bulunduğu bir back to school kutusu armağan etmek harika bir fikir olabilir. Bu harika kutunun içerisinde kalemlerden masa lambalarına kadar birçok tasarım kırtasiye ürünü bulunuyor.

Kırtasiye Kutuları

Kırtasiye Kutuları

 

Woohoobox’ın özel olarak hazırladığı kırtasiye setlerinin içerisinde belli bir uyuma sahip kırtasiye ürünleri bulunuyor. Farklı içerik seçeneklerinin bulunduğu bu havalı kırtasiye kutularını arkadaşınıza hediye ederek harika bir hediye deneyimi sunabilirsiniz.

Bu harika hediye kutularını incelemek ve daha fazla bilgi almak için Woohoobox’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

Hediye kutuları içerisinde birçok ürün bulunan pratik ve çok yönlü armağanlardır. Arkadaşınız için hediye arayışındaysanız hediye kutuları harika bir tercih olacaktır. İçerisini dilediğiniz ürünlerle doldurduğunuz süslü hediye kutuları kuşkusuz herkesin hoşuna gidecek bir hediye seçeneği. Arkadaşınızın doğum gününde, mezuniyetinde veya herhangi bir özel gününde ona benzersiz bir hediye deneyimi yaşatacak harika bir hediye kutusu hazırlamak için aşağıdaki ipuçlarına göz atabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler