Anneler İçin Hediye Kutusu Hazırlama Rehberi

Bizleri sevgi ve özveri ile büyüten annelerimize doğum günlerinde, anneler gününde veya başka bir özel günde en güzel ve anlamlı hediyeyi vermek isteriz. Sadece özel günlerde değil herhangi bir günde de annemizin bizim için ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için küçük sürprizler yapmak isteriz. Bu sürprizleri hazırlarken en özel hediye olmasına dikkat eder ve anlamlı bir hediye olması için çaba gösteririz. Annenize daha önce verilmemiş özel bir hediye hazırlamak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Annenize harika bir sürpriz yapmak için dilerseniz Woohooox’ın sizler için hazırladığı özel konsept hediye kutularında seçebileceğiniz gibi anneniz için kendiniz özel bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Haydi şimdi anneniz için en özel hediye kutusunu hazırlarken size yardımcı olacak pratik bilgilere ve hediye kutusu tercih ettiğiniz taktirde sahip olacağınız avantajlara beraber bir göz atalım!

Anneye Hediye Kutusu Armağan Etmenin Avantajı

annelere hediye

Hediye kutuları şu sıralar özel günlerde tercih edilen hediye seçenekleri arasında en baş sırayı çeken tercihler arasında yer alıyor. Bunun birçok sebebi var. Bu sebeplerden ilki tercih edeceğiniz bir hediye kutusu ile sevdiklerinize bir hediyeden daha fazlasını vermeniz. Hediye kutuları içerisinde birden fazla hediyelik ürün barındırabildiği için benzersiz bir hediye deneyimi sunuyor ve böylece özel hediye kutularının popülerliği artıyor. Ayrıca hediye kutusu tercih etmeniz vaktinizden de tasarruf etmenizi sağlar. En özel hediyeyi bulmak için fazladan vakit harcamanız gerekmez. Sizde sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmak isterseniz hediye kutularını tercih edebilirsiniz.

Annelere Özel Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Annelerimize onları ne kadar çok sevdiğimizi hissettirmek için özel günler harika fırsatlardır. Bu özel günde annemiz için özel bir hediye kutusu hazırlamaya hediye kutusunun içeriğini belirlemekle başlayabiliriz.

1.Adım: Kutu İçeriğinin Belirlenmesi

Doğum Günü Konseptli Hediye Kutusu

Örneğin doğum günü temalı kupalar, kalemler, tarif defterleri, özel tebrik kartları ile kutu içeriğinizi dizayn edebilirsiniz.Doğum gününde annenize onu en değerli hissettirecek kişiselleştirilmiş ürünleri de kutunuza eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Bakım Ürünleri Konseptli Hediye Kutusu

Bakım ürünleri sevmeyen yoktur. Annelerinizin güzelliğine güzellik katmak için doğum gününe özel bir bakım içerikli kutu oluşturabilirsiniz. Bu bakım konseptli kutu içerisine annenizin en sevdiği kremleri, bakım maskelerini, doğal lifleri ve bakım yaparken harika bir atmosfer oluşturacak özel kokulu mumları ekleyebilirsiniz. Hazırlayacağınız bu özel konseptli doğum günü kutusu annenizin cildini parlatacağı gibi aynı zamanda zihnini de rahatlatacak ve anneniz daha önce yaşamadığı benzersiz bir hediye deneyimi yaşayacak.

Renk Temalı Hediye Kutusu

Annenizin en sevdiği rengin hakim olduğu bir hediye kutusu içeriği hazırlamakta harika bir tercih olacaktır. Renk temalı hediye kutunuzun içerisine seçeceğiniz renkte harika tasarımlara sahip ürünler ekleyebilirsiniz. Tasarım kupalar, kokulu mumlar, harika bir dekorasyon ürünü olan biblolar, led ışıklar ve daha birçok ürünü Woohoobox’tan temin ederek özel renk temalı hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

Kahve ve Çikolata Temalı Hediye Kutusu

Herkes kahve ve çikolataya bayılır. Anneleriniz için lezzetli içeriğe sahip harika bir kutu hazırlayabilirsiniz. Kutu içeriğine annenizin en sevdiği türde olan kahveleri ve çikolataları ekleyebilirsiniz. Ayrıca keyif kahvesi için tasarım kupalarda bu kutunun içeriği için harika bir tercih olacaktır.

 2.Adım:Kutunun Tedarik Edilmesi 

Kutu içeriğinize karar verdikten sonra artık kutunuza karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz konseptteki özel ürünleri koymak için dilerseniz kendiniz bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. İsterseniz de hazır bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz.

Kendin Yap Hediye Kutusu

Anneye hediye kutusu örnekleri ;

Kendiniz özel bir hediye kutusu hazırlamaya karar verdiyseniz bu işlem için birkaç malzemeye ihtiyacınız olacak.

 • Renkli kalemler
 • Makas
 • Kutu
 • Dilediğiniz desene sahip cilt
 • Yapıştırıcı
 • Kurdele
 • Tebrik kartı gerekli olan bu malzemeleri temin ettikten sonra kutunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Yapım Aşamaları

 • Öncelikle kutunuz için seçtiğiniz cilti kutunun boyutlarına uygun olarak makas yardımıyla kesin.
 • Daha sonra kutunuzu hazırladığınız ciltle yapıştırıcı yardımıyla kaplayın.
 • Kutunuzun içeriğini hazırladıktan sonra kutunun kapağını kapatın ve kurdele ile bağlayın.
 • Dilerseniz kutunun üzerine renkli kalemlerle özel bir tebrik kartı hazırlayabilirsiniz.
 • Tüm bu kolay adımları tamamladıktan sonra hediye kutunuz hazır!

Hazır Hediye Kutusu

Anneye hediye kutusu örnekleri ;

Kolay birkaç adımla kendi hediye kutunuzu oluşturabileceğiniz gibi hazır bir hediye kutusu da tercih edebilirsiniz.

3.Adım Anneniz İçin Hazırladığınız Kutunun Süslenmesi

Özel hediye kutunuzu ve hediyelerinizi hazırladıktan sonra kutunuzun içerisini de süsleyebilirsiniz. Seçeceğiniz renkteki grafon kağıtlarıyla hediyelerinizin altına bir zemin hazırlayabilirsiniz. Böylece kutunuz daha göz alıcı görünecektir.

Tüm bu pratik adımları izledikten sonra anneniz için özel bir hediye kutusunu kendi ellerinizle hazırlayabilir ve annenize anlamlı bir hediye armağan edebilirsiniz.

Anneye hediye kutusu örnekleri ;

Anneye hediye kutusu örnekleri ; Anneye hediye kutusu örnekleri ;Anneye hediye kutusu örnekleri ;

Bonus:Annelere Özel Hazır Hediye Kutuları

Anneniz için yukarıdaki adımları izleyerek bir hediye kutusu oluşturabileceğiniz gibi hazır hediye kutuları da tercih edebilirsiniz. Woohoobox sizler için alışılmışın dışında özel tasarımlara sahip harika kutular dizayn etti. Dilerseniz farklı konsept seçeneklerine sahip olan her bütçeye ve her zevke uygun geniş ürün yelpazesine sahip özel hediye kutularından da tercih edebilirsiniz. Bu harika hediye kutularının içerisinde özel mumlardan tasarım kupalara kadar birçok ürün seçeneği bulunuyor. Bu özel hediye seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak ve kutu içeriklerini incelemek için Woohoobox’a göz atmayı unutmayın!

İster anneniz için hediye kutunuzu kendiniz hazırlayın isterseniz de hazır bir hediye kutusu alın tüm bunlar annenizi ne kadar çok sevdiğinizi ve onu hiç unutmadığınızı annenize hissettirecek harika hediye seçenekleridir. Annenize bu özel hediye kutularını verirken yanağına kocaman sevgi dolu bir öpücük kondurmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler