Anneler Günü Yaklaşıyor !

Yılın belki de en anlamlı günü hiç kuşkusuz anneler günüdür. Bize hayat veren, yol gösteren, her durumda yanımızda olan annelerimize duyduğumuz sevgiyi her zaman göstermenin bir yolunu buluruz. Ancak anneler gününde bu biraz daha fazla olabilir. Peki bu özel günde hayatımızdaki en özel insana sevgimizi anlatmanın en tatlı yolunu nasıl bulabiliriz? Biz bir yol biliyoruz… Woohoobox tüm hediyelik eşyalarda gençlerin, genç hissedenlerin her zaman ilk tercihi olmuştur. Peki ya annelerimiz için? Bu annelerimiz için de geçerli midir? Elbette ki, öyledir. Woohoobox bizi mutlu etmeyi başardığı gibi anneleri de bu yıl muhteşem hediyelikleriyle kendine hayran bırakacak.

Büyük küçük fark etmeksizin herkesin yaşadığı; anneye hediye olarak neler alınabilir sorunsalını Woohoobox ile sonuca ulaştırabilirsiniz. Rengarenk seven anneler, sıradışı hediye seven anneler, her zaman küçük olsun ama anlamlı olsuncular derken herkesi tek bir çatı altına toplamayı yine başardık! Woohoobox ‘ta annelere alınacak hediye çeşitlerine sizler de inanamayacaksınız. Hatta şimdiden acaba bir de kendime mi alsam’cıları duyar gibiyiz.
Sizin varlığınız bana zaten hediye diyen annelerimize, en az varlığımız kadar değerli hediyeler almak sanırım herkesi mutlu eder. Sıradanın dışında takılmayı sevenler annelerini de sıradışılıklara alıştırmak isteyenler için anneye özel hediye ürünlerimize bir göz atmalılar. Çünkü Woohoobox ‘a uğramak hem kendiniz için hem sevdikleriniz için hem de anneye alınacak hediye çeşitlerine bir göz atmak için harika bir fikir olacaktır.

Unutmadan söyleyelim ki, eşsiz ürün yelpazesinde kaybolabilir, ne alacağınızı şaşırabilirsiniz. Anneme, teyzeme, kardeşlerime derken bir sepet dolusu ürünler ayrılmanız çok olası, bizden söylemesi! Ama yine de yol gösterici olarak birkaç ürünü sizler için yakından incelemeye karar verdik. İşte size anneye alınabilecek hediye çeşitlerinden en özelleri.

Led Işık

led ışık woohoobox

Son yılların en moda hediyelik eşyası arasında led ışıklar yer alıyor. Genç yaşlı demeden herkes evinin bir köşesini muhakkak bu renkli, canlı ve oldukça modern tasarımdaki led ışık modelleriyle süslüyor. Peki bunlardan biri anneniz neden olmasın? Bir hayvan figürü, mesela balina ya da onu tek anlatan kelime; sevgi, aşk… Bunu ışıl ışıl bir şekilde ledler içinde ona sunmak istemez misiniz?

Lamba

lamba woohoobox

Biliriz ki, anneler süs eşyalarına da ev dekorasyonu ürünlere de çiçeklere de bayılır. Bizler dışında tabi… E tüm bunları ona bir arada sunabileceğimiz bir hediyelik biliyoruz desek bize ne dersiniz? Evet evet doğru, Woohoobox annelere hediye konusunda da her zaman en iyiyi yapmayı başarıyor. Anneniz bu harika Işıklı Kaktüs Lamba Yeşil ürününü görünce mutluluktan bayılacak.

Kupa

kupa woohoobox

Çalışan anneler için vazgeçilmez ofis araçlarının başında kupalar gelir. Ama bu kupa modelleri bildiklerinin ve eminiz ki tahminleriniz çok üstünde. Bambu kapağıyla şık tasarımlı bir kupa mı tercih edersiniz, yoksa unicorn luplu seramik bir kupa mı? Bence birini kendiniz ve birini de annenize almamak için hiçbir sebebiniz yok 🙂

Matara

matara woohoobox

Spor yapmayı seven anneler, sıklıkla sıcak ya da soğuk bir şeyler tüketen anneler için hediye olarak verilebilecek en güzel ürün, kesinlikle mataralardır. Düşünsenize, sürekli yanında taşıdığı bir eşyası en sevdiği canında ona bir hediye… Bence bu matara modellerine bir göz at ve seni annene en iyi hatırlatacak bir modele karar ver.

Woohoobox ‘ta hiçbir üründe olmadığı gibi annelere alınacak ürünlerde de bir sınır ve kalıp bulunmuyor. Tüm anneler için tasarlanmış bu özel ürünlerden hangisini seçerseniz seçin en çok onu yine siz mutlu edeceksiniz. İster ona kendinizi anımsatan bir aksesuar verin isterseniz yaşamını bir nebze daha kolaylaştıracak bir hediyelik, her durumda onun en gözde hediyesi siz olacaksınız. Mutfakta zaman geçiren ve buna bayılan anneler için porselen kaseleri, desenli mataralar, tencere rafı ve daha niceleri… Onu şaşırtmanın yolu Woohoobox ‘tan geçer.

Ev Yaşam

evyaşam woohoobox

Son yılların en popüler hediyelik eşya kültürü arasında ev dekorasyon ürünleri yer alıyor. İyi ki de alıyor, çünkü hepsi çok güzeller, hepsi harikalar, hepsi tam almalıklar. Madem sıra annemize hediye almaya geldi ve annelerin en sevdiği şey -tabi bizden sonra- evlerimiz, o zaman ona alınabilecek en güzel hediye ev dekorasyon ürünleridir. İşte en harikalarından birkaçının görseli…

2 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler