Anahtarlık Deyip Geçme: Birbirinden Farklı Tarzlarda Anahtarlık Modelleri

Sizi anlatan küçük aksesuarlar hayatınızın her alanında var mı? En sevdiğiniz renk, film karakteri, çizgi roman karakteri ya da sevdiğiniz ikonlar… Günlük hayatta sizi tamamlayan, sizin özelliklerinizi ve sevdiklerinizi yansıtan küçük semboller motivasyonunuzu güçlendiren ayrıntılardır. Anahtarlıklar da hayatınızın küçük ama en önemli detaylarından biridir. Evinizin, arabanızın, ofisinizin, okul dolabınızın, bahçe kapınızın anahtarı için her zaman anahtarlığa ihtiyaç duyarsınız. Tam bu noktada Woohoobox yardımınıza yetişiyor. Woohoobox tasarım anahtarlıkları çeşit ve model seçenekleri açısından her zevke ve tarza uygun!

Kaybetmeye Korkacağınız Anahtarlık Modelleri

Anahtarlar her zaman hayatımızın bir parçası olmuştur. Kaybettiğimizde telaşlandığımız nadir parçalardan biridir. Ona gözümüz gibi bakarız. Bizim için bu kadar önemli olan bir eşyayı süslemeden geçmek olmaz değil mi? Bizde öyle düşündük ve senin için her tarza uygun anahtarlık çeşitlerini bir araya getirdik.

Sevdiğinle zaman geçirdiğin aşk yuvanın, ufacık bir çiziğe bile tahammül edemediğin göz bebeğin motorunun, yıllar sonra açıp kıymetli eşyalarını bulduğun kilitli kasanın bir anahtara ihtiyacı var değil mi? O halde Woohoobox anahtarlıkları ile en sevdiğin eşyaları bir araya getirerek hayatına küçük renkler katabilirsin.

Harry Potter Hayranları Buraya!

En sevdiğiniz Harry Potter karakteri hangisi? Ya da Harry Potter’da hangi haneye kendinizi yakın hissediyorsunuz? Yanıtınız ne olursa olsun Woohoobox anahtarlık modelleri tercihlerinize tercüman olmak için burada! İster Münver asa, ister Gyrffindor! Seçin tamamen size ait 🙂

anagtarlık modelleri

harry potter anahtarlık modelleri

Biri Star Wars mu dedi?

Günümüzde Star Wars, bir filmden ziyade bir kültür haline geldi. Hayranlıklar, film genelinden ziyade karakterlerin özelliklerine indirgendi. Bu nedenle Star Wars için üretilen her ürün ve tasarım hayran kitlelerinin vazgeçilmezi oldu. İster araba anahtarlığı ister dolap anahtarlığı ister ofis anahtarlığı olarak kullanabileceğiniz ve sizi girdiğiniz her ortamda diğerlerinden ayıracak özel Star Wars anahtarlık modelleri Woohoobox’ta sizleri bekliyor.

star wars robot anahtarlık modelleri

boba fatt anahtarlık modelleri

star wars metal anahtarlık modelleri

trilogy anahtarlık modelleri

Bir anahtarlıktan çok daha fazlası!

Ruh halim sürekli değişiyor ve sözler benim için her şeyden önemli mi diyorsunuz? Ya da sevdiğiniz kişiye onun ne kadar özel olduğunu anlatan küçük ama anlamlı bir hediye mi almak istiyorsunuz? Yanıtınız evetse bu anahtarlık modelimiz tam size göre. Tek yapmanız gereken anahtarlığınıza mesajınızı yazıp ışığı yakmak.

ışıklı anahtarlık modelleri

Hangi Game Of Thrones karakterisin?

Her bölümünü heyecanla beklediğin Game of thrones efsanesini sende seviyorsan karakterin de mutlaka vardır. Tyrion Lannister, Daenerys Targaryen, Jon Snow… Sende en sevdiğin Game of Thrones karakteriyle arabanın kapısını açmak istiyorsan Woohoobox anahtarlıklarına tık tık yapman yeterli. Sevdiklerin her akşam evinin kapısını senin hediye ettiğin Stark anahtarlıkla açsın istiyorsan Woohoobox seni bekliyor.

 

Game of Thrones Anahtarlık Modelleri

 

Kendini Ödüllendir

Anahtarlarına tarzını yansıtmak ister misin? Woohoobox’ta yer alan yüzlerce anahtarlık çeşitleriyle tarzını her yerde konuştur. Anahtarın sadece aksesuar olarak kalmasın, hayatının bir parçası olsun. Her zaman başkalarına hediye almak zorunda değilsin. Bazı zamanlar kendini de ödüllendirmen gerekebilir. Küçük ama hayatında tatlı dokunuşları olan hediyelik anahtarlığa ne dersin?  Makaron, avakado, minik gri kedi, siyah gözlü baykuş, minion peluş, ısırılmış donut… Minimal parçalardan oluşan anahtarlıklardan hangisi sana hitap ediyor? Biz hepsini sana çok yakıştırdık. Sende tarzına en uygun olan anahtarlıklardan birini seçip kendini hediyelere boğabilirsin.

Stranger things anahtarlık modelleri

Bir önceki yazımızda renkli çorap çeşitleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler