Sizi Poşetten Kurtaracak Alışveriş Çantası Modelleri

1 Ocak 2019 itibariyle Türkiye’de plastik poşetler ücretli oldu. Artık yaptığımız her alışveriş için aldığımız her poşete 50 kuruş ödeme yapıyoruz. Bu durum bir yandan Türk halkının tepkisine neden olurken bir yandan da doğa ve çevre dostu duyarlı vatandaşların onayını aldı. Bu uygulama ile birlikte plastik kullanım oranının azalacağını düşünen vatandaşlar, insanların konuya karşı duyarlılıklarının da artacağına inanıyor. Biz de WOOHOOBOX olarak çevre bilincine sahip bir markayız ve bu nedenle sizi plastik poşetten kurtaracak alışveriş çantası modellerimizle hem doğayı korumayı hem de stil sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Bez Alışveriş Çantası Modelleri

Bez çantası deyip geçmemek gerek. Dışarıda bulunduğumuz her an dikkat çekici olmanın basit ama etkili nedenlerinden biri de kullandığımız bez çantalar. Kıyafetimize uyumu, doğasındaki minimallik, en basit kombinlerin bile enerjisini değiştiren bez çantalardan hiçbirimiz vazgeçemiyoruz. WOOHOOBOX olarak hem doğa dostu hem fark yaratan hem de dikkat çekici birçok farklı ve özgün desen ile üretilen  bez çanta modellerimiz ile alışverişin anlamını bir tık yukarı taşıyor ve bilinçli tüketime “tarzımızla” destek veriyoruz.

 

küçük prens bez çanta

 

File Alışveriş Çantası

Şimdi biraz nostalji zamanı 🙂 Eskiden kullanılan file alışveriş çantası ve kese kağıdı paketlerini hepiniz hatırlarsınız. İkisinin de yeri elbette ki çok ayrı ancak bu ürünler kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı açısından bizi sınırlandırıyor. Kapalı ya da açık mekan fark etmeksizin alışveriş yaptığımız her yerde bize konfor ve kullanım kolaylığı sağlayacak bez alışveriş çantası modelleri çeşitliliği ve her tarza uygunluğu ile vazgeçilmeziniz olmaya aday.

kese kağıdı çanta modelleri

gökkuşağı file çanta

Ama yine de nostaljiden kopamayanlardansanız, eski yılları hatırlatan ve bizi çocukluğumuza götüren file alışveriş çantası modellerimiz de ruhu hala vintage olanların ilk tercihi olacağı kesin 🙂 meyvelerin ve sebzelerin file alışveriş çantası içindeki görüntüsü sizce de çok hoş değil mi?

 

file çantalar

Katlanır Alışveriş Çantaları

Pratiklik her şeyden önce gelir, diyenlerdenseniz katlanır alışveriş çantası modelleri neler göz atmanızı öneririz. Hem alışveriş listesi oldukça kabarık  hem de pratiklik detayıyla ilgilenenler için biçilmiş kaftan! Geniş alım potansiyeli, katlanabilir özelliği, renk ve desen çeşitliliği ile en orijinal alışveriş çantası sizin olacak. Kim bilir belki unutmaya yüz tuttuğumuz pazar kültürünü bize yeniden hatırlatan harika bir başlangıç olur!

 

katlanır pazar arabası

Tarzınız ve kullanım şekliniz ne olursa olsun; bez alışveriş çantası, file alışveriş çantası, katlanır alışveriş çantası modellerimizle her eve, her sokağa ve her alışveriş yapılan alana uyumluyuz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Bir önceki yazımızda rengarenk fosforlu kalemler hakkında bilgiler paylaştık. Dilersen orayı da okuyabilirsin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler