7 Farklı Laptop Sticker Modeli

Dizüstü bilgisayarınız için çıkartmalarla ilgileniyor musunuz?Yoksa bir sonraki çıkartmanızın nasıl görünmesini istediğinize dair fikirler bulmak için mi geziniyorsunuz?

Her iki durumda da, tüm kaynaklardan bulabileceğimiz en yaratıcı dizüstü bilgisayar çıkartmalarının bir listesini bir araya getirdik.Bunları nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Çıkartmayı tasarladığımız yerde, projeniz için kullanmak üzere resmi indirebilirsiniz.

Hadi başlayalım!

1. Renkli dünya dizüstü bilgisayar etiketi

Bu tasarımı seviyoruz. Çok renkli. Hatta ziyaret ettiğiniz yerlerin pinlerini ekleyerek özelleştirebilirsiniz.Beyaz plastik vinil üzerine basılmış kalıp kesim çıkartmalar alarak bunların versiyonunu yapabilirsiniz.

2. Orta ve Küçük Boy Sticker Modelleri

Laptobunuzun arkasına sticker yapıştırmak istiyorsanız bu harika bir örnek.Cesurdur, harekete geçirici mesaj içerir (web adresi) ve parlak holografik malzeme kullanmaları nedeniyle öne çıkar.Eğer kaktüs seviyorsanız ilham kaynağı bile olabilir

3. Damlayan boya Macbook çıkartması

Bir Mac sahibiyseniz, bu sizin için mükemmel bir seçenektir. Geniş bir renk yelpazesi kullanıldığında tasarımların ne kadar renkli olabileceğini gösterir.Özellikle Apple logosundaki detayı seviyorum.

Kendin alabilirsin. Sadece kalıp kesim çıkartmaları seçin ve beyaz vinil üzerine yazdırın. Daha fazla bling istiyorsanız, bunları parıltı üzerine yazdırabilir ve bazı ışıltılı boya efektleri elde edebilirsiniz. Harika!

4. Motive edici mesaj çıkartması

Düzenli olarak Pazartesi motivasyonuna ihtiyacınız varsa, bu sizin için mükemmel bir çıkartmadır.Saydam bir malzemeye basılmış basit bir metin alarak kendinizinkini alın.

5. Google dairesel logo çıkartması

Markanız bu kadar iyi biliniyorsa, basit tutun. Bu çıkartmanın ne kadar cesur ve tanınabilir olduğunu seviyorum. Çevrenizdeki herkesin sabah işe giderken bunu fark edeceği garanti edilir.

7. Demir Adam Stickerı

Bu basit bir siyah transfer çıkartmasıdır . Siyah, gümüş alüminyumla inanılmaz bir tezat oluşturduğundan oldukça etkilidir ve eldeki elma şeklindeki ışığı seviyorum.

7. Vikings Ticaret aynası altın çıkartması

Bu tek renkli tasarımın sadeliğini, çarpıcı renkleri ve güzel marka logosunu nasıl gösterdiğini seviyorum.

 

Eklemek istediğiniz harika dizüstü bilgisayar çıkartmalarınız varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakarak bizimle paylaşın.

Özel tasarım tüm laptop sticker modellerini satın almak için buradaki linki takip edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Tüm sticker modellerini satın almak için

Sticker Yazıları

Laptop Sticker Hakkında

Dizüstü Bilgisayar Stickerları Hakkında 5 Gerçek

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler